Şimdi Ara

★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.152
Cevap
151
Favori
679.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de sonu .12 ile biten versiyondan memnundum, batarya suresi daha iyi gibi idi.sonra .18 ile biten versiyona geçtim bir daha da geri donemedim. Nasıl dönüş oluyor bilmiyorum. Yalniz su anki .18 versiyon da iyi sayılır, sorun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ceza_61 kullanıcısına yanıt
    Root ozgurluktur uninstaller pro gibi bir brogrami kullanmak icin sart ne ise yarar dersen calismasini istemeedigim tum programlari donduruyorum sayesinde.sarj mukemmel derecede artiyor.yani root sart

• IGO ve SYGIC navigasyonlar sorunsuz çalışıyor. Her ikisi de SD karttan çalışabiliyor.
  • Arkadaşlar özellikle Asus zenfone 6 kullanıcıları benim sorularımı yanıt verirse minnettar olurum..

Telefonu alış sebebim ve beklentilerim..

6'ınç ekran olması malum ellerim büyük ve 6'inç geniş ekran seviyorum bir telefona meblağ paralar vermek istemiyorum artık 6'inç ne alırsam alayım hangi marka model olursa olsun aynılarını yapıcağım sorularım aşağıda.

Beklentilerim : Oyun hiç oynamıycam neden ? çünkü ben telefonda oyun oynama işini sevmiyorum zati tarzım değil.belki okey oynarım

Günlük 30 dk'face youtube'dan 5+6 video izleme 15 mesajlaşma 20 dk tel görüşmesi ve sözlükte forumda kısa eş zamanlı dolaşma beklentilerim bunlar 1 günü çıkarırmıyım şarj konusunda ? + kamera sı ile belki haftada 3+5 resim çekerimki oda tarzım değil, bu beklentiler ile teli almak istiyorum özellikle youtube' benim için çok önemli özellikle youtube'hd videolar performansı nasıl ? + gece video izlemeyi seviyorum yatakta balkonda hangi ortamda isem vs vs

Edit yorumum biraz absürd oldu ama oda samimiyetten saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 10 Kasım 2014; 2:49:55 >

• 1 günden fazlasını çıkarır. Ben de oyun oynamam. Whatsapp, Tango, mesajlaşma, telefon, webde dolanma, alışveriş, navigasyon, müzik dinlemekle 1,5-2 gün gidiyor. Otomatik güncelleştirmeler sık aralıkla yapılmazsa, wi-fi bluetooth gereksiz açık değilse, gerekmediği zamanlarda 3g yerine 2g tercih ederseniz iyi idare ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jass

1 günden fazlasını çıkarır. Ben de oyun oynamam. Whatsapp, Tango, mesajlaşma, telefon, webde dolanma, alışveriş, navigasyon, müzik dinlemekle 1,5-2 gün gidiyor. Otomatik güncelleştirmeler sık aralıkla yapılmazsa, wi-fi bluetooth gereksiz açık değilse, gerekmediği zamanlarda 3g yerine 2g tercih ederseniz iyi idare ediyor.

Tamamdır aldım telefonu sağlıklı bir yorum geldi hele şükür

Peki dostum ekranı hangi markanın modeli le kıyaslanır ? nasıldır ekran parlaklığı netliği vs vs tatmin edicimi ? zenfone '5 ten daha iyi olduğu söyleniyor + yourube hs videolarda durum nedir klip program vs vs
  • Bu telefonun kullandığı ram e nerden bakabilirik yav?

• quote:

Orijinalden alıntı: to1ga

★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

Yarıyoruz gençler ayık olun

Farkında mısınız bilemiyorum ama kaç defa şarj etmişsiniz cihazı

• CanKartaL84 kullanıcısına yanıt
    Arkadaş zaten ayık olun demiş sonunda ama hem şarja bağlayıp hem de süre vermek garip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amechania

Arkadaş zaten ayık olun demiş sonunda ama hem şarja bağlayıp hem de süre vermek garip

Bu tarz ekran görüntülerini hem pil ekranını hem de ekran süresini çekip koymakta fayda var ki kullanıcılar ve yeni almak isteyenler doğru bilgiye ulaşsın.
  • CanKartaL84 kullanıcısına yanıt
    Şarj derken anlamadım velle ^^ Şunu tekrar 1 gün yapamda ekran süreside koyam madem.. Şarja takıldığı zaman şarj olan süre kadar ordaki rakamdan düşüyor zaten hele hele..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi to1ga -- 10 Kasım 2014; 12:48:06 >
  • Sürüm V2.20.40.8(CN) ASUS'un sitesinde böyle bir güncelleme gördüm ayrıca (TW) sürümüde mevcut (WW) sürümü yok.

CN tam olarak ne demek oluyor ?
    Cevaplarsanız sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: to1ga

Şarj derken anlamadım velle ^^ Şunu tekrar 1 gün yapamda ekran süreside koyam madem.. Şarja takıldığı zaman şarj olan süre kadar ordaki rakamdan düşüyor zaten hele hele..

Şaka mı yapıyorsunuz? 2 defa şarja takmışsınız cihazı. Bariz görünüyor orda. Burada insanlar şarj sorunu olan arkadaşların sorunlarını çözmeye çalışıyor. Yanlış bilgiler vererek insanları yanıltmayın.
  • Arkadaşlar 15 gün önce teknosa’dan almış olduğum Asus Zenfone 6 siyah telefonumu satıyorum. 15 günlük telefonun herhangi bir problemi olup olmadığını bile söyleme gereği hissetmiyorum. Bu süre içinde sadece 10 kere şarja takmışımdır. Fiyat olarak 700 lira düşünüyorum. İkinci el piyasası henüz olmadığı için, diğer fiyat veren insanlar gibi saçma sapan fiyatta vermiyorum. Ayrıca aldığım gün Teknosa’da üzerine taktırdığım SHİELD marka (piyasa değeri 75 tl ben teknosada 50 tl vermiştim) ekran koruyucuyu da söktürmedim. Onu da alan direkt olarak üzerinde hediye olarak alacak.

Satma sebebim ise telefonun büyüklüğüne alışamamam. LG G2’den geçince alışırım sanıyordum ancak çantanın haricinde pek de cepte taşınacak bir boyutta değil. Sattıktan sonra da Zenfone 5 almayı düşünüyorum ancak onunla ilgili de şarj konusunda sıkıntılarım var.

Şimdiden ölücülere söyleyeyim fiyatta indirim vs söz konusu değildir. Sadece izmir içi elden teslim ve nakit söz konusudur. Kargolamakla vs uğraşmayacağım. Gelen arkadaş telefonu inceler, bakar ve alır gider.

• Yav konu sahibi su konuyu olduruyon devretsene birine tumseklendin oraya.

• quote:

Bende genelde ekran, tarayıcı ve whatsapp kullanımı fazla oluyor hocam. Malum en çok onları kullanıyorum.

@RolePlayGamer

Birinci olarak otomatik senkron açık değilse yeni kaydettiğiniz numaralar eşleşmemiş olabilir. O durumda yapcak bir şey yok. Manuel olarak mutlaka eşitleme yapmalıydınız.

Yine de Ayarlar-Hesaplar-Google Hesabı'na basarak oradan rehberi manuel olarak eşitleyin. Belki gelirler ama hiç sanmıyorum.

İkinci konum sorunu; Ayarlar-Konumdan-Mod'u yüksek doğruluğa alın ve telefonu yere paralel şekilde birkaç kez 8 çizecek şekilde hareket yapın. Sorun kalmayacaktır.

Üçüncü olarak türkçe karakter ile yazmanıza gerek yok. Mesela "gorusuruz" yazınca yukarıda otomatik "görüşürüz" öneriliyor. Boşluk tuşuna basınca da otomatik olarak o yazıyor. Klavye ayarlarından bu şekilde ayarlayabilirsiniz. Yazmayan çok az kelime çıkıyor.Onları da kendiniz yazınca sözlüğe ekle diyor.Ona basarsanız o kullandığınız kelime bir daha ki sefere sorunsuz yazlıyor.

hocam benim hala sorun devam ediyor.şuan android sistem yuzde 27 ile zirvede digerleri yuzdde 15 ve azalıyor anlamış değilim niye boyle oluyor.reset de attıım ama pil sanki daha stabil oldu ama yine de bu android sistem çok yemese bir bucuk gun rahat çıkarırdı.başka ne yapabilriz hocam teşekkurler.

• alone1486 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de en son dün şarj ettim telefonu. Oyun olarak sadece Fruit Ninja, Flappy Bird ve Plant vs. Zombies oynadım. Toplamda bir saat. Onun haricinde internet, whatsapp ve facebook kullandım. Şu anda bende de yüzde 16 ile ikinci sırada android sistemi yer alıyor.

Az sonra telefon yüzde 5'e düşünce pil değerlerini paylaşırım. Aslında kendi kendine kapanmasını bekleyip maksimum ekran görüntü süresine bakcaktım lakin akşam dışarı çıkıcam bitmesini bekleyemem şarj etmem lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 10 Kasım 2014; 15:53:59 >
  • Nillkin kılıfım geldi

• quote:

Hocam ben de en son dün şarj ettim telefonu. Oyun olarak sadece Fruit Ninja, Flappy Bird ve Plant vs. Zombies oynadım. Toplamda bir saat. Onun haricinde internet, whatsapp ve facebook kullandım. Şu anda bende de yüzde 16 ile ikinci sırada android sistemi yer alıyor.

Az sonra telefon yüzde 5'e düşünce pil değerlerini paylaşırım. Aslında kendi kendine kapanmasını bekleyip maksimum ekran görüntü süresine bakcaktım lakin akşam dışarı çıkıcam bitmesini bekleyemem şarj etmem lazım.

hocam vala bende ekran suresı 5 saatı rahat geçiyor ama andoid sistem fazla yiyor diye uyuz oluyorum.:) zorlarsam 6 7 saat ekran goruntusune kadar gidebilirim :)intel atomdan dolayı mı fazla yıyor anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alone1486 -- 10 Kasım 2014; 16:06:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alone1486

quote:

hocam vala bende ekran suresı 5 saatı rahat geçiyor ama andoid sistem fazla yiyor diye uyuz oluyorum.:) zorlarsam 6 7 saat ekran goruntusune kadar gidebilirim :)intel atomdan dolayı mı fazla yıyor anlamadım

Hocam telefonu durmadan kurcalıyorum ama telefonun şarjı bitmiyor.

★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★  ★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

Akşam çıkmam lazım o yüzden bitmesini beklemeden şarja taktım. SS'lerde görürsün bugün bende de fazla. Sanırım normal olabilir.

Edit: Demek ki android sistemi şarjı yemese normal kullanımda 10-11 saat olacak. Belki güncellemeler ile kontrol altına alınır bu android sistemi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 10 Kasım 2014; 16:10:01 >

• 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.