Şimdi Ara

★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.152
Cevap
151
Favori
679.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam rehberi göremedim ya her yere baktım. Google altında gmail yazmıyor, maillere girince de contacts diye bir şey bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RolePlayGamer

Hocam rehberi göremedim ya her yere baktım. Google altında gmail yazmıyor, maillere girince de contacts diye bir şey bulamadım.

Bu şekilde gözükmesi lazım hocam.
     ★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

• Mesut Abi motorola droid max hakkında konuşmadın ya da ben kaçırdım. Global sürümünü çıkaracakmış motorola ismini değiştirip. Ne düşünüyorsun, bu telefonun kağıt üstü özellikleri hakkında?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DraGonS -- 9 Kasım 2014; 22:02:24 >
  • 3g görünntülü konuşmayı birtürlü beceremedim yaa bulamıyorum 100 tl lik telde bile var ? :(
  • ofofof O kullanıcısına yanıt
    Git onu al ozaman alma taktınız şu görüntülü konuşmaya ne yapcaksınız hiç bilgim yok yani.
  • Shamshiel kullanıcısına yanıt
    tlefon harika çok beğendim olmadığını duyunca şok oldum aiem uzakta arada görüntülü konuşurduk şimdi nasıl yapabilirim ..
  • Selam arkadaşlar

Yaklaşık 2 haftadır telefonu kullanıyorum çok memnunum. Sizden ricam acaba ekran da siyah walpaper olarak kullandığınız güzel resimler var mı?
  • Ahmtatr09 A kullanıcısına yanıt
    bro sen o hesabı kapat sırf o tipten girmem o gruba.
  • arkadaşlar tel sürümü 2.20.40.8 facebook grubunda paylaşılmıştı bu sürüm bende indirdim kurdum ama pek sevmedim.çeşitli hatalar aldım. asusun sitesinde ki Sürüm V2.19.40.18(WW) tekrar nasıl dönerim.var mı böyle bir imkan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemszk

arkadaşlar tel sürümü 2.20.40.8 facebook grubunda paylaşılmıştı bu sürüm bende indirdim kurdum ama pek sevmedim.çeşitli hatalar aldım. asusun sitesinde ki Sürüm V2.19.40.18(WW) tekrar nasıl dönerim.var mı böyle bir imkan ?

Kac MB bu son sürüm?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Bende Samsung galaxy ace'den Asus Zenfone 6'ya dün gece geçtim. Telefon hakikaten güzel. Tabi aceden geçince bu bana kral telefon geliyor :).
    Şimdi güncelleme yapmak istiyorum ama oto güncelleme gelecek mi yoksa sitesinden yapmak mı daha iyi? Benim için şuan 4.3 te kullanılabilir. Beklemeden yüklemesini manuel mi yapsam kararsız kaldım?
    Arada çok fark var mı?
  • merhaba arkadaşlar. arkadaşım ikinci el zenfone 6 aldı daha 1,2 haftalık telefondu. hatta faturasını arkadaşım adına kestiler.

neyse telefon geldiğinde bana gösterdi telefonda supersu vardı. yani telefon rootlanmış.

daha sıfır telefon ne için rootlanmış olabilir? root kaldırmamız gerekli mi garanti açısından falan.
  • GulfStream kullanıcısına yanıt
    zipli 101 mb
  • quardro Q kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun Otadan bir kontrol et.
  • quote:

zipli 101 mb

Ne gibi elle tutulur arızalar var?

• güzel güzel telefonu anlatmışsınız kabulumdür ama oyun konusunda videoları izledim genelde avrupada olan 2.0 ghz olanın oyun videoları var... beni oyun konusunda aydınlatırsanız sevinirim özellikle dead triger 2 ve racing 3 vede aspault hakkınnda olursa sevinirim :D
  • ceza_61 kullanıcısına yanıt
    İlk serilerde radyoyu aktif etmek için root gerekiyordu.Bazı programlar için de root gerekiyor. Siz supersu ile unroot yapabilirsiniz. Bence unroot yapıp fabrika ayarlarına dönün, sonra güncellemeleri ASUS bsitesinden yapın. Sadece WW olanlar bizim cihazlara uyumlu. Bir kaç sayfa önceye bakarsanız son sürümler ve yüklenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi var.
  • ErdenerrAbi E kullanıcısına yanıt
    *DT2 bazen donma oluyor
    *Real racing 3te herhangi bir donma yok gayet akıcı
    *Asphalt 8 yine çok iyi

Aspault ne bilmiyorum bi bakıyım ona.

Genel olarak telefon oyunları kaldırıyor. Ben telefondan oyun sevmem, 500 megabaytlık oyun zevk vermez zaten.

Telefona oyun amaçlı çok heves etmeyin her oyunda iyi değil, kötüde değil

• quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

quote:

zipli 101 mb

Ne gibi elle tutulur arızalar var?

şarj konusunda..
    ekranın altında sürekli aynı yazı : ağa bağlandı veya kesildi gibi uyarı veriyor..
    bir kaç ufak yazılımsal meseleler.
    peki dediğim sürüme dönme mümkün mü?
  • Herkese iyi geceler arkadaşlar telefonları sorunsuz kullanmak nasip olsun hepimize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 10 Kasım 2014; 0:43:32 >
  • 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.