Şimdi Ara

★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.151
Cevap
151
Favori
679.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefonu rootlayabilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tpnrck -- 17 Ağustos 2014; 15:06:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende dun telefonla baya ugrastim arkadaslar. Ortalama olarak arada bagla biraz sarj alsin olaylari felan ile yaklasik %52 iken konuda bu olayi gordum. Telefonla aksam baya bi ugrastim oyunlar oynadim, programlari kurdum vs. telefonla bi aralikli olarak 7-8 saat hasir nesir oldum diyebilirim aksam 7-8 den gece 4 e kadar felan. Saat 5 e dogru sarj %15 ti akilli kaydetme acik en uygun moda ayarli ve wi-fi aktif sekilde telefonu kenara biraktim bugun yazdigim saat itibariyle telefon %10 a dusmustu sarji. Simdi %100 olunca bakicam bakalim ortalamlar ne durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tpnrck

Arkadaşlar telefonu rootlayabilen var mı?

defalarca denememe ragmen root yapamadim demo ekranda takilanlar sifre 741603 bu numarayi kaydedin pisman olmayacaksiniz ben tam 4 ila 5 defa deneme yaptim ama root olmuyor cihaz demo moddan sonra hard reset atiyor cihaz ama root falan yok bu arada sarj problemim dunden beri duzelmeye basladi sanirim ekran goruntusu paylasacagim

• snatcher1982 kullanıcısına yanıt
    Dostum sen hangi uygulama ile denedin rootu, zenfone 5 i rootlayan birisi vardım bulamadım sonradan

• Guncelleme islem listesini yazarsaniz sevinirim zahmet olmazsa linklerle vs ile birlikte. Ben guncelleme bulamadim ne yazik ki o sebeple istedim.

• 7. Si var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertacaygun

Guncelleme islem listesini yazarsaniz sevinirim zahmet olmazsa linklerle vs ile birlikte. Ben guncelleme bulamadim ne yazik ki o sebeple istedim.

bu konu icerisinde ben paylastim oradan bakabilirsin

root isleminide root zenfone programinin 1 + 1.2 + 1.3 surumlerini denedim sadece surum 1 calisti ama root yapmadi digerleri ilginc bir sekilde acildi ama calismadi yukaridaki mesajlarimda belirttim lutfen onlari okuyun fotoda mevcut

• zenfone 6 rootlayabilen arkadas varsa lutfen pm atsin hic sanmiyorum ama insallah vardir....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snatcher1982 -- 17 Ağustos 2014; 16:26:19 >
  • Parameter is not valid.Parameter is not valid. Yine olmaz umarim ama surekli resim yukleme sorunu
    Durum nedir bende ?
     ★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ ★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

• Gladiotürk kullanıcısına yanıt
    İlk indirdigim UL_ASUS_T00F_WW_1_16_40_50 dosyasını Klasöre çıkart diyorum içinden UL-ASUS_T00F-WW-1.16.40.50-user dosyası çıkıyor usb ile bağlıyorum açılan dosya sayfasına direk atıyorum USB yi çıkartıyorum ama ekrana güncelleme var diye bir uyarı gelmiyor. bunu Android media DCIM gibi bir klasöre atmamız gerekiyormu yoksa dahili depolama birimine girince direk çıkan sayfaya atıyorum olmuyor.
  • GunaySukru G kullanıcısına yanıt
    Klasörlere değil telefonun içerisine bırakın zipten çıkan dosyayı. Güncelleme uyarısı üst bara gelecek. Aşağıya doğru kaydırın görürsünüz.
    Kusura bakmayın android konusunda yeniyimde.http://i.hizliresim.com/bQEbzZ.png buraya kopyalıyorum direk telefon diyorsunuzda tam olarak nasıl oluyor o?
  • GunaySukru G kullanıcısına yanıt
    İndirdiğiniz dosyanın içerisindeki ''Firmware'' dosyasını klasör halinde değil zip halinde yükleyin aynı yere.
    Zip olarak attım zaten başta olmayınca bide böyle deneyim dedim. Neyse ben birazdaha uğraşırım şimdi dışarı çıkmam gerekiyorda. Sağolun ilginiz için.
  • Dosyayi nerden buldunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: isoomail

quote:

Orijinalden alıntı: GunaySukru

Ana ekrana nasıl kılasör ekleyeceğiz acaba? Yeni aldığım için yapılması gereken bir ayar vs varmı başka?

Bide Görev yöneticisi açıldıgında sallayarak hepsini bir anda nasıl kapatacağız yada sallamadan filan hepsini aynı anda kapatma olayı varmı?

Slm.

Bir oyunu-programı diğeri üzerine sürükleyip bırakınca klasör haline gelip ikisi içine girmiş oluyor. Aynı klasöre başka uygulama-programlarda atabilirsiniz.

Çalıştırdığınız programların hepsini tek hamlede kapatmanın bir yolunu bulamadım. tek tek sağa sola sürükleyip ekrandan silmeniz gerekiyor.

Selam.

Çalışan programların hepsinin kapatılmasının yolunu buldum ben. Telefonun son Firmware manuel olarak yapmak gerekiyor. Zen5 anakonuda var anlatım orada zen5 link vermişler buda Zen6 için.http://www.asus.com/tr/Tablets_Mobile/ZenFone_6_A600CG/HelpDesk_Download/ Ayrıca bu güncellemeyi yapınca tam 20 Program kendini güncelledi bu UPDATE yi yapmadan önce güncelleme bekleyen birşey yoktu piyasada. yani ilk sayfaya en üste eklersen iyi olur anlatımı Zen5 anakonudan alabilirsin.

Şuana kadar fark ettiğim özellikler.
    Çalışan programların hepsini tek seferde kapatma özelliği.
    Ses birazdaha netlik kazanmış gibi geldi.
    Ayrıca UPDATE öncesi olmayan program güncellemeleri (Zen6 ile gelen entegre porgramlar dahil) 20 program güncellemesi geldi.

• Sarj olayinda son durum yeni aldim sarjdan disari cikmam lazim %100 u bekleyemedim.

★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★  ★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

Buda fallout hayranlarina gelsin benim gibi. Ekranimi susluyor artik

★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: isoomail

quote:

Ana ekrana nasıl kılasör ekleyeceğiz acaba? Yeni aldığım için yapılması gereken bir ayar vs varmı başka?

Bide Görev yöneticisi açıldıgında sallayarak hepsini bir anda nasıl kapatacağız yada sallamadan filan hepsini aynı anda kapatma olayı varmı?

Slm.

Bir oyunu-programı diğeri üzerine sürükleyip bırakınca klasör haline gelip ikisi içine girmiş oluyor. Aynı klasöre başka uygulama-programlarda atabilirsiniz.

Çalıştırdığınız programların hepsini tek hamlede kapatmanın bir yolunu bulamadım. tek tek sağa sola sürükleyip ekrandan silmeniz gerekiyor.

Selam.

Çalışan programların hepsinin kapatılmasının yolunu buldum ben. Telefonun son Firmware manuel olarak yapmak gerekiyor. Zen5 anakonuda var anlatım orada zen5 link vermişler buda Zen6 için.http://www.asus.com/tr/Tablets_Mobile/ZenFone_6_A600CG/HelpDesk_Download/ Ayrıca bu güncellemeyi yapınca tam 20 Program kendini güncelledi bu UPDATE yi yapmadan önce güncelleme bekleyen birşey yoktu piyasada. yani ilk sayfaya en üste eklersen iyi olur anlatımı Zen5 anakonudan alabilirsin.

Şuana kadar fark ettiğim özellikler.
    Çalışan programların hepsini tek seferde kapatma özelliği.
    Ses birazdaha netlik kazanmış gibi geldi.
    Ayrıca UPDATE öncesi olmayan program güncellemeleri (Zen6 ile gelen entegre porgramlar dahil) 20 program güncellemesi geldi.

Slm.

güncellemeyi indirip kurayım, sonra ilk sayfaya atarım.

normalde güncellemenin cep telefonunun yazılım güncelleme bölümünden gelmesi gerekmez mi? Bu durum tuhaf geldi. Neyse, bir bakalım.

Edit: Şarjın en az %50 olması gerekiyormuş. Şarjım %9'da. önce bi şarj edeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isoomail -- 17 Ağustos 2014; 21:22:06 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.