Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (414. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.077
Cevap
140
Favori
714.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 412413414415416
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Insallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDTuRkk

5.1 gelicek bekleyin görün

3. günün şafağında ufka bakın :)

• JWS J kullanıcısına yanıt
    Hepsi buradadaki telefonlar sony garantili mi ? içinden çıktı mı sony garantisi
  • Bi arkadaş ayın 27 sinde lolipop Türkiyede dağıtılacak diyor idi geceden beri kontrol ediyorum yok saati varmı ki bu işin kontrol etmekten güncellemeleri paranoyak olacağım

• Arkadaşlar bence lollipop için bu kadar heyecan yapmayın, nexus 7 tabletim var 5.1de bile memory leak denilen bug tam anlamıyla çözülmüş değil. Arkaplanda hiçbirşey çalışmamasına rağmen nette gezerken bile bu bug yüzünden takılıyor cihaz. Eğer sony bu problemi çözmüşse yükleyin derim ben.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tsalci kullanıcısına yanıt
    oooo daha çok bekleriz zor biraz.
  • mavvrick kullanıcısına yanıt
    ithalatçı firma garantisi altında, ben aldım fakat hepsiburada ya güvenerek aldım..
  • ekremce E kullanıcısına yanıt
    Kamerada pembeleşme olayı varmı kontrol ettiniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: TeknoMNST

Z3'ün bakır rengi hakkında bilgi verebilir misin hocam? Göze hitap ediyor mu?

Bakır rengi ilk başta insanın gözüne güzel görünüyor ama bir süre sonra sıradanlaşıyor ve o his gidiyor.
    Ben bir Golden altın rengin yerini tutacağını düşünmüyorum. Eğer gold olsaydı düşünmeden alırdım.
    Bakır renginin mikrofonu sorunluydu daha telefonda alo diyemeden arıza verince direkt yenisiyle
    değişim yaptı hepsisony.com bende önce yeşil istedim sonra siyahı seçerek değiştirdim. şimdi çok memnunum
    siyah renginden.
  • Güzel telefon
  • Peki bir şey soracağım, hepsiburada dan aldım ithalatçı garantili. Ben bunun garantisini değiştirebilir miyim? Şu yüzden soruyorum, bi ara teknosadan bşr şey alınca kasada şu kadar para daha verip k.v.k garantisi yaptırmak ister misiniz diye soruyorlardı. Böyle bir durum mümkün müdür?

Bir de emin olmak için soruyorum, ithalatçı garantili olup su garsnti dışıdır yazdığı halde su geçirdiği şçşn değişim yapabilen var mı? Ya da bu cihaz su geçirdş diyelim. Masrafı ne olur bunun, telefon çöp mü olur?

Bir de VATAN dan alan var mı orda da ithalatçı yazıyor garantisi neredendir? Su değişi mi yapıyorlar mı?

Çok sordum ama yardımcı olursanız sevinirim, arkadaşım da alacak nereden alacağı konusunda kararsız kaldı hepsiburadanın fiyat avantajı var haliyle. Teşekkürler...

• fractalboy kullanıcısına yanıt
    O zaman siyahı da göz önünde bulundurayım hocam. Herkeste var ama sonuçta en geçerli renk.
  • Telefonla ilgili iki problemim var..

Birincisi müzik dosyalarını mp3 tag programıyla düzenleme rağmen resimde gözüktüğü gibi albüm isimleri farklı ve bozuk çıkıyor, İkincisi oyunları yüklediğimde uygulama verileri Dahili hafızada olmasına rağmen SD kartta gösteriyor, bunundan dolayı oyunları SD karta taşıyamıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi z3 copper -- 27 Mart 2015; 14:55:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: abdulbaki0618

bilmiyorum, sizce var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekremce

quote:

Orijinalden alıntı: abdulbaki0618

bilmiyorum, sizce var mı?

Imametin ucundaki zincir püskül de sanki pembeleşme var emin değilim belkide bana öyle geliyor

• Bu ürün güvenirlik açısından alınır mı ? Fiyat çok cazip sıkıntı olurmu ?

http://www.kliksa.com/urun/sony-xperia-z3-siyah-akilli-telefon/980005876?OM.zn=CategoryTopSellers&OM.zpc=980005876
  • Neferzade kullanıcısına yanıt
    püskül zincirinin kaplaması aşındığı için altta ki bakır rengi pembemsi görünüyor..
  • Lütfen bakar mısınız ?

Cihazımı 9 martta teleservice göndermiştim ısınma ve ses sıkıntısı yüzünden neyse...

O zamandır, değişim cihazı bekleniyor gibi ibare yazıyordu teleservice sitesinde, ve bugün aradılar, Sinan bey telefon gelme süresi uzun sürebilir bizde size 0 ama kutusunda olmayan telefon göndereceğiz dediler, benim için kutusu 0 olması önemli değil sonra ben kullanılmamış olması üzerinde tekrar sordum kesinlikle yeni cihaz dediler kabul ettim, benim anlamadığım böyle yapmalarının sebebi 0 kutusunda gelmesi uzun süreceği için mi böyle yaptılar ? Ve 0 ama kutusu açılmış cihaz önerdiler fikir sahibi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim...
  • Bugün kliksadan aradılar. 1649 liraya satılan z3 d6603 modeliymis. Z2 ile arasında kaldım.250 fark vermeye değer mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • exellanss kullanıcısına yanıt
    Muhtemel refurbished Yani yenilenmiş kutusu açılıp bi şekilde tekrar iade alınmış cihaz göndereceklerdir. Bu refurbished cihazlar fabrikaya gider testten geçirilipttekrar uygunfiyata refurbished ibaresi ile satışassunulur normaldeaABDdurumu bböyledir fakat Türkiye servislerde değişim cihazı olark veriliyor htc bunu yapıyor sony yapıyor mu tam emin değilim 15 günlük cihazı serviseggönderdim doa oldu gelen kutulu cihazı açtığımda sanki kullanılmış eski gibi duruyordu nette htc nin değişim olarak yenilenmiş cihaz gönderdiğini okumuştum bir daha htc almaya tövbe etmiştim. Çokssaçma değişen cihaz tüm aparatlarıiile kutulu gelir bence kabul etmeyin

• 
Sayfa: önceki 412413414415416
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.