Şimdi Ara

★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.151
Cevap
151
Favori
679.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: buraktiti14

Bi süre daha bekleyip Zenfone 6'mı alsam yoksa 5'i alıp geçsem mi? Ne tavsiye edersiniz arkadaşlar? Arada ciddi bir fark var mı?

tek fark ekran boyutu, batarya ve kamera

bataryalar;
    Zf6, 3300 mah
    Zf5, 2110 mah

kamera;
    Zf6 13 mp
    Zf5 8 mp

ZF6 daha iyi tabi yinede tercihinize bağlı
  • şimdi asusa laf söyleyen arkadaş gidip telefonu teknosaya bıraksaydın da olurdu hiç bir şeyle uğraşmazdın ben zenfone 5 i verdim iade aldılar şindi 6 alıcam ayrıca bu söylediklerin sadece asusla alakalı değil bütün firmalar böyle nerdeyse arkadaşımın samsungu vardı servise verdi tamir için admalr iyice bozup verdiler bi daha samsung almam dedi çocuk sonra gm aldı ekranında sorun çıktı ekran istanbulda değişip geldi ondada ölü piksel çıktı o senin başına gelen talihsizlik sadece o kadar kadar kısmet bu işler
  • ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURMUSUNUZ

ARKADAŞIM YURTDIŞINA GİDECEK VE ZENFONE 5 YADA ZENFONE 6 GETİRECEK ACABA HANGİSİNİ ALMALIYIM BÜYÜKLÜK ÖNEMLİ DEĞİL SİZCE HANGİSİ DAHA İYİDİR TELEFONDA OYUNDA OYNAYACAĞIM

HANGİSİ SORUNSUZ VE DAHA PERFORMANSLIDIR ZENFONE 5 İN BATARYA SIKINTISI VAR GALİBA
  • Şuan teknosanın sitesinde asus zenfone 6 stokta olmasına rağmen mağazaya gittiğimde satış temsilcisi ürünün olmadığını ve ürünün bir daha gelmeyeceğini söyledi adamın dediği bana pek inandırıcı gelmedi ama şimdi ne yapacağımı da bilmiyorum beklemeliyim mi yoksa başka bir şey mi alıyım kararsızım
  • sayfayı okumaDInızmı 1-2 hafta içinde asus un kendisi satışta diyor zaten teknosa dan başka yere verirlerse çok mutlu oluruz gold dan almayı tercih ederim şahsen
  • Klavye sorunu bende de mevcut, AI Type kullanıyorum. 2-3 gündür var bu sorun
  • Anlık üç beş cihaza atlamayın akıllı olun. Çinden taiwandan gemiyle 2 telefon gelmez bunlar sorunlu iade tamir vs ürünler. O kadar abartıldı ki ürün gözler kapandı durun az 1 ay içinde sebil olacak cihaz ve o zaman sorunlarla boğuşmak için gireceksiniz bu foruma. (Cihazı kötülemiyorum ama işlemci ve ürün ilk defa deneniyor sorunlar çok olacaktır. Ayrıca bende almak istiyorum)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekranda çıkan ölü piksel sonucu garantiye verildi, 11 iş günü geçti, bir gelişme yok, beklemeye devam.
  • Merhaba

Cihaz kutusunun ambalajlı şekilde gelmesine aldanmayın. Ambalaj paketleme makinesiyle iki dakikada kapatırlar.

Aldığınız cihaz zaten kullanılmış ise belli olur buna çok dikkat edin.

artı bilgi:

Cihaz zaten çıkalı 6-7 ay oldu TR ye yeni geldi.
  • Teknosanın websitesinde stoğa girince haber ver butonu yok ya da ben göremedim. Teknosa android uygulanmasını indirin zenfonelerden birini seçip stoğa girince haber ver butonuna tıklayın, telefon stoğa girince teknosa 4445599 numaralı telefondan sizi arıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WebServisi

quote:

Orijinalden alıntı: ceyhanm

Hard reset derken baskanim... :)

@DJ_OZKAN 'dan alıntı: telefonu kapat ses acma ve power tusuna basılı tut recovery menu cıkcak hard reset factory sec resetle.

Hard diye geldi... telefonun gunahi bile kalmadı... yahu herseymi silinir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuantumMoose

Ekranda çıkan ölü piksel sonucu garantiye verildi, 11 iş günü geçti, bir gelişme yok, beklemeye devam.

hocam 20 iş gününü doldurmadan vermiyorlar genelde. teknoloji firmalarında gelenek gibi bişey bu.
  • bssdtmz kullanıcısına yanıt
    Arkadaş değişim onayı aldı ama ellerinde ürün olmadığı için bekliyor, o yüzden acelem yok :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuantumMoose

Arkadaş değişim onayı aldı ama ellerinde ürün olmadığı için bekliyor, o yüzden acelem yok :D

ne diyelim. Allah kavuştursun
  • dün teknosa.comdan zf6 yı sipariş verirken aynı gün kargo yazıyordu, öglen saat 1de sipariş vermeme rağmen adamlar kargoya vermemişler daha siparişi. şimdi müşteri hizmetlerine sordum daha depomuzda diyor. bu nasıl bir düzenbazlıktır ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WebServisi

dün teknosa.comdan zf6 yı sipariş verirken aynı gün kargo yazıyordu, öglen saat 1de sipariş vermeme rağmen adamlar kargoya vermemişler daha siparişi. şimdi müşteri hizmetlerine sordum daha depomuzda diyor. bu nasıl bir düzenbazlıktır ya.

bende teknosadan almıştım dediler kargoda vs 3 gün sonra aradım dedim ne oldu dediler kargoda kaybolmuş hemen paramı alıp kliksadan aldım :D
  • herkez şikayetçi şu teknosadan bende şikayetçiyim arayın asus u başkasına versinler satmaya 100 kişi arasa kaale alınır gold da satılsın ben aradım dedim
  • ARKADAŞLAR TELEFONUN GOLD RENGİNİ YUTRDIŞINDAN ALICAM FAKAT ELDE ÇOK BÜYÜK DURUYORMU ACABA KULLANMAYA HERHANGİ BİR ZORLUĞU VARMIDIR ÇOK KABA DURUYORMU SİZCE ZENFONE 6 MI ALAYIM YOKSA ZENFONE 5 Mİ ALAYIM ÇOK BÜYÜK DURMUYORSA BUNU ALALIM

HERHANGİ BİR SIKINTI VARMI KRONİK OLARAK BATARYA KAMERA VB KONULAR

PERFORMANSI NASILDIR ACABA OYUNLARI NASIL İYİ OYNUYORMU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semoniok -- 11 Ekim 2014; 11:38:08 >
  • yeğenime doğum günü hediyesi alcam nerde var teknosa gold kalmıs dedi mağzada varmıdır annem ablam yok diyor bakıyorlar şuan nerden alabilirim
  • şuan z6 alamazsınız biraz şanslı iseniz o başka yaklaşık 1 hafta sonra inşallah satışta olacak inşllh hep beraber alıcaz
  • 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.