Şimdi Ara

★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.152
Cevap
151
Favori
679.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teknosa'da gold olanı mevcut access kart a 75 tl chip para kampanyası var olanlar kaçırmasın bence
  • bende şöyle bişeye dikkat ettim şarz konusunda.cihaz %50 ye kadar çok çabuk tüketiyor şarzı,%50 den sonra daha yavaş bitiyor.enteresan bi durum.16 ağustos ta teslim aldım,telefon herşeyi ile(şarzı hariç)övgüyü hakediyor ama bende bi asus la görüşsemmi diyorum
  • Dandik işlemcili telleri tr ye yollayan asus un bu telleri neden bu kadar övülüyor anlamıyorum. Hiç mi telefon görmediniz arkadaş..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Christopher Moltisanti kullanıcısına yanıt
    dostum note 1 i ben 2.5 yıl önce kullandım ve o lag'ler varya onlardan sonra bu ne lan dedim hemen satmıştım snein note 1 inin içindeki dual core'la bu cihaızn içindeki cpu aynı yapıda ve kulvarda değil öncelikle bunu bil bir çok amiral gemisini kullanmış birisi olarak direk taraflı buluyorum yorumlarını şuan bu cihaz fiyatının üzerinde performans sergiliyor bundan emin olabilirsin bahsettiğin ses cızırtısı batarya v.s hiç bir sorunum yok benim şuan aşırı derecede kafama taktığım nokta ROOT adb , fastboot, v.s heryerden flashlamaya çalıştım ama bu lanset olasıca su binary dosyalarını yemiyor cihaz şuan bence sorunumuz bu ve ileride inşallah root sorunu yaşamayız cihaz kasa kalitesine gelince en son su geçirip pert olan z ultra'mdan çok çok daha iyi diyebilirim ve ses çıkışı ondan çok daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snatcher1982 -- 21 Ağustos 2014; 18:04:04 >
  • xxxx1 kullanıcısına yanıt
    Lütfen kusuruma bakmayın anca internet bulabildim. Yorum için teşekkürler. Şarj sorununun yeni gelecek partilerde olmayacağını umarak telefonu almaya karar verdim

• telefonu alacak yer bilamadım ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: vural07

telefonu alacak yer bilamadım ya.

Bende aynı durumdayım siyah renk için aradım teknosayı istanbulda sadece marmara parkta var dediler. Oda teşhirmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamershell

quote:

Bende aynı durumdayım siyah renk için aradım teknosayı istanbulda sadece marmara parkta var dediler. Oda teşhirmiş.

1. tercihim kırmızı
    2. tercihim altın
    3. tercih siyah
    ama hiçbirisi yok piyasada.biri deseki 15 gün sonra kırmızı rengi gelecek.aramam beklerim aslında
  • Bumperimizi de taktık :)
     ★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ ★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ ★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★
     ★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ ★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ ★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

• quote:

quote:

quote:

1. tercihim kırmızı
    2. tercihim altın
    3. tercih siyah
    ama hiçbirisi yok piyasada.biri deseki 15 gün sonra kırmızı rengi gelecek.aramam beklerim aslında

http://www.teknosa.com/urunler/125071321/asus-zenfone-6-gold-akilli-telefon

Eğer İstanbuldaysanız 2 mağazada gold var. Mağazalarda butonuna tıklarsanız görebilirsiniz bulunduğu mağazaları.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar son bir haftadır takipteyim ancak bu batarya sorunu cihazdan soğutmaya başladı açıkçası. gsmarena da yorumların %80i batarya çok hızlı bitiyor diyor. yani bize has görmezden gelinebilecek bir durum yok ortada. sizce gelecek yeni partilerde bu sorun düzelir mi? beklemeye değer mi telefonsuz kaldım 5 sene önceki telefonumla idare ediyorum :)

ek:
    http://www.gsmarena.com/asus_zenfone_6-reviews-5953.php
  • quote:

quote:

quote:

quote:

1. tercihim kırmızı
    2. tercihim altın
    3. tercih siyah

Eğer İstanbuldaysanız 2 mağazada gold var. Mağazalarda butonuna tıklarsanız görebilirsiniz bulunduğu mağazaları.

Antalyadayım.Onlar büyük ihtimal teşir ürünüdür..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

1. tercihim kırmızı
    2. tercihim altın
    3. tercih siyah

Antalyadayım.Onlar büyük ihtimal teşir ürünüdür..

Anladım. Beklemeye devam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: c.ozan

arkadaşlar son bir haftadır takipteyim ancak bu batarya sorunu cihazdan soğutmaya başladı açıkçası. gsmarena da yorumların %80i batarya çok hızlı bitiyor diyor. yani bize has görmezden gelinebilecek bir durum yok ortada. sizce gelecek yeni partilerde bu sorun düzelir mi? beklemeye değer mi telefonsuz kaldım 5 sene önceki telefonumla idare ediyorum :)

ek:
    http://www.gsmarena.com/asus_zenfone_6-reviews-5953.php

napsakki :(

• isoomail kullanıcısına yanıt
    Hocam cihaz hakkındaki kötü yorumlara ne diyorsun ? ve de cihaz nasıl gidiyor ? görüşlerini tekrar bildirir misin ? artı eksileri
    ~ kullandıkça görüş oturur ya o yüzden soruyorum ?

hangi oyun ve uygulamaları denedin ?

VE DE herkese soruyorum cihaz OTG geldimi gelecek mi yani ihtimal yok mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MertAtaer

Hocam cihaz hakkındaki kötü yorumlara ne diyorsun ? ve de cihaz nasıl gidiyor ? görüşlerini tekrar bildirir misin ? artı eksileri

otg desteği zaten var cihazın kendi güncelleyince veya siz sitesinden manuel güncelleniyinca aktif oluyor :)
  • Ciddiyetsiz kullanıcısına yanıt
    TR'de 1.6 lık cihazı incelediler diye biliyorum ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MertAtaer

Slm.

Cihaza güncelleme ile OTG geldi. Güncellemeyi asus ürün sayfasından indirebiliyorsun. İlk mesajda açıklaması var.

Benim ürün şansıma arızalı çıktı. 3. günde ekranı açılmadı bu nedenle servise verdim. Ama konuyu takip ediyorum. Şarj değerlerinde gün geçtikçe iyileşme var. Ama 3100 mah'tan ilk etapta bekleneni veremiyor. Günü çıkarma sorunu yok. Tabii cihazı elinizden düşürmeden oyun oynuyorsanız 4 saatte şarjı biter.

Ben cep telefonundan Kelimelik ve Top Eleven gibi basit oyunlar dışında hareketli vs. oyunlar oynamam. Bu nedenle oyun performansı nedir bilmiyorum. Ama internette bulabileceğiniz türkçe incelemelerde oyunlar hakkında bilgiler var. Çoğu oyunu iyi ayarlar ile oynatabiliyor.

Cihazın duruşu, elde verdiği his, ekran kalitesi, arabirim şıklığı vs. fiyatının çok üzerinde.
    Büyük telefon kullanmayı bilenler, tecrübesi olanlar, çift hat isteyenler için 6,
    Tek elle kullanayım, çift hata ihtiyacım yok diyenler için ise 5 ideal.
    Tabi bu fiyatlar için rakibi yok.

• Arkadaşlar ingilizcesi iyi olan şu konuyu bi inceleyebilirmi root ve yazı fontuyla alakalı galiba

http://forum.chip.co.id/forum/special-interest/pda-mobile-phone-smartphone/android/5457928-dev-mode-root-asus-zenfone-6-t006
  • judasjudas kullanıcısına yanıt
    asus tr nin söylediği donanımsal ve kesin değişim yapıyorlar. farkedilmediğinde pilde ısınma ve şişme de oluyormuş. fakat şöyle bir durum var. koca bursada Carrefour Teknosa da o kadar telefon satıldı bir tek benimkinde sorun çıktı. forumlar da da sorun zikreden veya şikayeti olan yok.

anlayacağın kronik.

ses ve diğer sorunlar da aynı şekilde donanımsal bir durum.

ben bu gün değişim için asusa gönderdim telefonu 10 gün sonra tekrar bakacağım artık.

sorduğun batarya % kaçta telefonu kapıyor sorusunun cevabı yok, anlamıyorsun bile, ama şöyle bir durum var kapanıp açmaya çalışınca baya bir zor açıyorsun. 2 dk basılı tuttuğumu hatırlıyor ancak açılıyor.

artık bekleyeceğiz..
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.