Şimdi Ara

★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.151
Cevap
151
Favori
679.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guaire

Zenfone 6 sahiplerinden birisi cevap verebilir mi, düşük ışık modunda maksimum çözünürlük nedir? 1280*720 veya 3MP mi? 3MP ise tam olarak çözünürlük nedir?

3 mp kardeşim.çözünürlükte 3 mp çözünürlüğü oluyor otamatikmen.ben beğendim ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BonezCrusher kullanıcısına yanıt
    Cevap yazmaya gerek duymadim polemik yaratmak istemedim.

Sen kimsin ne yapmaya calisiyorsun bilmiyorum ama profilini gizleyip onune gelene sallaman kimin ergen oldugunu acikliyor.

Ben konuyu acan arkadasin serzenisine kulak verip biraz mecaz kullanarak " hack " lemek degimini kullandim.

Ayrica yorumlarinin eksilenme sayisinin sadece benden kaynaklanmadigi ortada bir suru insan senin kullandigin usluptan memnun degil.

Konu ve telefon ile alakali hic bir yararli paylasiminin olmamasi ve kullanici listesini gereksiz diyerek silmen, sorma hatasina dusen kisileri tersleyip " oyle bir listemi var, ne listesi? " diyerek, @djozkan' a karsi takindigin tavir eksilenmenin nedenleridir.

Sen bunlari bir gozden gecir empati kurmayi dene belki arti almaya baslarsin.

Not: Tabi tarafima attigin hakaret ve tehdit icerilkli mesaji sikayet ettim.

• niyomania kullanıcısına yanıt
    OO hakaretmiş Alırım bir dal.

Kullanıcı listesi 7 kişi vardı güncellenmemiş konu açıldığından beri nasıl baş etmeyi düşünüyordun ? al ozaman iso dan konuyu idare et bakalım kolaysa.
  • Teşekkürler. 13MP normal çekiminin 4128 x 3096 piksel olması gibi, 3MP'lik düşük ışık modunun tam çözünürlüğünü söyleyebilirseniz daha çok makbule geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dakar KTM

Merhaba arkadaşlar,
    Ben de bu telefonu almayı düşünüyorum fakat gps benim için çok önemli. bssdtmz arkadaşımız böyle bir sorundan bahsetmiş. Yolda sygic, offroad da ise orux map kullanıyorum acaba bu programları kullanıp sorun yaşayan oldu mu?

Kardesim ben sadece google mapste sorun yasadim. Ondada gps buluyordu fakat donuk kaliyodu. Ama dedigim gibi yandex navide 10 saniyede buldu ve kopmadi. Senin programda durum nedir bilemem.

• cowboy kullanıcısına yanıt
    Kardes sen dogru cihaza baktigindan eminmisin? Batarya 3300 ve microsd girisi var

• @isoomail cihazı ayarlar hakkında sistem güncellemesinden mi güncelliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bssdtmz

Kardes sen dogru cihaza baktigindan eminmisin? Batarya 3300 ve microsd girisi var

Konuları inceleye inceleye kafa karıştı tabii :)
    Dostum bu alayci ve asagilayici tavrini surdureceksen benden pes...

Polemik olmasin rice ediyorum herkes telefonun ozelliklerini merak ediyor, forumu bu amaca hizmet ederek kullanalim.

• niyomania kullanıcısına yanıt
    Bende bunu demek istiyorum tartismaya son verelim aramizda cihazla ilgili paylasimlar yapalim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BonezCrusher -- 1 Eylül 2014; 13:24:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BonezCrusher

Bende bunu demek istiyorum tartismaya son verelim aramizda cihazla ilgili paylasimlar yapalim.

+1

usta bana cihaz hakkında bilgi verir misin 5 dakika önce geldi kargodan rootlamak için ne yapmam gerekiyor 2 seçenek çıkıyor rootlamak için sizin verdiğiniz linkte
  • Telefonum bugün elimden kaydı ve düştü ekranda bir tane çizik bile yok.Üstelik ekranının üstüne düştü.Fakat sol tarafında ekranının yan tarafında yani çerçevede ezilme var ve tuşların alt kısmında metal olan kısımda boya çıktı beyaz şekilde gözüküyor.telefonu alalı daha 6 gün olmuştu.Teknosaya götürsem geri alırlarmı yada herhangi bir tamir değişim vs. olurmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratilmaz -- 1 Eylül 2014; 13:42:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cowboy

quote:

Orijinalden alıntı: bssdtmz

Konuları inceleye inceleye kafa karıştı tabii :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Guaire

Teşekkürler. 13MP normal çekiminin 4128 x 3096 piksel olması gibi, 3MP'lik düşük ışık modunun tam çözünürlüğünü söyleyebilirseniz daha çok makbule geçer.

1152x2048

• apk dosyasını indir cihaızna kur tüm internet bağlantılarını kapat ve programı çalıştır ve cihaıznı rootla yeniden başlat super su yu kur kodlama güncelleme sorarsa ok de ve tekrar yeniden başlat başka root yok henüz o kadar yayınlanmadı 1-2 aya herşeyimiz tam olur yanlız rootta garanti dışı cihaz rootu geri aldınmı devam eder..

@Tnystrk Tamir edebilir iade alıcaklarını sanmam tamire para alabilirler.
  • Herhangi bir sebeple darrbeye bagli hasarlar garanti kapsamina girmez malesef kullanici hatasidir teknosa hic bir sey yapmaz servis ucretsiz bakmaz.

Ne yazik ki o sekilde kullanmak en mantiklisi ayrica ucret odeyerek yaptirsaniz dahi teleservice darbe gordugu icin cihazi diger arizalari icinde garanti disi birakabiliyor.

• Tekrar teşekkürler.
  • Merhaba arkadaşlar,

22.08.2014 (9 gün önce) Beylikdüzü Migros Exxtra mağazasından almış olduğum Siyah Zenfone 6 cihazımı isteyen olursa aynı fiyata verebilirim. Cihaz toplamda 3 kere şarj edilmiş olup, 1 hafta bile kullanılmamıştır. Geçmiş mesajlarımda 5:30 ekran süresi aldığım ekran görüntülerini paylaşmıştım.

Satma sebebim 6" boyutuna alışamamış olmamdır, bunun dışında en ufak bir memnuniyetsizliğim mevcut değildir. Aynı temizlikte LG G2 vs. cihazlarla farkını vermek suretiyle takas da düşünebilirim.
  • Arkadaşlar bir şey dikkatimi çekti ,

Telefon rehberini yüklemeye çalışırken karşıma garip Vcard dosyaları çıktı.

Google hesabından yeniden yüklerim diye rehberi sildim fakat daha önce yedeklediğim dosyaları yüklemiyor. Samsung Kies da yedeklenen dosya ve samsung telefonun kendisi ile yedeklemiş olduğum rehber.vcf dosyalarını yüklemiyor.

1-Rehber
    2-kişileri yönet
    3-içe / dışa aktar
    4-Depl biriminden içe aktar
    5-google hesabını seçiyorum
    ( ekrana vcard dosyası seçin bölümü geliyor )
    6- Bir vCard dosyasını içe aktar diyorum. ( çoklu aktarma ile ilgili diğer iki seçeneği seçiyorum aynısı )
    Karşıma Resimdeki dosyalar geliyor. Ben o kişileri tanımıyorum. ( Normal şartlarda Telefondaki vcard ları ( sdcard da dahil ) bulması gerekmiyor mu ?

Garip bir durum.

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.