Şimdi Ara

Hepsiburada Omo Deterjan Fırsatı. (7+7 kg.) + (7+7 kg.) Toplam 28 kg. 52 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
977
Cevap
22
Favori
43.311
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana 2 adet ürün geldi.4 adet gelmesi gerekiyordu.
    Diğer siparişimde 8 adet gelmesi gerekirken 4 geldi.
    Bir diğerinde de 16 adet gelmesi gerekirken 8 adet geldi.

Bu kampanyalardan sorumlu arkadaş SÜZME SORUNLU.
     Hepsiburada Omo Deterjan Fırsatı. (7+7 kg.) + (7+7 kg.) Toplam 28 kg. 52 TL
     Hepsiburada Omo Deterjan Fırsatı. (7+7 kg.) + (7+7 kg.) Toplam 28 kg. 52 TL Hepsiburada Omo Deterjan Fırsatı. (7+7 kg.) + (7+7 kg.) Toplam 28 kg. 52 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stoploss30 -- 22 Ağustos 2014; 17:10:39 >

• Sen haklısın kardeş de

http://www.hepsiburada.com/liste/omo-active-fresh-camasir-deterjani-7-kg-1-alana-1-bedava/productDetails.aspx?productId=zyunil4157&categoryId=28002240

linkte set olarak geçmiyor adı. HB bunda iyice karıştırmış mevzuyu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

deneme yapıarak şunları gördüm
    bir paket ekleyince fiyat 52,98

iki adet ekledim fiyat yine 52,98
    bende sipariş geçtim

Hepsiburada Omo Deterjan Fırsatı. (7+7 kg.) + (7+7 kg.) Toplam 28 kg. 52 TL Hepsiburada Omo Deterjan Fırsatı. (7+7 kg.) + (7+7 kg.) Toplam 28 kg. 52 TL

Eger boeyleyse 2 adet yaziyor bak ona gore bana alalim.hemen Legendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeş sen haklısın lakin

http://www.hepsiburada.com/liste/omo-active-fresh-camasir-deterjani-7-kg-1-alana-1-bedava/productDetails.aspx?productId=zyunil4157&categoryId=28002240

burada mevzu set olarak belirtilmemiş. HB bunda iyice şaşırmış.
  • sepete ekledim 4 tane gelecek gibi duruyor ama arkadaşların yorumlarına göre de iki tane gelecek. Kararsız kaldım alsak mı ki?

• Omo Active Fresh Çamaşır Deterjanı (7 + 7) 14 kg 92 Yıkama 2'li Set alana Omo Active Fresh Çamaşır Deterjanı (7 + 7) 14 kg 92 Yıkama 2'li Set bedava !

tavsiyem
    dikkat sepete 1 değil 2 set ekleyiniz.
    http://www.hepsiburada.com/liste/Promotion.aspx?PageIndex=2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drvimu -- 22 Ağustos 2014; 17:30:39 >

• Uğraşırım diyen alsın, bu çakallar 2 tane gönderirler.
  • Bende sıkıntı cıkar diyenlerdenim
  • Bence sorun var ayzmis adam 1 alan 1 bedava diye skntı var bence

7 kg 1 alan 1 bedaava yaziyor

• 52 TL ye 2 adet gönderilmemesi saçma değil mi. Zaten marketlerde 26 TL civarı. Yani 2 tanesi gerçekten 52 TL. Sonuç olarak mantıken 4 adet gelmesi gerek.
  • Yine mi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ixion

376 adet tablet 54TL'ye geliyor

http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=zybenc8148244&categoryId=28002654

sen oyle san

• quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

52 TL ye 2 adet gönderilmemesi saçma değil mi. Zaten marketlerde 26 TL civarı. Yani 2 tanesi gerçekten 52 TL. Sonuç olarak mantıken 4 adet gelmesi gerek.

Bence de mantıken 1+1 gelmesi normal. 26 tl'lik deterjanı HB kargosuz 13 tl'den verir mi?
  • 1 set alana 1 set bedava diyor bence 4 tane göndermeleri lazım
  • Soru alakasız gibi olacak ama kusura bakmayın artık Bu deterjan renkliler için mi beyazlar için mi acaba?
    Ya da her ikisi için de olur mu?

• Vatana millete hayirli olsun kacirmayim 1 takim alana 1 takim bedava
     Hepsiburada Omo Deterjan Fırsatı. (7+7 kg.) + (7+7 kg.) Toplam 28 kg. 52 TL

Legendim kacirmaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ILKERATLIILKER -- 22 Ağustos 2014; 17:37:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukumi

quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

52 TL ye 2 adet gönderilmemesi saçma değil mi. Zaten marketlerde 26 TL civarı. Yani 2 tanesi gerçekten 52 TL. Sonuç olarak mantıken 4 adet gelmesi gerek.

Bence de mantıken 1+1 gelmesi normal. 26 tl'lik deterjanı HB kargosuz 13 tl'den verir mi?

Vermek zorunda

• arkadaşlar 20 dk kadar önce siparişimi geçtim.
    ekran görüntüsünü de aldım.
    bazılarınız kızabilir ama az önce müşteri hizmetlerini aradım. 4 tane göndereceklerini teyit etti.
    2 asıl 2 hediye olarak.
    ses kayıt sistemine kaydedildiğini üstüne basa basa tekrarladım. eğer 4 tane göndermeyecekseniz iptal edin dedim.
    müşteri hizmetleri tekrar 4 adet geleceğini söyledi.
  • 14 kg gelir gayet açık ortada
  • matsipik M kullanıcısına yanıt
    <!--ok--> Omo Active Fresh Çamaşır Deterjanı (7 + 7) 14 kg 92 Yıkama 2'li Set alana Omo Active Fresh Çamaşır Deterjanı (7 + 7) 14 kg 92 Yıkama 2'li Set bedava ! hocam 2 set alana 2 set diyor nasıl 14 ediyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.