Şimdi Ara

★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.935
Cevap
151
Favori
812.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Youtube daki bütün inceleme, karsilastirma videolarini izledim. Cihaz harbiden cok guzel. Insallah kronik bir sorunu cikmaz. Gelsede biran once alsak şu telefonu.
  • Sahibinden.com alan arkadas hangi ilani aldi acaba?

Hayirlisi olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

Orijinalden alıntı: barisacar

Siyah renk siparisi verdim cepport ggden. Carsamba ulasacakmis.

Hayirlio lsun kutu acilimi resimler izlenimler burada bekleyen onlarca arkadasi hatirlatip paylasirsaniz guzel olur

Ok cihaz gelsin paylaşırım

• Arkadaslar konuyu acan stevejones. Liste yapabilirmisin. Telefonu alanlar alacaklar seklinde. Telefonun ana konusu bu oldu nasıl olsa.

• Kulaklık yüzünden yurtdışından getirtneyi düşünüyorum cihazı. Aksesuarlar önemli sonuçta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim cihaz yurt dışı evet içinden kulaklık ve usb otg kablosuda çıktı belirteyim 2000 liraya satın aldım. Pahalı görünebilir ama ilk alan zaten pahalı alır bunu biliyorum. Güvenilir bir satıcı olan sahibinden.comdaki Murat CURA'dan satın aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanxml -- 5 Ekim 2014; 15:36:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanxml

Benim cihaz yurt dışı evet içinden kulaklık ve usb otg kablosuda çıktı belirteyim 2000 liraya satın aldım. Pahalı görünebilir ama ilk alan zaten pahalı alır bunu biliyorum. Güvenilir bir satıcı olan sahibinden.comdaki Murat CURA'dan satın aldım.

Kulakligin modeli nedir?

• Batarya konusunda çalışmalarım devam ediyor ışığı otomatik seviyede tutuyorum Stamina modu kapalı açık olsa cihaz show yapar :) Batarya boat browser ile 10-11 saate varan Webde gezinti imkanı sağlıyor. Stamina modu açıp ekran ışığını kısarsam 12-13 saat ekran açık internette geçmenin mümkün olabileceğini çok rahat söyleyebilirim tabii karanlık ekranın tadı olmaz normal kullanımda ekranın açık kalma süresi yaklaşık 10 saat whatsapp açık gmail bildirimler hep açık kısıtlama olmadan bu süreyi alıyorum. Cihazın dışa verdiği ses normal seviyede çok yüksek değil Note 3le fazla ses vermiyor. Konuşma kalitesi çok iyi. RAMden çok memnunum zorlayıcı duruyorum 770den aşağı indiremedim.ram gün içinde sürekli 800-870 arası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanxml -- 5 Ekim 2014; 15:47:52 >
  • Fallout kullanıcısına yanıt
    Kulaklığın modeli üzerindeki etikette Mh750 yazıyor.

• quote:

Kulaklığın modeli üzerindeki etikette Mh750 yazıyor.

Pahali kulakliklardan zannettim. Yurtdisi paketlerden cikiyordu guzel sony kulakliklar.

• Fallout kullanıcısına yanıt
    Türkiyede bu kulaklığıda vereceklerini sanmam :) Yalnız cihazın kasası cidden klas duruyor samimi söylüyorum Note 3 bunun yanında pasif kaldı. Note 3te aldığım hatalarıda almadığım için mutluyum.

• quote:

Türkiyede bu kulaklığıda vereceklerini sanmam :) Yalnız cihazın kasası cidden klas duruyor samimi söylüyorum Note 3 bunun yanında pasif kaldı. Note 3te aldığım hatalarıda almadığım için mutluyum.

İnternet hızı, çekim gücü, oyun performansı nasıl?
    Iphone'ye kafa tutabılecek bır cıhaz mı? Veya LG G32'e?
    En begendıgınız dıkkat ceken ozellıklerı neler?
  • quote:

Ben de sabirsizlikla bekliyorum valla. Bayram sonrasi bi stoklara girsin telefon, fiyati normal seviyesine insin alacagim hemen. Su an fazla geliyor fiyati. Kulaklik cikmasa da olur bana bu arada :)

• SBJKN1903 S kullanıcısına yanıt
    İnternet hızı mükemmel ekran olarak hiçbir telefon Lg G3'e yaklaşacak bile o ayrı bir şey olağanüstü görüntü kalitesi var. Diğerleriyle karşılaştırırsak ekranda çok iyi. sadece dışa verdiği ses bana kalırsa Note 3'e oranla az geldi. termometre yok çok kullanırdım :) Telesekreter var siz sesli mesajınızı kaydediyorsunuz belirlediğiniz sürede mesela 20 saniyede telefonu açmasınız telefon karşı tarafa mesajınızı okuyor bunları henüz çok kurcalamadım denedikçe yazarım.

• Az önce bir telefon konuşması yaptım şunu farkettim telefon karşı tarafın sesini gereğinden fazla yüksek veriyor ses berrak ve seviyesi çok yüksek bu şekilde kullanmam sesi yarıya kadar indirmek gerekecek. cihazı tanımayan arkadaşlar için yazıyorum sakın bu cihazı s5 mini tarzı mini modellerle karşılaştırmayın bu cihaz bir amiral gemisi sadece boyutu küçük onun harici hızlı ve performanslı.

• Mükemmel bir telefon olmuş. Tasarım, donanım, performans, kullanışlılık; her şey bir arada. Tebrik etmek gerek Sony'yi cidden.
  • Arkadaşlar RAM konusunda bir şey daha farkettim normal kullanımda 800-870 MB kullanılabili RAM varken stamina modda 900-950 MB RAM boş durumda kalıyor. Arka planda gmail ve whatsappın açık olduğunuda belirteyim. Ultrastamina moduda var onu henüz denemedim. Tabii o modda telefon artık akıllı telefon olmuyor. Stamina modda sizin istediğiniz uygulamalar arka planda açık kalıyor diğerlerini kapatıyor ve ekran kapalıyken gereksiz uygulamaalr internete bağlanamıyor bu şekilde extra pil ömrü sağlıyor.
  • quote:

Batarya konusunda çalışmalarım devam ediyor ışığı otomatik seviyede tutuyorum Stamina modu kapalı açık olsa cihaz show yapar :) Batarya boat browser ile 10-11 saate varan Webde gezinti imkanı sağlıyor. Stamina modu açıp ekran ışığını kısarsam 12-13 saat ekran açık internette geçmenin mümkün olabileceğini çok rahat söyleyebilirim tabii karanlık ekranın tadı olmaz normal kullanımda ekranın açık kalma süresi yaklaşık 10 saat whatsapp açık gmail bildirimler hep açık kısıtlama olmadan bu süreyi alıyorum. Cihazın dışa verdiği ses normal seviyede çok yüksek değil Note 3le fazla ses vermiyor. Konuşma kalitesi çok iyi. RAMden çok memnunum zorlayıcı duruyorum 770den aşağı indiremedim.ram gün içinde sürekli 800-870 arası

hocam cihazınız öncelikle hayırlı olsun ve tüm herkese hayırlı bayramlar. hocam cihaz direk güneş ışığı altında görünürlük açısından nasıl acaba? mesela note 3 kullanmışsınız galiba ona kıyasla nasıl? biraz zayıf mı yoksa aynı mı daha mı iyi falan işte. yada ne bileyim bir iphone 5 ile kıyaslandığında falan nasıl acaba? bir de biraz loş ortamda çekilen fotoğraflarda flaşsız çekildiği taktirde nasıl sonuç veriyor? tekrar hayırlı olsun bu arada.
  • Hakanxml herkesi istahlandiriyorsun :) devam :)

• norton772 kullanıcısına yanıt
    Evet ben iphone 5'te kullandım iphone 5 bana göre note 3'e göre az farkla zayıf bir ekrana sahipti. Şimdi denedim Note 3'te ve Z3 Compact'ta aynı anda boat browser açtım Z3C'de ekran tam beyazken note 3'te sarımtırak bir görüntü vardı. uygulamadan olabilir deyip birde office 360 açtım orada da beyazlarda Z3C fark atıyordu. Note 3 biliyorsunuz amoled ekrana sahip bilirsiniz renkler biraaz abartılı evet çok güzel ancak ekran biraz pastel renklerle görünüyor Z3Cde ise ekranda bildiğiniz gerçek renkler var. Aradaki fark açısından şunu söyleyebilirim her iki telefona yanyana bakan insanların note 3 daha iyi diyeceğini sanmıyorum.

Çözünürlük konusunda şunu söylemek istiyorum bu boyutta bir ekranda VGA çözünürlük bile bence yeterli HD yapmaları iyi olmuş full HD bu kadarcık ekranda son derece gereksiz olurdu.

Ve şimdi bence en can alıcı nokta şahsen cep telefonu demek bana göre web tarayıcı demektir :) Note 3 ile boat browser kullanarak her iki cihazda da test yaptım sonuç denediğim tüm sitelerde Z3 Compact bazen 5-7 saniye fark attı! Aradaki tarayıcı hızı farkı karşılaştıralamaz çok fark var. Ben Note 3'ün bu derece ezileceğini ummamıştım.

Güneş ışığı altında otomatik parlaklıkta kullandım sorun yok iyi diyorum. Sorun bence mesela youtubeda video izlerken ses sona kadar açmak durumunda kalıyorum çok güçlü çıkmıyor bunun harici bir sorun göremedim.
    Fotoğraflarla ilgini sorunuza gelince, mutfakta denedim ışıklar kapalıyken evet ben ne görüyorsam ekranda o görüntü net ve foto karanlık değil ancak zoom yaptım kumlanma var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanxml -- 5 Ekim 2014; 19:12:06 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.