Şimdi Ara

★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (263. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.152
Cevap
151
Favori
679.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamamen merak ve cpu kontrol. Alışkanlık da diyebiliriz.He bide wifikill

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: simekmustafa

Tamamen merak ve cpu kontrol. Alışkanlık da diyebiliriz.He bide wifikill

Hocam işlem basit dikkatli dinlerseniz rahat yaparsınız. Aşağıdaki alıntıya bakın son güncelleme yüklüyse.http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/ZenFone/A600CG/UL-ASUS_T00G-WW-2.20.40.11-user.zip bu dosya içinde recovery.img dosyasını alacaksınız ve aşağıdaki adıma geçeceksiniz.
    quote:

Orijinalden alıntı: 2smoke

Hocam şimdi 40.11 fw yi çekiyorsunuz ya pc ye, winrar ile açınca içinde recovery.img diye dosya göreceksiniz. O dosyayı alıp root programının olduğu yerde files klasörünün içindeki ile değiştireceksiniz root yapmadan evvel.

Root Programı :http://www.mediafire.com/download/rvgemnxr94smrvb/RootZenFone6KitKatv3-ww.zip

Ardından aşağıdaki adımları uygulayacaksınız. Çektiğiniz klasör dediği root programı oluyor. recovery.img değiştirikten sonra aşağıdaki adımları uygulayın tamamdır.

Cihazınızın USB debug seçeneğinin açık olduğundan emin olun. (Ayarlar / Geliştirici Seçenekleri / USB Debug.)

Cihazı açık bir şekilde çalışırken usb ile pc ye bağlayın,

Çektiğiniz paketin içindeki klasörü masaüstüne alın, klasördeki root-zenfone5-ww.bat dosyasına tıklayarak çalıştırın. Diğerleri ile sakın oyanamayın.

Siyah dos penceresi açılakcak ve yazılır yazacak. Devam etmek için tuşa basın diyecek, basın ve bekleyin, cihazınız 5-6 kere kapanıp açılacak. Dos penceresinde devam etmek için bir tuşa basın yazısını görene kadar sakın hiç birşey yapmayın.

All done, enjoy your ROOTED ZenFone 5 :)
    by shakalaca (http://23pin.logdown.com)

Bu yazıları görünce bitmiştir. Cihaz sonkez kapanıp açılacak ve işlem tamam. Bootloader kilidi de yerine gelecek. Garantide büyük ölçüde sorun çıkmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zisegneD -- 16 Kasım 2014; 1:47:13 >

• Ürkütücü.Deneyeceğim

• Beyler dün zen6 aldım çalışan bir ad kartım var 8gn takıyorum okumuyor sorun nedir acaba

• Batarya konusunda güç tasarruf modu en uygun modda gece 1 de şarja bıraktım açık bir şekilde sabah 7 de çıkarıyorum gündüz sürekli 3g açık oyun oynuyorum borsa forex açık akşam 1 saat ashat 8 oynuyorum internet sürekli girerim hatta telefon elimden düşmez telefonun tüm güncellemeleri yaparım video ve müzik dinlerim şarjı gayet iyi gece 12 gibi %5 lere düşüyor bu telefonda şunu keşfettim uyumsuZ programlar fazla güç tüketiyor telefondan çok memnunum ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Flopyy

Beyler dün zen6 aldım çalışan bir ad kartım var 8gn takıyorum okumuyor sorun nedir acaba

Pc de formatla öyle dene.

• quote:

Orijinalden alıntı: ancheyn

temperli cam tavsiye ediyor bir çok kişi. hatta teknosa'sına gerek yok micro sonic al hepsiburadan falan diyorlar. ben daha bakamadım ama kılıfla beraber sipariş vermeyi düşünüyorum nasipse @turkteam

Şu kapak ve ekran koruyucu işinide anlamış değilim gittigidiyordan 15 tl ye silikon kılıf 2 adet ekran koruyucu aldım 1de kalem kargo ücretsiz 10 gündür kullanıyorum gayet güzel boşuna fazla para vermeyin burda reklam amaç li kendi firmalarının malını pazarlayan çok adam var dikkat edin

• Sizin telefonlarda otomatik güncelleme çıktı mı ?Bnde 101mb ' lık bi otomatik güncelleme çıktı yaptım sanırım bunun asusun sitesindeki V2.20.40.11(WW) sürümüyle alakası yok acaba bu sürümü de otomatik yapar mı daha önce hiç oto güncelleme yapmıyordu benim tel
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdi.keskin

Sizin telefonlarda otomatik güncelleme çıktı mı ?Bnde 101mb ' lık bi otomatik güncelleme çıktı yaptım sanırım bunun asusun sitesindeki V2.20.40.11(WW) sürümüyle alakası yok acaba bu sürümü de otomatik yapar mı daha önce hiç oto güncelleme yapmıyordu benim tel

40.11 yaptıkdan sonra başka güncelleme almadım. Ama asus teknik ekibi süper çalışıyor kullanıcılar yaşanan sorunları iletdikçe hemen çalışıyor maşallah diyelim inşallah samsung gibi yapmazlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sizin telefonlarda otomatik güncelleme çıktı mı ?Bnde 101mb ' lık bi otomatik güncelleme çıktı yaptım sanırım bunun asusun sitesindeki V2.20.40.11(WW) sürümüyle alakası yok acaba bu sürümü de otomatik yapar mı daha önce hiç oto güncelleme yapmıyordu benim tel

Hocam bana da sizinki gibi güncelleme geldi kurdum. Sonra asus sitesinde aynı versiyon güncellemesinin 743.38 MBytes olduğunu gördüm. Kendi kendime aklımda kalacağına telefonumda kalsın dedim :) ve dosyayı indirip telefonun ana dizinine atıp güncelle uyarısını aldıktan sonra telefonu aynı versiyon üzerine güncellemiş oldum. Herhangi bir sıkıntıda çekmedim. Sende yapabilirsin isterse aklında soru işareti kalmasın diye yazıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xby28 -- 16 Kasım 2014; 11:14:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Tardis

Milletin kulaktan kulağa bir şeyler salladığını görünce bende kendi şarj durumumu ve düşüncelerimi yazayım dedim.

Zaten her şey açık net görülmekte. Toplam 20 saat açık kalma süresi var. Bunun 6 saati ekran açık kalmış. 30 dk Facebook'ta dolaşmışım. 1 saat oyun oynamışım. Whatapp ile mesajlaşmışım. 6-7'de 3'er dakikalık aramalarım vardır. Her zaman wifi üzerinden bağlıydım, mobil veri ve gps kapalı bir vaziyetteydi. 2 defa telefonu pc'ye bağladım işim vardı o ara biraz şarj olmuş ama kayda almaya değmez. Tablo ortada ben memnunum süreden.

3 gün oldu telefonu alalı. Ne herkes gibi telefonu alır almaz 10 saat şarj ettim ne de bataryayı sonuna kadar bitirip kapalı 8 saat şarj ettim. Aldım inceledim kurcaladım kullandım %3 gibi kalınca koydum telefonu şarja ara sıra yine kurcaladım. Kapalıda şarj etmem telefonu gece bile açıktır. Wifiyi bile kapatmam. Dahasını da beklemiyorum zaten. %1 sorunu da yok Allah'a şükür. İşimi fazlasıyla görüyor. Hava atmayı sevmem ama çokta dikkat çekici bir telefon gören herkes bakıp incelemek istiyor. Arkadaşta iPhone 6 var o rağbet benden daha az :)

Telefonu nereden aldın kardeşim.Genelde teknosadan alınanlarda sorun var diyorlar doğru mu acaba?

• turkteam kullanıcısına yanıt
    Bende teknosadan aldım herhangi bir sıkıntı yok.
  • Oncelikle marhaba ben de 2gun önce aldim z6 yi. Benm sorunum menudeki uygulamalarin yerini degistiremmek acaba nasil yapacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkanismail.omer -- 16 Kasım 2014; 12:48:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xby28

quote:

Hocam bana da sizinki gibi güncelleme geldi kurdum. Sonra asus sitesinde aynı versiyon güncellemesinin 743.38 MBytes olduğunu gördüm. Kendi kendime aklımda kalacağına telefonumda kalsın dedim :) ve dosyayı indirip telefonun ana dizinine atıp güncelle uyarısını aldıktan sonra telefonu aynı versiyon üzerine güncellemiş oldum. Herhangi bir sıkıntıda çekmedim. Sende yapabilirsin isterse aklında soru işareti kalmasın diye yazıyorum.

benim merak ettiğimde buydu hocam telefonda çıkan 101mb sitede 743mb falan aradaki fark nedir bilmiyorum ama versiyon olarak 2side aynı yazıyor birde onu yüklüycem bakalım şarj süresi kısalıyor diyorlar ama bilmiyorum artık

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xby28

quote:

benim merak ettiğimde buydu hocam telefonda çıkan 101mb sitede 743mb falan aradaki fark nedir bilmiyorum ama versiyon olarak 2side aynı yazıyor birde onu yüklüycem bakalım şarj süresi kısalıyor diyorlar ama bilmiyorum artık

Hocam zaten her zaman yeni sürümler kafadan şarj problemi oluyor. Zamanla sorun ortadan kalkıyor. Bende biliyordum şarj problemi olduğunu ama zamanla sorunun ortadan kalkacağını da biliyorum. ;)

• Şansa bak 2 aydır kampanya bekledim ya telefon gelmedi ya kampanya.Dün sipariş verdim Hepsi burada 50 tl chip para veriyor üstelik de 25 tl hediye çeki.Vatandan alan arkadaşlara 6 taksite böldüler bana o da olmadı.Bahtsızlık bu kadar olur.
  • Asus Zenfone 2 serisi ocakta tanıtılacak ve bu sefer hızlı bir şekilde şubat-mart civarı satışa sunulacakmış. Yine 800 TL civarında gelirse mükemmel olur.
  • Ana sayfayı ne zaman düzenleyeceksiniz? Halen önemli bir değişiklik yok. Hemen hemen aynı duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amechania

Ana sayfayı ne zaman düzenleyeceksiniz? Halen önemli bir değişiklik yok. Hemen hemen aynı duruyor.

Kılıf mesaj attılar bana sipariş ettim onları bekliyorum video çekip ekleyecem ana sayfaya ev müsait deil çarşamba günüde lg tv ile ilgili video çekicem mutfakta tadilatlar var onlarla uğraşıyorum bitsin videolar gelicek artı olarak çekmemi istediğiniz bisey varsa çeker koyarım videolarla daha açıklayıcı oluyor anlata bilmisimdir inş.

• arkadaşlar telefon görüşme sırasında görüşmeyi sonlandırıyor bazen 2-3 dk konşunca bazen 1-2 dk konuunca görüşme kesiliyor .

bi çözümü varmıdır yoksa servisemi yollim ?
  • 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.