Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.078
Cevap
140
Favori
714.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mavvrick

Telefondan ne beklediğine göre değişir hocam.. ama donanımsal anlamda tabiki z3 oldukça üstün bir cihaz s4 e göre ..

öncelikle görüşler için teşekkürler, vallahi beklenti konusunda öncelikliler; kasa yapısı - ısınma olayı ve elbette donanımsal. bakalım şeytana uyup alıp deniycez artık :) hem de ps4 ile uyumlu çalışması ayrı bir cezbediyor beni
  • HibrahimCK kullanıcısına yanıt
    yok hocam ben fan sayılmam sadece kullandığım cihazın hakkını yemem onu överim :) bende iphone 2,4,5 ve sonradan lg g2 kullandım ..şunu rahatlıkla söyleyebilirim farklı bir deneyim yaşamak istersen z3 tam sana göre bir telefon her yönü ile oldukça kaliteli bir cihaz .. emin ol pişman olmazsın.. bence iphone dan sıkıldıysan alacağın yegane cihaz z3 tür.. hele ki note 4 ü de kullanmışsın madem o zaman z3 ten başka seçenek yok android tarafında ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavvrick -- 17 Kasım 2014; 13:32:18 >
  • XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    kasası iphone 6 dan daha kaliteli duruyor bana göre,
    ısınma olayı bazı oyunlarda oluyor ama problem yapılacak bir şey yok..
    donanım zaten ortada hocam :)
  • Video çekimi, özellikle 4k kayıtta performans sorunu yaşamamak için hızlı bir micro sd kart kullanmak şartmıdır arkadaşlar?
    Şu anda sandisk ultra 64gb kart takılı cihazda ancak bu kartı dslr fotoğraf makinasına geçirip yeni bir kart almayı düşünüyorum z3 için.
    Yine sandisk ultra microsd kart yeterli olur mu yoksa extreme/extreme plus gibi daha hızlı modellere bakmalımıyım, ne dersiniz?
  • korcin K kullanıcısına yanıt
    evet hocam class 10 olması lazım yoksa sorun yaşayabilirsin
    http://www.vatanbilgisayar.com/64-gb-ult-micro-sd-ultra-c10.html kullanıyorum sıkıntı yok 4k da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavvrick -- 17 Kasım 2014; 13:47:52 >
  • quote:

yok hocam ben fan sayılmam sadece kullandığım cihazın hakkını yemem onu överim :) bende iphone 2,4,5 ve sonradan lg g2 kullandım ..şunu rahatlıkla söyleyebilirim farklı bir deneyim yaşamak istersen z3 tam sana göre bir telefon her yönü ile oldukça kaliteli bir cihaz .. emin ol pişman olmazsın.. bence iphone dan sıkıldıysan alacağın yegane cihaz z3 tür.. hele ki note 4 ü de kullanmışsın madem o zaman z3 ten başka seçenek yok android tarafında ..

Anladım hocam. Note 4 ü çok kısa bir süre kullandım. Büyük telefon hastasıydım önceden ama İphone 5s gibi bir telefonu kullandıktan sonra note 4 çok büyük geldi gözüme o seride en kral telefon Note 3 dür hala :)

Bakalım Z3 deneyeceğiz herhalde
  • HibrahimCK kullanıcısına yanıt
    hayırlısı olsun hocam pişman olmazsın
  • quote:

Anladım hocam. Note 4 ü çok kısa bir süre kullandım. Büyük telefon hastasıydım önceden ama İphone 5s gibi bir telefonu kullandıktan sonra note 4 çok büyük geldi gözüme o seride en kral telefon Note 3 dür hala :)

• Arkadaşlar peki yoğun internet kullanımıyla şarjı ne kadar gidiyor o konuda sağlam bir bilgi verebilecek var mı? Hepinize hayırlı olsun telefonlarınız bu arada :)
  • mavvrick kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, class-10 almıştım.
    Class dışında, uhs-1 ve uhs-3 gibi sınıflandırmalar da görüyorum. Onların anlamı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HibrahimCK

quote:

Evet note 3 daha küçük 4 e göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefonu alanlara hayırlı olsun.Bizim gibi almayı düşünenler için kameradaki pembeleşme sorunu ile ilgili bilgi verebilir misiniz? Devam ediyor mu? Bu sorunu yaşamayan varmı? Teşekkürler.

• korcin K kullanıcısına yanıt
    uhs --"Ultra High Speed" demek.. hocam sanıyede 30 mb okuma yazma var class 10 dan daha iyi benim kullandığımda uhs miş bu arada ..
    resmi incelesen yeterli olucak sanırım

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!
    parlaklık otomatikte dostum yine de farkeder mi ? herşey çok normal ekran aşırı yiyo bende ya anlamadım hep 70 lerde seyrediyor.
  • burak Baş B kullanıcısına yanıt
    Otomatık ama sen full yapıp oto yapmssın farkedıyo tabıkı bence kıs ve oto yap daha ıyı olacaktır

• adamolanacokbile A kullanıcısına yanıt
    bir geri sayfada detaylı fotoğraflarını attım telefonu çok yoğun kullanırım herşeyini :) bi incele bakalım.
    yok be dostum okadar kısacaksam niye bu telefonu aldım hatta ben oto kapalı full parlakta kullanıyordum oto açık full parlaklık bile düşük geliyor.
  • Teşekkürler, bir bakayım.
  • uygulamaları hafıza kartına nasıl taşırız arkadaşlar ?
  • burak Baş B kullanıcısına yanıt
    ya tabiki tercih meselesi bana fazla geliyo ful parlaklık mesela :) o zaman senin pil ömrü normal diyebiliriz :)

bu arada uygulamaları ancak root yapınca atabiliyosun.. Android L yani 5.0 ile bu sorun ortadan kalkacak diyorlar
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.