Şimdi Ara

★ Asus ZenFone 6 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.152
Cevap
151
Favori
678.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    geçişlik bişey yok.. noyu çeviriyorsun hangi sim den arama yapacagını soruyor zaten..
  • Peki 3G kullanımı ? bir sim'den arama paketi alsak diğerinden 3G paketi, kullanabilir miyiz? bu şekilde.
  • recep.34 kullanıcısına yanıt
    htc kullanmıstım çift hatlı, hangi sim in 3g sini seçeceğini soruyordu.. zaten bende birinde vardı data paketi..
  • arkadaşlar siyah zenfone 6 ile bende aranızdayım.beni de kullanıcılar listesine eklerseniz sevinirim.teşekkürler.
  • kısacası gayet kullanışlı çift hat olayı aklın takılmasın hiç..
  • hayırlı olsun :) ben bulamadım hala piyasada..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grck

teşekkürler.. peki renk değişimi yapılabiliyor mu? Lg g2 te 6-7 renk seçebiliyordum facebook mavi, whatsapp yeşil gibi.. tek renk mi yoksa?

ben whatsappta denedim olmadı renk değişimi. belkide ben kendim yapamamışımdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep.34

Peki 3G kullanımı ? bir sim'den arama paketi alsak diğerinden 3G paketi, kullanabilir miyiz? bu şekilde.

Daha önce bir arkadaş bu konuda bilgi vermişti ama ne kadar doğru emin değilim. ben de henüz telefonu bulamayan kullanıcı adayıyım, o nedenle her bilgiyi okumaya çalışıyorum.

Çift Sim kullanılan telefonlarda genellikle ilk hatta 3G desteği oluyor, kullanan arkadaş bu telefonda da öyle olduğunu söylemişti. İlk hatta 3G destekli hattı taktım demişti. Halen 2 SIM kullananlar varsa deneyip bilgi verirlerse net olarak öğreniriz.
  • bssdtmz kullanıcısına yanıt
    facebook ta denersen destekleyip desteklemediği belli olur.. büyük ihtimal farklı renk desteklemiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grck

facebook ta denersen destekleyip desteklemediği belli olur.. büyük ihtimal farklı renk desteklemiyor..

zaten kafadan iki renk var yeşil kırmızı. deneyipte çalışan arkadaşlar fotosunu atabilirler. whatsappta çalışmadı. şuan facebookta deneyemem. ama büyük ihtimal yok.
  • arkadaşlar stok sıkıntısı devam ediyor hala @zeus40 sen nerden aldın dostum ?
  • @jass

Anladım teşekkür ederim.Bende bu gün iş çıkışı teknosaya uğrayıp teşhirden kurcalayacağım biraz.Boyut olayı düşündürüyor beni.Alışabilir miyim diye ? Eğer çok büyük gelmezse önümüzdeki günlerde alacağım bir tane.
  • bizim bu milletin şeref yoksunluğuda sınır tanımıyor :) stok sıkıntısı var ya fırsarçılara bakın 1000 lira istiyorlar telefona hey Allahım :)

http://www.sahibinden.com/cep-telefonu-modeller-asus-zenfone-6
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeki KAYNAK

arkadaşlar stok sıkıntısı devam ediyor hala @zeus40 sen nerden aldın dostum ?

Ben alalı 20 gün oldu.ilk alanlardanım galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rootladıktan sonra cihaz kasmaya başladı, unroot yaptım ama eski akıcılık yok gibi, belkide psikolojiktir, bilemiyorum..
  • Bi hatta data paketi yapip diger hattida konusma olarak kullanabilirsin. Cift sim ayarlarindan seciyosun hangisinde 3g acilacagini hagisinin edge olacagini. Mobil veriyi 2. Veya 1. Simden ac diye secenek var yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar asusun sitesinde zenfone 6 ile ilgili kaynak kodunda 12/09/2014 tarihli 909 sürümlü güncellemeyi biz manuel olarak mı yapacaz yoksa otomatik mi güncelleme olacak.yada bu güncellemeyi yapmamız gerekiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeus40

arkadaşlar asusun sitesinde zenfone 6 ile ilgili kaynak kodunda 12/09/2014 tarihli 909 sürümlü güncellemeyi biz manuel olarak mı yapacaz yoksa otomatik mi güncelleme olacak.yada bu güncellemeyi yapmamız gerekiyor mu?

asusun kerneli dıyor ya o bu kernel neyse artık onun sürümü :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DJ_OZKAN -- 15 Eylül 2014; 14:54:46 >
  • DJ_OZKAN D kullanıcısına yanıt
    LİNK PAYLASIRSAN Bİ YORUM YAPABILIRIM
  • Biraz önce Asus Türkiye'ye

quote:

Merhaba..

Uzun zamandır Asus ürünlerini kullanıyorum her zaman memnun olduğum bir marka oldu ancak Zenfone 6 konusunda öyle çuvalladınız ki inanılır gibi değil.

Her şeyden önce Türkiye kullanıcılarına 2. sınıf kullanıcı muamelesi yaparak daha düşük bir işlemci kullandırdığınız için sizleri kınıyorum. Bu telefonu yurt dışından alan birisi daha üstün bir işlemci kullanırken türk kullanıcılar daha fazla para ödemelerine rağmen daha düşük bir işlemci kullanıyor. Tüketicileri salak yerine koymaktan başka bir şey değil bu yaptığınız.

Diğer bir konu ise dağıtım kanalınız bu konuda da yine fena çuvalladınız Asus gibi bir firma nasıl olursa sadece Teknosa ve Kliksa'dan başka satış kanalı kullanmaz bunun mantığı nedir ? Sayenizde hiç kimse hiçbir yerde telefonu bulamıyor ve 799 TL'lik fiyatı olan bu telefon bazı yerlerde 1000 TL'ye satılıyor. Neden biliyor musunuz sizin yüzünüzden.. Sayenizde Asus kara borsaya düştü kendinizle gurur duymalısınız kara borsası olan tek teknoloji ürünü size ait.

Yazık ASUS !!

şeklinde bir mail attım.. Bakalım lütfedip cevap verecekler mi.. Dileyen arkadaşlar varsa

destek@asus.com

adresinden ulaşabilirler.
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.