Şimdi Ara

★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ (267. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.935
Cevap
151
Favori
812.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende dün ucuzbudur dan siparişimi verdim 4 senedir iphone baydı androide sony ile dalıyorum bakalım alışabilcekmiyim
  • sdobrucas S kullanıcısına yanıt
    Kayma sorununu önüne arkasına kauçuk yapılı ekran filmi takarak çözdüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdobrucas

telefonu bir buçuk aydır kullanıyorum

bu süreçte gördüğüm tek eksi yanı en ufak bir eğimde yavaş yavaş kayması ve düşmesi. henüz kılıf vs. takmadım kullanmak istemiyorum ama kararım değişmek üzere.

bunun dışında şarjı net iki gün gidiyor (oyun oynamıyorum). genelde sosyal medya denen zımbırtıların uygulamaları ve eposta için kullanıyorum. pilden tasarruf etmenin yolu ekran ışığından geçiyor bunu son iki haftada anladım. genelde sabah 7-8 arası %100 şarj ile telefonu alıyorum, bir sonraki akşam saat 23’te malesef bazen tam bitiremeden %0 ile %5 arasında şarja takıyorum.

telefon stabil çalışıyor, takılma vs. yaşamıyorum. kamerası gayet net! bunu özellikle söylemek isterim, çok başarılı resimler çekiyor.

Telefonumdan şuanda memnunum. Pil performansı umarım sürekli bu şekilde uzun bir süre kalır.

Önlü arkalı darbe emici jelatin al bence kılıf kullanmaya gerek kalmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sdobrucas

telefonu bir buçuk aydır kullanıyorum

bu süreçte gördüğüm tek eksi yanı en ufak bir eğimde yavaş yavaş kayması ve düşmesi. henüz kılıf vs. takmadım kullanmak istemiyorum ama kararım değişmek üzere.

bunun dışında şarjı net iki gün gidiyor (oyun oynamıyorum). genelde sosyal medya denen zımbırtıların uygulamaları ve eposta için kullanıyorum. pilden tasarruf etmenin yolu ekran ışığından geçiyor bunu son iki haftada anladım. genelde sabah 7-8 arası %100 şarj ile telefonu alıyorum, bir sonraki akşam saat 23’te malesef bazen tam bitiremeden %0 ile %5 arasında şarja takıyorum.

telefon stabil çalışıyor, takılma vs. yaşamıyorum. kamerası gayet net! bunu özellikle söylemek isterim, çok başarılı resimler çekiyor.

Telefonumdan şuanda memnunum. Pil performansı umarım sürekli bu şekilde uzun bir süre kalır.

Arka kapağa şeffaf koruma ben öyle yaptım. Harbiden çok büyük bir tasarım hatası

• heyysanadiyom kullanıcısına yanıt
    Bu ekran süresini alırken telefonu nasıl kullandınız ?
    Yani mobil veriyi ve şarjı hemen tüketen şeyleri aktif kullandınız mı ? Ek olarak oyun oynadığınız süreleri ve ekran parlaklıklarını ekler misiniz ?
  • Arkadaşlar ithalatçı firma garantili almak çok mu büyük bi hata olur distribütör garantisi şart mıdır sizce?

• zanaks kullanıcısına yanıt
    Sizin tel geldi sanırım. Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. :) nasıl güzel değil mi?

• Arkadaşlar telefonu sipariş vereceğim de hazır sipariş verirken tempered camı da aradan çıkarayım diyorum. Kullananlardan önerilerini rica edeceğim. Bir de sökülme aşamasında sorun yaratır mı bu tür camlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: No-One

Arkadaşlar telefonu sipariş vereceğim de hazır sipariş verirken tempered camı da aradan çıkarayım diyorum. Kullananlardan önerilerini rica edeceğim. Bir de sökülme aşamasında sorun yaratır mı bu tür camlar?

Ben burdan aldim:http://m.n11.com/sony-z3-compact-on-arka-glass-kirilmaz-cam-ekran-kouyucu-P35871071

Şuana kadar memnunum cam gibi kılıf

• ben de bugün N11'deki fırsatsafırsattan gelen ürün ile aranıza katıldım. Telefonuma Stilgut ve Terapin kılıf aldım. Kılıf kullanmayı pek sevmem ama telefonun ücretinden dolayı zorunluluk olarak hissettim.

İzlenimlerimi paylaşacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doomsday66

Arkadaşlar bir haftaya Vatandan bu cihazı alacağım inşallah. Almadan önce sormak istediğim bi soru var konu biraz hatta baya dağınık olduğu için aradığımı bulmakta zorlandım daha önce sorulduysa kusuruma bakmayın. Cihazın sorunlu haftası var mı ? Yani kardeşim şu hafta da üretilen cihazı sakın alma dediğiniz bir hafta var mı ? Ya da kronik bir sorun bu pembeleşme falan dışında. Bir de pembeleşme varsa iade alırlar mı değişirler mi ? Son olarakta fırsatsa fırsattan alan bir kaç arkadaş üst kapakta sorun yaşamış sanırsam bu kronik bir şey mi yoksa bahtsız bedevi durumu mu ?

Fırsatsafırsat tan al hocam hiç sıkıntısız kullanıyorum
    1 gün sim kartsız dene sim kart takmazsan 7 gün içerisinde iade edebilirsin
    1500den fazla vermeyin arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasakbölge

Bu ekran süresini alırken telefonu nasıl kullandınız ?
    Yani mobil veriyi ve şarjı hemen tüketen şeyleri aktif kullandınız mı ? Ek olarak oyun oynadığınız süreleri ve ekran parlaklıklarını ekler misiniz ?

söylediğiniz şeyi ben paylaşmadım ...

bu arada sim kartı kırdırmak için gittiğimde arkadaş senin kart eski nesil kırılırsa çalışmaz dedi , öyle bir şey var mı ?
    Öyle bir risk mevcut.
    Evet var. Eski kartların metal kısmı daha büyük oluyor ve nano sim yaparken metalde kırılıyor. Yeni denilen kartlarda çok yeni değil aslında ama, eski kartlar gerçekten çoook eski oluyor :) Senin kartta 8-10 senelik vardır muhakkak
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevket861

quote:

Orijinalden alıntı: Doomsday66

Arkadaşlar bir haftaya Vatandan bu cihazı alacağım inşallah. Almadan önce sormak istediğim bi soru var konu biraz hatta baya dağınık olduğu için aradığımı bulmakta zorlandım daha önce sorulduysa kusuruma bakmayın. Cihazın sorunlu haftası var mı ? Yani kardeşim şu hafta da üretilen cihazı sakın alma dediğiniz bir hafta var mı ? Ya da kronik bir sorun bu pembeleşme falan dışında. Bir de pembeleşme varsa iade alırlar mı değişirler mi ? Son olarakta fırsatsa fırsattan alan bir kaç arkadaş üst kapakta sorun yaşamış sanırsam bu kronik bir şey mi yoksa bahtsız bedevi durumu mu ?

Fırsatsafırsat tan al hocam hiç sıkıntısız kullanıyorum
    1 gün sim kartsız dene sim kart takmazsan 7 gün içerisinde iade edebilirsin
    1500den fazla vermeyin arkadaşlar.

Nakit para veremem taksitle almak zorundayım o yüzden Vatandan alacağım hocam malum Odeabank falan. :) Tek kötü yanı yeşil renk satmıyorlar ben de yeşil istiyorum. Kutuyu açmadan satabilirsem satıp yeşil alacağım. :)

• Arkadaşlar, Walkman uygulaması, browser vasıtası ile indirdiğim müzik dosyalarını görüyorken, mail uygulamam vasıtasıyla (myMail) mail adresime gelen ve indirdiğim müzik dosyalarını görmüyor. File manager ile kontrol ettiğim vakit browser vasıtasıyla indirdiklerim ile mail uygulaması vasıtasıyla indirdiklerim aynı yerde, download klasöründe de duruyor üstelik. Ne yapmam lazım?

• quote:

Orijinalden alıntı: birisi007

Sizin tel geldi sanırım. Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. :) nasıl güzel değil mi?

teşekkürler güzel kardeşim. kurdum ayarladım. hiçbir sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zanaks -- 10 Ocak 2015; 1:09:26 >
    var hocam öyle bir olay benim simkartta eskiydi yılların simcartı telefoncu 2-3 kere kesti, törpüledi aletle vede şansıma çalıştı

arkadaşlar telefona koruyucu olarak öne tempered glass arkayada darbe emici film düşünüyorum arkayada tempered koyarsak iyice kalınlaşır ve kabalışır gibi, telefona ilk dediğim kombinasyonla beraber ince şeffaf silikon kılıflardan yada renkli kapaklılardan koyucam birde ne dersiniz.? bumper şart mı? yanlar koruyucu olduğundan vede telefon hem kalın hemde şekli güzel başka bir renge bürünmesini istemediğimden.
    belki şu bumperda olabilir görüntüsü rahatsız etmiyor gibi ama görmek lazım bumper link

birde manyetik şarj kesin alın arkadaşlar şarja koyarken o kapakları açma biraz dertli hemde denildildiği gibi deforme olur gibime geliyor ilerde.dock fazla yer kapladığından taşımaya çok elverişli değil sırf evde şarj edecekseniz dock alın tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EjderhaNefesi -- 10 Ocak 2015; 13:08:30 >

• bu jelatinleri, kılıfları vs. bir süredir inceliyorum kararsız kaldım açıkcası
    jelatinler aklıma daha çok yatıyor ancak çerçeveden alacağı darbelerde bir sonuç vermeyecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: zanaks

quote:

Orijinalden alıntı: deluxx

arkadaşlar bi sorum olacaktı duvar kağıdı ayarladım yanlız arkaplan resmi kendiliğinden değişiyor anlamadım nasıl düzeltebilirim

o temayı değiştir temanın özelliği o

Temayıda değiştirdim olmuyor malesef başka bişey olmalı, zedge etkilermi acep bunu

• 
Sayfa: önceki 265266267268269
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.