Şimdi Ara

★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.151
Cevap
151
Favori
679.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle sacma birsey olamaz ya. Ne zaman girecek bu cihaz stoklara. Telefonsuz kaldim. Telefonsuz kalmak cok zormuş. Biraz daha butcem olsa gidip lg g2 alirdim. Neyse sabredecez artık herhalde...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sugarweet kullanıcısına yanıt
    root explorer kur ordan home system app klasorune gıt fmradio.apk kur tamamdır. lütfen soru yazmadan önce konuda arat çünkü daha önce cevabını verdim bu sorunun.
  • 1gün stokta olmaz anlaRSIN 1 HAFTA STOKTA OLMAZ ANLARSIN 1 AY STOKTAOLMAZ BAHANE UYDURURSUN
    BU NEDİR KARDEŞİM .SATMIYORUZ DE KURTULALIM
  • 10 kilo patates kullanıcısına yanıt
    katılıyorum sana. adamlar bütün mühendislik tekniklerini kullanıp telefonu 0,5 cm inceltmek için haftalarca çabalıyor. biz de bir kılıfla telefona 0,5 cm kalınlığı iade ediyoruz. karuma anlamında tamam ama estetik anlamında telefondan geriye birşey kalmıyor...
  • Asusa sabah mail attim hemen cevap vermisler;

Talebiniz için teşekkür ederiz.

Zenfone 6 ürünümüz bu ay içerisinde tekrar Teknosa stoklarında olacaktır. Bu zaman zarfında göstermiş olduğunuz anlayıştan dolayı teşekkür ederiz.

• Bu ay içinde ama ne zaman ayın sonuna 20 gün var daha 2 hafta sonra önümüzdeki aylarda stoklara girecektir derler

Acep 2.0 ghz, kitkatlı versiyonmu hazırlıyorlar süpriz mi yapacaklar

Edit: Tabi aynı fiyattan!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niyomania -- 10 Ekim 2014; 11:14:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: niyomania

Bu ay içinde ama ne zaman ayın sonuna 20 gün var daha 2 hafta sonra önümüzdeki aylarda stoklara girecektir derler

öyle birşey imkansız :) 1.6 ghz olanı alanlar isyan çıkarır :D
  • olcayy23 O kullanıcısına yanıt
    Benzer bir sebepten dolayı benim telefon şu an serviste ve ana kart değişimi için parça bekleniyor.

Benim telefon kullanmadığım halde flipcover kapak takılı sanıyor ve sapıtıyordu, ve arkadan hafif bir baskı uyguladığımda sistem hataları baş gösteriyordu. Şunu da belirteyim kitkat versiyonu yayınlanmamıştı bu sorunları yaşadığım vakitler.
  • mechastyler kullanıcısına yanıt
    İnşallah böyle bi sorun yoktur bizimkiler de bu arada bende SwiftKey kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: WebServisi

quote:

Orijinalden alıntı: niyomania

Bu ay içinde ama ne zaman ayın sonuna 20 gün var daha 2 hafta sonra önümüzdeki aylarda stoklara girecektir derler

öyle birşey imkansız :) 1.6 ghz olanı alanlar isyan çıkarır :D

Kan gövdeyi götürür vallahi

Amerika Suriye'ye girse daha iyi yani

• Merhaba Yüksel Bey;
    ASUS Zenfone modellerine göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkür ederiz.
    Telefon cihazlarımız kullanıcılarımız tarafından beklenenin üzerinde bir ilgi ile karşılaştı ve mevcut stoklar çok kısa sürede tükendi.
    Zenfone 6 model ürünümüz bu ay içerisinde yeniden stoklara girecektir. Size en yakın Teknosa bayilerinden ürünü temin edebilirsiniz.
    ASUS ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgi için yeniden teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

Bilgilerinize,
    Saygılarımızla,
    ASUS Müşteri Hizmetleri
    asus.com/tr/support
    Tel: 0216 524 3000
    Fax: 0216 481 8380
    Adres: Alemdağ Cad. Masaldan İş Merkezi C-Blok D.1, 34692 Kısıklı/Üsküdar/İstanbul

---------- Original Message ----------
    From : yukselbjk2@hotmail.com
    Sent : 09.10.2014 14:10:11
    To : "techsupport@asus.com"
    Subject : <TSD> Satisfaction-TUR(EN) : ne zaman

ben de dün atmışdım mesaj cevapladılar kendimi kandırarak tr ye atmadım guya ama asus tr den cevap geldi

şimdi sorunu anladık talep bu kadar beklemıyorlardı buna çalışmadılar 6' buyuk az satılır dedıler ama talep patladı uretıme gectıler tabi 3 aylık bır kayıpla yoksa asus ta salak değil tr de 5 milyon satmak kim istemez ki

esas soru şu oldu şimdi ab. de makina gerçekten büyük olarak karşılandı ve hemen çözüm arandı ve bulundu 5.5' yapıyorlar 0.5' ne kadar fark eder demeyın edıcekmıs çerçevede az kucultulerek bu sorun duzelır gıbı alt tuşlara ışık verilmesi ekrana 0.25 can verilmesi işlemcinin 2000 e çıkması çihazı 1000 tl altın da fiyatta tutulması ile 10 milyon potansiyelinin olacağı asus trde taahhüt edilmiş dedikodusu var tarih için subat- mart tanıtım 1 seneye yakın zaman da tr satış hedefi var deniyor

• Arkadaslar teknosa.com dan siparis verirken magazadan teslim al butonuda var direk magazaya gonderip oradan satin alabiliyormusuz herhalde. Hic bu yontemle alisveris yapan oldumu sıkıntı oluyormu magazaya gonderdiklerinde?

• beyler bayanlar şuanda teknosaya 2 stoklu zenfone 6 siyah renk geldi ve geldiği gibi bitti, kaptım 1 tanesini hemen ALLAH ın izniyle sağsağlim gelir inşallah , çok mutlu oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WebServisi -- 10 Ekim 2014; 13:20:44 >
  • WebServisi kullanıcısına yanıt
    haha :D umarım çabuk gelir, bi sorunu olmaz
  • pek inandırıcı gelmedi ama yine de hayırlı olsun
  • zenfone 6 beyaz var stokta, isteyenler almak için acele etsin.
  • dogrudur beyaz istiyenler stokta su an
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 kilo patates

haha :D umarım çabuk gelir, bi sorunu olmaz

sağolun hocam valla bitmeden alayım diye elim ayağım titredi inşallah sorunsuz bir cihaz gelir, sağolun yorumunuz için
  • İşlemci Hızı (Mhz): 1.6 GHz
    İşletim Sistemi: Android
    Kamera Çözünürlüğü(Piksel): 13 MP
    3G: Var

TÜM ÖZELLİKLER
    BULUNDUĞU MAĞAZALAR TAKSİT SEÇENEKLERİ KARŞILAŞTIR
    Ürün Fiyatı 799,00 TL
    SEPETE AT
    dogruymus arkadaşdan ozur dılerım aradım anlık ulaşanlar hemen satışa veriliyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ybjk2

İşlemci Hızı (Mhz): 1.6 GHz
    İşletim Sistemi: Android
    Kamera Çözünürlüğü(Piksel): 13 MP
    3G: Var

TÜM ÖZELLİKLER
    BULUNDUĞU MAĞAZALAR TAKSİT SEÇENEKLERİ KARŞILAŞTIR
    Ürün Fiyatı 799,00 TL
    SEPETE AT
    dogruymus arkadaşdan ozur dılerım aradım anlık ulaşanlar hemen satışa veriliyormuş

estafurullah, bulunmaz hint kumaşı gibi birşey bu kerata, ancak yetişen alıyor demekki
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.