Şimdi Ara

Hepsiburada Omo Deterjan Fırsatı. (7+7 kg.) + (7+7 kg.) Toplam 28 kg. 52 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
978
Cevap
22
Favori
43.311
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tek Kural Ahmet Kural kullanıcısına yanıt
    Omo Active Fresh Çamaşır Deterjanı (7 + 7) 14 kg 92 Yıkama 2'li Set alana Omo Active Fresh Çamaşır Deterjanı (7 + 7) 14 kg 92 Yıkama 2'li Set bedava !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Orijinalden alıntı: neomendoza

Arkadaşlar ben az önce görüştüm resmin yanıltıcı olduğunu ve 2 adet göndericeklerini söylediler...

Aradım ses kaydı aldim 4 adet 7 kg luk paket mi dedim bakti bakti evet dedi dikattlice defalarca bülbül gibi tekrar ettirdim ya 4 tanw gelecek ya 4 tane gelecek

Hehe eğer 2 tane gelirse iade verin. 14 Kg lık kargo onlara epey zarar ettirir
  • Kuyuya yine taşı atan ben oldum ama eminim alacağız

• quote:

Orijinalden alıntı: tvyayini

Bu iletiyi ilk mesaja ekleyin, herkes bize ulaşın bölümünden bu mesajı yazsın.

Merhaba Sayın Yetkili,  

Avantajlı paketler isimli kampanya bağlantınızın 2.sayfasında belirtilen;

"Omo Active Fresh Çamaşır Deterjanı (7 + 7) 14 kg 92 Yıkama 2'li Set alana Omo Active Fresh Çamaşır Deterjanı (7 + 7) 14 kg 92 Yıkama 2'li Set bedava ! Kampanya Fiyatı:52,99 KDV "http://www.hepsiburada.com/liste/Promotion.aspx?PageIndex=2

paket ile ilgili olarak size ulaşıyorum. Kampanyanız 2'li set alana 2'li set bedava, fiyatı da 52,99 TL olarak belirtilmiş olsa da, bazı forum sayfalarında size telefon yoluyla ulaşan müşterilerinize 4 paket yerine yalnızca 2 paket gönderileceği şeklinde beyanda bulunduğunuz iddia edilmiştir.

Kampanyanızdan yararlanarak aynı siparişi 2'li set + 2'li set yani toplamda 4 adet 7kg omo marka çamaşır deterjanını şahsım adına sipariş ettim. Kampanyanız ile ilgili ekran görüntüleri kaydederek, siparişi oluşturdum.

Kampanya sayfanızda belirttiğiniz gibi siparişlerin kargolanmaması veya eksik kargolanması durumunda tüm tüketiciler gibi şahsımın da gerekli şikayette bulunacağını bildirmek isterim.

Bilgilerinize arz eder, iyi çalışmalar dilerim.

<!--ok-->

•  Hepsiburada Omo Deterjan Fırsatı. (7+7 kg.) + (7+7 kg.) Toplam 28 kg. 52 TL

Ben de aradım 4 tane göndereceklerini söylediler. Söz uçar yazı kalır. Bir de mesaj attım yanıtı buraya koyarım.
  • 4 paket gelmez. Tabii ki de 2 paket gonderecekler. Siz teslim alıp, hediye ürünler gonderilmedigi için itiraz edeceksiniz. Diyelim ki yollamiyorlar. O zaman iade edeceksiniz. Bu kadar basit. Ayrıca HB gibi bir firmanın boyle bir hata yapması imkânsız. Bu olay tamamen reklam taktigi. Bazı alıcılar ise iade ile ugrasmayacaktir. Çünkü fiyat 14 kg için bile uygun. Marketlerde 5 kg paketler 25 liraya satılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S0NADAM -- 22 Ağustos 2014; 21:21:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

Omo Active Fresh Çamaşır Deterjanı (7 + 7) 14 kg 92 Yıkama 2'li Set alana Omo Active Fresh Çamaşır Deterjanı (7 + 7) 14 kg 92 Yıkama 2'li Set bedava ! 

7 kg 2 adet yazıyor.
  • Konuyu okudum 1alana 1bedava diyor ve bedavayı sepete ekliyor 4tane nereden çıktı. Sistem olarak nasıl yapacaklar tek sıkıntı bunu görselde göstermeleri ama depodan sistem çıkışında 1adet olarak çıkar. Çünkü ürünün barkodu 1adet ürün, 2ürün sistemden geçmesi için 2barkod okutması lazim. Sepet adedinde 4 adet görürseniz 4 gelir yoksa gelmez

• Ben tek paket ekledim ikinciyi kendi ekledi..Siparişi de verdim biri 52tl diğeri ücretsiz gözüküyor sizin ss'deki gibi dogru degilmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furlaka -- 22 Ağustos 2014; 21:22:56 >
  • <!--ok-->

106 tl den 53 e düştüğü yazıyor.

7 kg omo ya 53 tl demeleri daha sacma gibi geliyor.

4 tane göndermeleri gerek
  • 1 alana 1 bedava 53 ₺ ekledim altınada bedava olarak bir tane daha ekledi 4 göndermek zorundalar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelen acil yazsinda ona gore 2.3 set verelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mert969

Aynısı bulaşık makinası kapsülündr oldu 14 kg göndericekler.

<!--ok-->Bana bulaşık makinesi kapsülünde 180 adet gönderdiler bazılarına da 240 gönderdiler.
  • verdik siparişi bakalım, 2 paket gönderirlerse iade ederiz artık.<!--ok-->
  • Omo Active Fresh Çamaşır Deterjanı (7 + 7) 14 kg 92 Yıkama 2'li Set alana Omo Active Fresh Çamaşır Deterjanı (7 + 7) 14 kg 92 Yıkama 2'li Set bedava !

buna rağmen gelmezse, yuh yani.
  • Evet haklısın direkt 7kg tek satılan omo var mı ona baktım bulsam %100 4 adet gelecek derdim ama mevcut ürünün gorselini değiştirmişler sadece 2 adet yapmislar. Kampanya var ama sistemleribu kampanyayı tanımayacaktır bu nedenle sıkıntılı

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

buna rağmen gelmezse, yuh yani.

Ya gelirse

• göndermezler diyen arkadaşlar

2'li set alana 2'li set bedava

sözünden ne anlıyorlar acaba?

Alanlar bu söze güvenip aldı.

Gönderilmezse iade alırlar.
  • Kampanya
     Hepsiburada Omo Deterjan Fırsatı. (7+7 kg.) + (7+7 kg.) Toplam 28 kg. 52 TL

Çok açık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lacokaan -- 22 Ağustos 2014; 21:36:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç alip kargo edilen oldu mu takip nodan görürüz kaç kg geldigini

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.