Şimdi Ara

Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.685
Cevap
67
Favori
208.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben bu firmayı uzun süredir araştırıyorum
    Hatta Çokça da taciz ediyorum :)
    Sağolsunlar Barış bey ve sanırım Şafak beydi çok ilgililer ve servis konusunda bir sıkıntı yaşamayacağım izlenimi oluştu bende,
    Ki yorumlara bakınca makinaların Performansı konusunda da genel bir sıkıntı olmadığını görmek beni rahatlattı...
    Sözün özü bende çok yakında g301 yada g601 modeli ile aranızda olacağım :)

Edit : imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anteos -- 25 Eylül 2014; 16:44:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pazartesi verdiğim G801 siparişinin kargolanmasını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GREAT EMPEROR -- 24 Eylül 2014; 18:02:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just4z

Bendede g801 var sormak istediğiniz soru olursa cevaplarım ben i5 işlemci 240 ssd aldım böyle bi değişiklik yaptım..

Ssd nin performansi nasil acaba bi benchmark falan atabilir misiniz

• Bende G701 i 240 GB SSD ile aldım 2. disk yerinede eski bilgisayarımdan kalan 500 HDD yi taktım oynadığım ana oyunlar League of Legends ve Battlefield 3 + Windows SSD'ye kurdum kalan ne varsa 500 hdd ye atıyorum gayette memnunum ilerde eğer para bulabilrirsem Victor dan aynı SSD den 1 tane daha alıp Raid yapmayı düşünüyorum...Şuan bile bana göre performansı gayet iyi bilgisayarın. Önceki bilgisayarıma göre kat kat daha iyi bir performansa sahip zaten.

Makinede tek sorun olarak görebileceğim şey Touchpad in istediğiniz performansı vermiyor.Zaten mouse mamba kullandığım için touchpad e dokunmuyorum bile 2 haftayı geçti alalı renk atması vb. veya başka hiçbir sorunla karşılaşmadım.

Bilgisayarı gerçekten öneririm. Isınma konusunda şuan LoL dünya şampiyonasını izliyorum internette takılıyorum aldığım ısı kesinlikle fotograftakini geçmiyor.(soğutucu kullanmıyorum.)

Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI)

Battlefield 3 = Kenar Yumuşatma kapalı, Doku : Düşük. Kalan herşey ultra. Geforce Experience ile optimize ederek oynuyorum yüklediğim tüm oyunları. (soğutucusuz ve turbo fan kapalı değerler. 4-5 saatlik oyun süresinde bile değerler sürekli aynı kalıyor Turbo fanın açıldığını görmedim hiç.) Benim için bir sıkıntı yaratmıyor beklediğim değerlerdi zaten.bunların çok çok altında değer verecek olan Alienware'den almak isterdim ama para sıkıntısı giriyor bunun içine :). bir soruna yol açtığını görmedim kesinlikle. Fan sesini de zaten oyun kapatıyor.

Bu değerler bana sorun çıakrtmıyor ama @VictorGamingMachine sorun olduğunu düşünüyorsa zaten yardımcı olur.Ama tekrar söylüyorum "bir soruna yol açtığını kesinlikle görmedim ben".

Değerler BF3 te belirli bir süre sonra düşüyor sabitleniyor.Alışması lazım heralde ilk anlarda sonradan toparlıyor baya :)

Victor Gaming Machine Kullanıcıları Kulübü(BATTI)

League Of Legends değerlerini de oynadıkça atacağım buraya.

G701 hakkında sormak istedikleriniz olursa eğer kullanıcısı olarak bana da sorabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezrealcartman -- 25 Eylül 2014; 17:35:57 >

• Anteos A kullanıcısına yanıt
    Cevap çok basit. Oyun söz konusu ise 850m ekran kartını seçmelisin. Oyunda i5 veya i7 çok fark yaratmaz. Ekran kartı her şeydir.

• quote:

Orijinalden alıntı: dragonfly23

Cevap çok basit. Oyun söz konusu ise 850m ekran kartını seçmelisin. Oyunda i5 veya i7 çok fark yaratmaz. Ekran kartı her şeydir.

teşekkür ederim üstad...
    Zaten Victor'dan şafak beyle görüştük o da aynı bilgiyi verdi sağolsun...
    O yüzden yorumu bile silmiştim...
    Bugün yarın bende aranızdayım G601 ile :)

NOT : Bu makinayı henüz kullanmadım ama servsin ve satış biriminin ilgisi ve sabrı beni ziyadesi ile memnun ve tatmin etti... Umarım makine de aynı memnuniyeti yaratır bende ki yorumlara bakılırsa çok pişman olmayacak gibiyim...

Bu arada bir sorum olsa :
    Ben bilgisayar işinden (kurulum vs) çok anlamam... Free dos alsam makinayı kurulum için yardımcı olabilecek kimse var mı ?
  • Arkadaşlar...
    Tüm sorular İptal :)
    bende G601 modeli için siparişimi verdim...
    Elden alacağım için de kuvvetle muhtemel yarın elimde olur makine diye düşünüyorum...

Yakın ilgilerinden ve sabrından dolayı da Şafak Bey'e özel olarak teşekkür ediyorum... Ben bile kendime "yeter artık be adam alcaksan al almayacaksan oyalama bizi" derdim :)

Sözün özü...
    Listeye ekleyebilirsiniz beni de :)
  • Ya bir de ben çok uğraştım ama teknolojik kabilet yetersizliği neticede bir imza oluşturamadım :)
    İşten anlayan birisi forum imzası oluştursa hoş olur aslında...
    hem de tanıtım anlamında da katkı yapar sanırım :)
  • hkey tray programıyla ilgili sorunuma yardımcı olcak biri yokmu ?
  • G301 kullaniyorum neredeyse 1 ay olucak hic bir sorunum yok tavsiye ederim. 1TB 7200 RPM ve 240 GB SSD ile ozellestirdim i5 olan modelini kullaniyorum. Renk atmasi vb hic bir sorunum yok. Sadece touchpadin ustu biraz isiniyor gibi. Diger G301 kullananlarda durum tam olarak nedir?

• G501 var aynı kasa, touchpad aynen ısınıyor biraz, rengi hafiften atmaya başladı ama sadece ışıkta belli oluyor.

• g701 de ;

1. boşluk tuşu (sert basmak lazım) enter tuşu (basarken yuvasının kenarına takılıyor kırtt diye ses yapıyor) sorunlu,
    2. hiç bir program çalışmıyorken bile kapak kapalıyken cihaz ısınıyor, fan sürekli çalışıyor ama kapak açık olunca sorun yok. sanırım cihaz kapak kapatılınca havalandırma vazifesini yapamıyor,
    3. sond blaster cinema, hkey aktif olduğu için ilk açılışta vazifesini yapamıyor ses zayıf kalıyor elle tekrar çalıştırmak gerekiyor. hkey başlangıçtan kapatılır veya tamamen kaldırılırsa seste hiç bir sıkıntı olmuyor. sond blaster cinema otomatik olarak tekrardan uygulamayı açmaya gerek kalmadan vazifesini yerine getiriyor.
    4. parmak izi bazen tek denemede tanıyor. genelde ise 4-5 kez taratmak zorunda kalıyor. bu yüzden kullanmıyorum. belki bu durum win8.1 de hızlı başlatma seçeneği aktif olduğu için olabiliyor olabilir. ( evet sebep hızlı başlatma seçeneğinin açık olmasından kaynaklanıyor, kapatmak gerekiyor. güç seçeneklerinden kapatılıyor.)

bunların dışında cihaz maşallah...

g701 olan arkadaşlarda da acaba böyle mi, cevap verirlerse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolBUDUR -- 27 Eylül 2014; 0:15:32 >

• Arkadaşlar listeye ekyebilisiniz
    Dün akşam itibari ile G601 serisi ile aranızdayım...
    Makineyi inceleyemedim henüz bu akşam Detaylı bilgilendirmede bulunmaya çalışacağım...

Kolay gelsin

• Beyler Victor hangi kargo firmasıyla çalışıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: MaNgOsEr

Beyler Victor hangi kargo firmasıyla çalışıyor?

MNG Kargo ile.
  • Merhaba herkeze bende victor oyun laptopu almaya karar verdim ama hangisi daha iyi olur kararsizim 2500 3000 tl arasi oyunlari full ayarda acabilcek bir sistem icin hangisini onerirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Victor Gaming Machine

quote:

MNG Kargo ile.

Benim notebook kargoya verildiyse kargo takip no.sunu özelden alabilir miyim? Ters bir yerde oturduğum için kargoyu internetten takip etmem lazım

• quote:

quote:

quote:

MNG Kargo ile.

Benim notebook kargoya verildiyse kargo takip no.sunu özelden alabilir miyim? Ters bir yerde oturduğum için kargoyu internetten takip etmem lazım

Özelden attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: PryZeX

Merhaba herkeze bende victor oyun laptopu almaya karar verdim ama hangisi daha iyi olur kararsizim 2500 3000 tl arasi oyunlari full ayarda acabilcek bir sistem icin hangisini onerirsiniz

Şu an için G801 güzel.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PryZeX

Merhaba herkeze bende victor oyun laptopu almaya karar verdim ama hangisi daha iyi olur kararsizim 2500 3000 tl arasi oyunlari full ayarda acabilcek bir sistem icin hangisini onerirsiniz

Şu an için G801 güzel.

Simdi siparis versem bayramdan once gelme sansi var mı

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.