Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29.077
Cevap
140
Favori
714.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: marchello

Arkadaşlar z3 almayı düşünüyorum sizce stabil bir telefonmu ve 16 GB yoksa 32 almalıyım boşyere fazla para vermeye gerek yok diye düşünüyorum ve son olarak en uygun fiyata nerden alabilirim.

Dostum ayni sekilde bende merak ediyorum ve pil performansini cevremdede hic yok kullanan inceleme imkanimda olmadi bilgin olursa bana da haber et rica edersem tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xperia70

quote:

Orijinalden alıntı: azatimus59

quote:

quote:

quote:

quote:

Burdaki z3 sahipleri pil konusunda icim rahat alabilir miyim yani 5 6 saat ekran suresi verir mi ben oyun oynayan birisi degilim sadece whatsapp ve arada donanimhaber en az 5 saat ekran suresi mutlu eder beni bide daha onemlisi telefonu kitledigimde sarj yememesi yani gece 100 ken biraktigimda sabah 99 a dusmus olsun istiyorum en kotu %2 lik filan bisey olabilir z3 te bu mümkün mu arkadaslar simdiden tesekkurler..

Gece uyurken ultra stamina modu var onu açarsan istediğin gibi %1-2 arası kayıp oluyor ama internet filan kapalı oluyor o özellikte.
    Pilde memnunum en yoğun kullanımda bile 1.5 günü görüyorum bazen senin istediğin süre hayli hayli olur.

Ultra stamina olmayinca cok mu gidiyor ekran kitliyken ? Benim hicbir sosyal paylasim hesabim yok yani surekli senkronizasyon yapmiyorum tarayicidan forumlara bakarim sadece

Geceden sabaha normalde %7-8 arası gidiyor sende hiç hesap yoksa o kadar gitmeyebilir.

Sizcede %7-8 fazla degilmi bende s3 var o bile 4 zor yiyor sabaha kadar bu telefonun piline herkes cok iyi diyordu z3 compact alsam pisman olur muyum acaba..

Dediğim gibi sende facebook twitter gibi hesapların yoksa o kadar bile gitmez %2-3 gayet normal bence telefon sadece o hesaplardan oluşmuyor sonuçta.

Abi 2300 lira vericem alicam yani benim icin buyuk bi para zaten zorla aldirmaya ikna ettim s3 ten gecicem. O kadar para vermisken istedigim olsun diye dusunuyorum ben..

• arkadaşlar ben de neo v den sonra z3 e geçmeye karar verdim.
    http://www.n11.com/sony-xpreia-z3-4k-sony-turkiye-birightstarkvktleservice-P34270429
    http://www.n11.com/sony-xperia-z3-akilli-cep-telefonu-P34460821
    birisi paralel ithalat+delta garanti. diğerinde garanti firması olarak SONY TÜRKİYE +BRİGHTSTAR+KVK+TLESERVİCE gösteriyor. arada 200 lira da fiyat farkı var. sizce ne yapmalıyım. ayrıca n11 sitesini ilk defa kullanacağım. sizce bi sıkıntı çıkar mı?

• marchello M kullanıcısına yanıt
    32gb olanı Türkiye'de nerede var?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jz ``

arkadaşlar ben de neo v den sonra z3 e geçmeye karar verdim.
    http://www.n11.com/sony-xpreia-z3-4k-sony-turkiye-birightstarkvktleservice-P34270429
    birisi paralel ithalat+delta garanti. diğerinde garanti firması olarak SONY TÜRKİYE +BRİGHTSTAR+KVK+TLESERVİCE gösteriyor. arada 200 lira da fiyat farkı var. sizce ne yapmalıyım. ayrıca n11 sitesini ilk defa kullanacağım. sizce bi sıkıntı çıkar mı?

N11 cok guvenilirdir dostum istedigin urunu siparis verebilirsin herhangi bi yamuk yapmiyorlar sony türkiye cok daha mantikli bana kalirsa ama 200 tl fark diyosan senin bilecegin is

• quote:

E madem 1950 vereceksiniz 200 daha ekleyin distribütör olsun. Bence...

• aynen arkadaşlar ben de öyle düşünüyorum. 1000 tl ve üzeri alışverişte 100 lira indirim de yapıyor bi de ilk alışverişim 11 lira da ondan 2000 lira gibi bi fiyata almış olurum. yarın sabah siparişi vericem. hayırlısı artık inşallah bi sıkıntı çıkmaz.
  • quote:

Benden al delta garantiliyi.1750 ye vereyim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: marchello

Arkadaşlar z3 almayı düşünüyorum sizce stabil bir telefonmu ve 16 GB yoksa 32 almalıyım boşyere fazla para vermeye gerek yok diye düşünüyorum ve son olarak en uygun fiyata nerden alabilirim.

Dostum ayni sekilde bende merak ediyorum ve pil performansini cevremdede hic yok kullanan inceleme imkanimda olmadi bilgin olursa bana da haber et rica edersem tesekkurler

Tabiki de öğrendiğim kadarıyla sizede yardımcı olmaya çalışırım. Buradaki amaç bu lafı bile olmaz.

• Bende bugün aldım cihazı beyaz renk gerçekten çok asil ve premium bir cihaz.Alanlara hayırlı olsun :)Note 4 ile gidip geldim ama gönlm sony den yana :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak Baş

aynen öyle :) gönül rahatlığıyla z3 ümü kullanabilirim.

Cizirti bende de oluyor. Bunun nedeni dinlediginiz müzikle ilgili olabileceği gibi sony nin su gecirmeme özelliği nedeniyle ses çıkış bölgesinde yaptığı teknolojiyle ilgili olabilir. Ama buna rağmen ses çok güçlü arkadaşlar ben bir tık aşağıda kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: pegasusugur

Arkadaşlar ben de bu telefona geçmek istiyorum ama sırf ps4 stream ve 1080p ekranından dolayı... Acaba hiç ps4 ile oynama imkanı bulan var mı? Kasma donma takılma oluyor mu? Ekran nasıl, çok ısınma oluyor mu?

Ben iki gün önce denedim birşey eksikmiydi bilmiyorum ama sık sık donma ekran atlama oldu. Fazla oynamadigim için çok incelemesi. Belki biryerde hata yaptım.

• mavvrick kullanıcısına yanıt
    Önce telefonunuzun sistem dilini ingilizce yapınız sonra oyuna giriniz, kasma yapmadığını göreceksiniz. Oyundan çıkıp tekrar sistem dilini Türkçe yapınız. Artık dead trigger2 kasma yapmayacaktır :)

• selam geçen hafta z3 aldım cok memnunum ama bir sıkıntım var ekran kilidini yok olarak seçiyorum ama yandaki açma tuşuna bastıgımda yine kaydırma kilidi çıkıyor çözemedim benim isteğim yan güç tuşuna bastığımda ekran önüme çıksın başına gelen yada yardımcı olabilecek var mı

yada başka bir tema yada bir uygulama yüklesem bundan kurtulurmuyum
  • Wifi full açık mobil veri kapalı.seviyorum bu telefonu

• batu78 kullanıcısına yanıt
    ÜSTAD 1080P CEZBEDİYOR AMA BENİ PES 2015DE
  • quote:

Orijinalden alıntı: g0khans

Wifi full açık mobil veri kapalı.seviyorum bu telefonu

Yuh! kardes umarim benim alicagimda seninki gibi gider sarji kullanim detaylarini soyler misin hani stamina acik ekran parlakligi vsvs.. Tesekkurler

• Arkadaşlar Merhaba,

2 hafta önce xperia z3 aldım sorunsuz kullanıyorum. Telefonda kılıf, ekran koruyucu gibi şeyleri pek sevmem. Fakat Xperia z3 tüm yüzey cam ve dümdüz olduğundan telefonu ele alırken yüzeye sürtündüğü için çiziliyor. Bu sebeple ekran koruyucu ve kılıf almaya karar verdim.

Kılıf olarak istediğim sadece arkayı koruyan silikon kılıflar aslında. Kapaklı kılıfları sevmiyorum. Ekran koruyucuyu da sevmiyorum ama mecburuz her halde :)

Bu ürün nasıl sizce:http://www.hizlial.com/...ekran-koruyucu/10525589

veya tavsiye edebileceğiniz kılıf ve ekran koruyucuları var mı?

Teşekkürler,

• Gecen gün arkadasımda gördüm siyahını ve gercekten çok begendim.
    4s kullanıyorum planım seneye 6s veya plusS almaktı ama bi değişiklik yapasım var.
    Sanırım bu değişikliği z4 ile yapıcam cıktıgında
    Tahminen Nisan sonu-Haziran başı gibi çıkmıs olur yanlışmıyım?

Şuan z3 almama sebebim parasal bi durum2-3 ay harcamalarım kısıtlı sonra rahatlicak okdr beklemişken z4 un cıkmasını da beklerim
  • Birde incelemelerde gördüğüm içinden çıkan kulaklık çok kaliteli gibi durmuyor.
    Kullananlar tavsiye edermi yoksa aldıktan sonra birde düzgün kulaklık alınmalı mı?
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.