Şimdi Ara

★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.935
Cevap
151
Favori
812.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nokia Lumia 1020

quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cmbrbr

Telefonu almak istiyorum ama Kamera performansından çoğu kişi memnun değil. Aklımı kurcalayan tek sorun bu.

gece saat 3 te cekılmıiş bir foto. kendı gordugumden bıle daha aydınlık. bu kameradan daha iyi varsa buyursun koysun ben manuel ayarlarda piyasanın en iyi kamerası oldugunu iddia ediyorum.

Güzel fotoğraf ama Lumia ile daha iyisini çekersin yeter ki telefonu sabitle. 4 saniye pozlama süresi var.

valla hocam dediğiniz biraz hayal ben bu fotoyu 0.77 sn yede cektım kımse elınde telefonu 4 sanıye hareketsız tutamaz. tripod lazım. onemlı olan zaten bu kadar kısa surede bu fotoyu cekebilmek.

not: lumia serisine saygım sonsuz kamerada. ama wp olması uzak tutuyor beni

1020 nin tripod girişi var.

doğrudur ama kimse telefon için yanında tripodla gezmez. siz geziyor musunuz? sanmıyorum. o yüzden kısasürelerde böyle pozları yakalamak iyi bir sensor gerektırıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

Hangi modda çektin kardeş

gece manzara çekecekseniz manuel modda gece çekimi sahnesini seçin. gece az ışıklı ortamda portre cekecekseniz gece portresini seçin. diğer koşullarda super otomatık ıyı cekıyor. sadece bu ıkı durumda super otomatık cok noise yapıyor o yuzden manuele almak daha faydalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: birisi007

Bir bionz işlemci yongası konulmuş olaydı durum bambaşka olurdu değil mi?

kesinlikle daha hızlı işleniyor resimler bionz ile. neden bunlarda kaldırdılar anlamadım
  • mipa90 M kullanıcısına yanıt
    Açıkçası bunlarda varmıydı hatırlamıyorum. Ama büyük ihtimalle maaliyetten koymuyorlar denilebilir. Lumia'lara can havliyle ayrı bir yonga koyuyorlar. Bu yüzden iyi zaten. Tabii satış stratejisi de büyük faktördür. Z4, z5'e de birşeyler lazım. Kanımca snapdragon fotoğraf ve videolar için yeterli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birisi007 -- 17 Aralık 2014; 12:49:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni albüm güncellemesiyle fotoğraftaki düzenleme kısmının arayüzü ve opsiyonları baya değişmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanciliz

http://shiftdelete.net/uzun-kullanim-testi-xperia-z3-compact-56776

Yetersiz bir inceleme olmuş uzun kullanım testi diyor bilindik şeyler söylüyor. Sağlamlığa 9.5 puan veriyor pil ömrüne 8 puan veriyor uzun kullanan biri böyle puanlama yapmaz. Tam tersi olmalıydı pil ömrü 9.5 puan sağlamlık 8 puan. Bu telefon batarya canavarı ama sağlam bir telefon sayılmaz bence 8 bile çok yanlardaki plastik şerit telefona sağlamlık katıyor bunun harici ön arka cam kaplı çok riskli.

• Z1 kullanıyorum hocam bionz görüntü işleme motoru var z2'de de var diye biliyorm z3 de cidden kaldırmışlar mı hocam?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Telefonu almak istiyorum ama Kamera performansından çoğu kişi memnun değil. Aklımı kurcalayan tek sorun bu.

gece saat 3 te cekılmıiş bir foto. kendı gordugumden bıle daha aydınlık. bu kameradan daha iyi varsa buyursun koysun ben manuel ayarlarda piyasanın en iyi kamerası oldugunu iddia ediyorum.

Güzel fotoğraf ama Lumia ile daha iyisini çekersin yeter ki telefonu sabitle. 4 saniye pozlama süresi var.

valla hocam dediğiniz biraz hayal ben bu fotoyu 0.77 sn yede cektım kımse elınde telefonu 4 sanıye hareketsız tutamaz. tripod lazım. onemlı olan zaten bu kadar kısa surede bu fotoyu cekebilmek.

doğrudur ama kimse telefon için yanında tripodla gezmez. siz geziyor musunuz? sanmıyorum. o yüzden kısasürelerde böyle pozları yakalamak iyi bir sensor gerektırıyor

+1

• Merhaba,

Ben de gittigidiyor üzerinden ürünü satın aldım hızlı bir şekilde ulaştı ama telefonun sim kart slot unda bir problem var gibi. Kapak tam oturmuyor, elimi üzerinde gezdirdiğimde çıkıntı olduğunun hissedebiliyorum. Üst tarafta yer alan kapakla karşılaştırdığımda bariz bir fark olduğunu söyleyebilirim. Bu sebeple de ürünü iade etmeyi düşünüyorum. Acaba aranızda böyle bir problem yaşayan var mı ?
  • Arkadaslar mobil ağ ayarları menüsünde ağ modunun haricinde veri dolaşımı diye bir şey var. Bunun ne olduğunu bilen biri var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: wada

Merhaba,

Ben de gittigidiyor üzerinden ürünü satın aldım hızlı bir şekilde ulaştı ama telefonun sim kart slot unda bir problem var gibi. Kapak tam oturmuyor, elimi üzerinde gezdirdiğimde çıkıntı olduğunun hissedebiliyorum. Üst tarafta yer alan kapakla karşılaştırdığımda bariz bir fark olduğunu söyleyebilirim. Bu sebeple de ürünü iade etmeyi düşünüyorum. Acaba aranızda böyle bir problem yaşayan var mı ?

İçinde bir şerit var o çok dışarı çıkmış olabilir dikkat et o kapağın içindeki bryaz renkli zımbırtıyı içeri itmelisin sanırım kapağın oturmama sebebi bu olmalı

• hocam ben sadece burası Gaziantep - Güneykentin orası değil mi diye soracaktımm :)

• arkadaşlar htc bir modelinde gördüm arama yaparken bir tuşa basıp arama kaydını kayıt altına alıyor sanırım z3 compact ta böyle bir özellik yok. varsada ben bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amedjhN

hocam ben sadece burası Gaziantep - Güneykentin orası değil mi diye soracaktımm :)

güneykent değil yeditepe :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: birisi007

Açıkçası bunlarda varmıydı hatırlamıyorum. Ama büyük ihtimalle maaliyetten koymuyorlar denilebilir. Lumia'lara can havliyle ayrı bir yonga koyuyorlar. Bu yüzden iyi zaten. Tabii satış stratejisi de büyük faktördür. Z4, z5'e de birşeyler lazım. Kanımca snapdragon fotoğraf ve videolar için yeterli değil.

yok hocam z2 dede yok bildiğim kadarıyla.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

1020 cihazımı satmadan önce geziyordum tripodla. Ayrıca 1020 nin sensörü daha iyi. DNG çekebilmek de cabası. Diğer arkadaşa gelince amacım tartışma çıkarmak değil siz gelip burada manuel ayarlarda en iyi telefon z3 Compact diyorsunuz ben daha iyisi olduğunu söyleyince mi çocuk oluyorum? Ya da reklam yapmış oluyorum? Z3 Compact kaliteli bir cihaz ama kamera konusunda Lumia telefonlarla baş edemez.

• Konuşma sırasında karşıya sesim gitmiyor ancak karşının sesini hoparlöre verince benim de sesim gitmeye başlıyor :D böle birşey yaşayan var mı? veya herhangi bir çözüm önere bilecek? Gündüz telefon ile konuşurken böle birşey yaşamadım şuan oldu 5-6 kere falan denedim değişmiyor. Teli aç kapa da yaptım sonuç yok .S
  • Birşey diyeceğim. Ya ben ve benim gibiler sorunluyuz mental olarak, kameraya bu kadar takılmadığımız için; ya da siz fazla obsesifsiniz. Birinin kalkıp her seferinde "en büyük Galatasaray" demesine bıkmadan "hayır Fenerbahçe" diyecek çok vaktiniz varsa DM'den tartışabilir veya konuşabilirsiniz.
  • arkadaşlar,

mesajlar uygulamasında gelen mesaj ile giden mesaj aynı kişiye ait olsa bile aynı kişinin ismi 2 kez yazılı

yani mesela ali gül isimli birrisine mesaj attım ve sonra o da bana mesaj attı diyelim.
    mesajlara girdiğimde 2 tane ali gül ismi var. biri onun gönderdiği mesajları diğeri de benim gönderdiğim mesajları listeliyor.

bunu sohpet şekline nasıl dönüştürebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitonac

Konuşma sırasında karşıya sesim gitmiyor ancak karşının sesini hoparlöre verince benim de sesim gitmeye başlıyor :D böle birşey yaşayan var mı? veya herhangi bir çözüm önere bilecek? Gündüz telefon ile konuşurken böle birşey yaşamadım şuan oldu 5-6 kere falan denedim değişmiyor. Teli aç kapa da yaptım sonuç yok .S

Başta hoparlöre alınca düzeldiği için mikrofondan kaynaklandığını düşünmemiştim ancak şimdi recorder ve cihaz testinde mikrofonu denediğimde sadece cızırtı geliyor. Telefon durup dururken mikrofon un bozulması çok ilginç değil mi :D bir tavsiyeniz var mı yoksa direk servise mi götüreyim?
  • 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.