Şimdi Ara

★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.934
Cevap
151
Favori
812.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mursan99

quote:

Orijinalden alıntı: SBJKN1903

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

Güzel hayal!
    1999 daha aşağı gelmez. Gelirse de süpriz olur.
    Z1c hatırlarsanız 1990 dan satışa sunuldu ve Türkiye'de havasını aldı.

O kadar yüksek olmasin

Z3C ler 2000 liradan asagı olmaz tahminimce.
    Kaynagımın ustune oturuyorum.
    Eger ucuz cıkaracak olsalardı Z2ler resmi olarak 1500lere ınmesi gerekirdi

Hakli olabilirsin ama sony centerlar 4 gun i nce z2 leri 2199dan 1899a çekti yani bir nevi z3 un etiketi yer acti z3 2200olaxak gibi..

Z3c de herhalde 200 lira daha ucuz olur en az,buda paralelde 1700leri 1600leri gorur demek kisa surede

compactlar abılerınden sadece boyut olarak farklı olacagı ıcın fıyatta fark edecegını dusunmuyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Güzel hayal!

O kadar yüksek olmasin

Hakli olabilirsin ama sony centerlar 4 gun i nce z2 leri 2199dan 1899a çekti yani bir nevi z3 un etiketi yer acti z3 2200olaxak gibi..

Z3c de herhalde 200 lira daha ucuz olur en az,buda paralelde 1700leri 1600leri gorur demek kisa surede

compactlar abılerınden sadece boyut olarak farklı olacagı ıcın fıyatta fark edecegını dusunmuyorum.

Bu sefer ram farkida var ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Avrupada z3c ile z3 arasında 150 euro fark var bizdede 400-450 tl civarı bi fark olması gerekiyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Güzel hayal!

O kadar yüksek olmasin

En az 250 lira olacaktir bence

• Z3 compactın 1600-1700 gibi bir fiyatttan girmesini bekliyorum çok zannetmesemde bu fiyattan girceğini bakalım ne olcak.
  • Herkes bir tahminde bulunmuş. Ben de bir şeylet uydurayim.

Z3 compact 1800 lira gibi bir fiyat ile piyasaya girer bence. Paralelleri 1500 1600 civarina alabiliriz diye tahmin ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Herkes bir tahminde bulunmuş. Ben de bir şeylet uydurayim.

Z3 compact 1800 lira gibi bir fiyat ile piyasaya girer bence. Paralelleri 1500 1600 civarina alabiliriz diye tahmin ediyorum.

Bir tahminde benden Z3 çıkış fiyatı 2199 lira, Z3 Compact çıkış fiyatı 1999 lira.Çünkü Sony yetkilisinin rapörtajında amrial gemisi sayıldığı ve çok fiyat farkı olmayacağı vurgulanmıştı. RAM fatkı var derseniz Galaxy S5'tede 2 GB RAM var ama şu an note 3'ten pahalı.

• Z1 compact çıkış fiyatı 1999TL idi. Z1 ise 2199 TL idi. Z1 compact fiyatı paralel ithalat kanalında 1400 seviyesini 1 hafta içinde gördü distribütör fiyatı 1999 TL'ye sabitlenmişken. Acelesi olan şimdi alsın fakat piyasada erişebilirlik olduktan sonra fiyat rekabeti bekleyebiliriz paralelden. Distribütörden alacaklar ise gelir gelmez alabilir belirtilen fiyattan. Yeni telefon çıkana kadar sabit kalıyor maalesef o garip fiyatlar.
  • azami 1500 den fazla vermek yok.siz karışmayın ben halederim.ayrıca ilk serilerden almayın ilk serilerde mutlaka bir sorun vardır.abi nasihatı beni dinleyin
  • almanya mediamarkt'tan 500 Euro'ya aldım, telefondan pek anlamam, sadece görünüş olarak yorumlayayım, çok şık :) fotoğraf çekimi çok başarılı.

kulak içi kulaklık + yedek kulaklık uçları, sarj aleti, ve kullanım kılavuzu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lvarlik -- 6 Ekim 2014; 21:24:02 >
  • Hocam 3310 kullaniyorum, beklemek istemiyorum fazla. Ama genede beklemeye çalisicam :) İnsallah buda Z2 ve Z2a gibi bir olmaz. Aslinda lg g3 de cok güzel telefon onunda minisi cikti hangisi erken gelirse artik alacam bir tane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: assault79

azami 1500 den fazla vermek yok.siz karışmayın ben halederim.ayrıca ilk serilerden almayın ilk serilerde mutlaka bir sorun vardır.abi nasihatı beni dinleyin

Hocam iyice heveslendiriyorsunuz insanları. 1500 lira diyorsunuz, ben hallederim diye iddia ediyorsunuz. Daha ne olsun Belliki bir girişiminiz varki bu kadar net ve emin olabiliyorsunuz. Sizden açıklayıcı bilgiler bekliyoruz :) 1500 TL olsun, listeyi hemen hazırlayalım

• quote:

Orijinalden alıntı: By40bir

quote:

Orijinalden alıntı: assault79

azami 1500 den fazla vermek yok.siz karışmayın ben halederim.ayrıca ilk serilerden almayın ilk serilerde mutlaka bir sorun vardır.abi nasihatı beni dinleyin

Hocam iyice heveslendiriyorsunuz insanları. 1500 lira diyorsunuz, ben hallederim diye iddia ediyorsunuz. Daha ne olsun Belliki bir girişiminiz varki bu kadar net ve emin olabiliyorsunuz. Sizden açıklayıcı bilgiler bekliyoruz :) 1500 TL olsun, listeyi hemen hazırlayalım

1400 küsüre inmişti z1 compact 1 hafta 10 gün içinde arkadaşlar ben takip ediyodum

Bu da öyle olmalı 1 ay sonra çok rahat 1400'e alınmalı 1500 deyip de ithalatçıları iştahlandırmayın bence :D (ciddiyim) eğer z1 compactla aynı fiyat bandından girme şartıyla tabi piyasaya, benim kanım da öyle olacağı yönünde zaten

Bu arada liste oluşturacak forumdaş beni de yazabilir ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertsss -- 6 Ekim 2014; 22:46:13 >

• Su listeyi yapalim artik arkadaslar :)

• bende z1c var ve çok memnunum, lakin z3c ile sony her açıdan daha iyisini yapmış..çok fena aklını çeliyor insanın..
    bekleyelim bakalım kaçtan girecek piyasaya..
  • Bugunku kurla almanyada 500euro olan z3c paralelde olsa 1500 lira olmaz malesef.en azindan subattan once

• Evet şimdide Z3 Compact'ın bechmark sonuçlarını veriyorum.

Quandrand ve Antutu ile test yaptım sonuçları resimlerde görüyorsunuz. Elbette dünyanın en iyi telefonu iddiasında değilim. Sadece bu boyutlarda bu hafiflikte olmasına rağmen son derece iyi bir telefon olduğunu görmeniz için test sonuçlarını veriyorum. Z3'ün kendi boyutlarında zannedersem bir rakibi yok. Bunlar benim test sonuçlarım yok sen yapamamışsın öyle değil :) diyen olursa veya daha ayrıntılı testleri görmek istiyorum diyenler için buyurun tüm testler:http://www.phonearena.com/news/HTC-One-M8-AnTuTu-Quadrant-and-other-benchmark-scores_id54338 Bu sitede en altta add phone ile z3 compactı eklemeniz gerekiyor ben onunda eklenmiş haldeki ekran görüntülerini şimdi yüklüyorum.
     ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★
     ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★

Bu iletimde ne varda eksi yiyor? Size bilgi vermek için oturdum en az 1 saat uğraştım emek verdim amacım benim telefonum var yaaa sizin yokki demek değildi. Sadece kararsız kalanlar için yardımcı oldum verdiğim bilgide yanlışlık varsa buyurun yazın eksik bilgiyi hatayı tamamlayın sizinde bir faydanız olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanxml -- 7 Ekim 2014; 13:45:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: barisacar

Su listeyi yapalim artik arkadaslar :)

Ne listesi kardo
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: barisacar

Su listeyi yapalim artik arkadaslar :)

Ne listesi kardo

Klasik telefonu almak isteyenler listesi kardoo

• Benide ekleyebilirisiniz liste olucak ise

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.