Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.078
Cevap
140
Favori
714.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonu aldığım gün kaldırdım hocam sevmem öyle gereksiz şeyleri
  • Arkadaşlar z4 cıkınca mesela bu benim z3 de bir sıkıntı cıktı servise yolladım değişim çıktı bunu z4 olarak yollama gibi bir şeyleri var mI?
    Sanki bir yerde böyle bir şey okuokumuştum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetsag

Arkadaşlar z4 cıkınca mesela bu benim z3 de bir sıkıntı cıktı servise yolladım değişim çıktı bunu z4 olarak yollama gibi bir şeyleri var mI?

Olur mu öyle şey hocam eski verip yeni almak karşılıksız

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDTuRkk

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetsag

Arkadaşlar z4 cıkınca mesela bu benim z3 de bir sıkıntı cıktı servise yolladım değişim çıktı bunu z4 olarak yollama gibi bir şeyleri var mI?

Olur mu öyle şey hocam eski verip yeni almak karşılıksız

onun gibi bir şey okumuştum başka şeydedir ozaman tam hatırlamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: xRoot

Evet kısmende olsa haklısınız. Ios OBJECTİVE-C tabanlıdır. Ayrıca sadece Ios değil, Mac OS ların tabanında da bu dil kendini gösteriyor. Çok sıkıntılı ve ırkçılık yapan bir dil olmakla da bilinir :) Android'de neden Java kullanılır? Bu soruya doğru yaklaşım şekli neden Java kullanıldığı değilde neden Dalvik yada ART kullanıldığıdır. Baktığımız zaman onlarca marka android telefon üreticisi ve yüzlerce model var( Abartmadığımı varsayıyorum :) ). Ama bir konsoldan yazılan uygulama hepsinde çalışıyor. Peki bu nasıl oluyor? İşte Javanın gücü! Java hiçbir programlama dilinin sahip olmadığı bir sisteme sahip. Kod ile işlemci arasında git gel yapan bir JVM var. Bu JVM bir kodu marka,işlemci, işletim sistemi bağımsız olarak çözebiliyor.
    Yani sonuç olarak, aynı kodu Java ve C-Objective'de yazarsınız. Java ile yazılan kod uygun API'ye sahip bütün telefonlarca çalışır ama C-Objective ile yazılan uygulamada bu durum böyle olmaz. Yani Android-Java ayrılamaz ikilidir. Ayrılsalar ne olur? En basiti şu olur. Her terefon için ayrı ayrı uygulama yazılır. Mesela Bi not defteri uygulaması kodlayacaksın Androidde. Sen bitane kodluyorsun ama bütün Android cihazlarda çalışıyor.(markaları ve işlemcileri farklı olmasına rağmen. ) Eğer Java değil de C-Objective kullanılmış olsaydı, her telefon markasına, her işlemci çeşidine ayrı uygulama yazıyor olacaktın. Buda istenilecek en son şey :)
    Sonuç olarak, Javasız android mümkün değil. Ben android programları yazan biri olarak, o işten para kazanmak için aynı kodu yüzlerce farklı cihaza uyarlamam gerekecekse bu işin tadı kaçar :) Ama iPhone'larda 3 4 model olduğu için bu sıkıntı olmuyordur sanırım.

Evet, öğrenciyim.

Objective C görmüyorum ben malesef kağıt üstünde okuduğum bildiğim kadarı ile yorumlayabildim. C# la yazsak peki

Sebebini şimdi anladım açıklamanız ile. Aklıma JAVA nın sloganı geldi. Write One Time, Run Everytime, doğru yazdım umarım

Write once Run anywhere mis .

Bu arada program yazarken Android studio kullanıyor musunuz? Yoksa Eclipse üzerinden mi yazıyorsunuz

• MaDTuRkk M kullanıcısına yanıt
    hocam ya göremedim eski konuşmalarda ama bi foto atar mısın?
  • Kılıf resmi mi

• quote:

Orijinalden alıntı: ekremce

quote:

Orijinalden alıntı: Experia3

Yeni aldıgım kılıf nasıl arkadaşlar sonunda güzel şık bir kılıf buldugumu düşünüyorum rengide çok belli ediyor ben buradayım diyor telefonu gösteriyor.

Resimler:

http://i.imgur.com/5EFdVMM.jpg

http://i.imgur.com/8DwDwDA.jpg

http://i.imgur.com/0cjgJWU.jpg

http://i.imgur.com/cR3OhE2.jpg

http://i.imgur.com/kXBkqln.jpg

http://i.imgur.com/jjiPHOj.jpg

siyah telefona hangi renk uyar sizce.. hiç deneme şansım olmadı, daha önce silikon kılıfımda olmadı :( aslında kılıf sevmem ama kıyamıyorum bu telefona :)

Kılıf resimlerim

• Beyler Önceki Xperia Z Serilerinde Olduğu Gibi Xperia Z3 te de Suya Soktuktan Sonra Seste Kısılma Oluyor mu?

Veya Aldığı Günden Beridir Sesinde Kalıcı Kısılma Hisseden Var mı?

• ama çok sıkıldım niye lolipop gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

ama çok sıkıldım niye lolipop gelmiyor.

Mart sonu

• Beyler elimde 700 gün mobil antivirüs var 100 TL değerinde bunu satmak istiyorum 25 TL ye vereceğim McAfee free uygulama indirip oturum açarak hesaba erişebilirsiniz 1 tablet ve 1 telefon aynı anda kullanabilir.

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

• quote:

Orijinalden alıntı: Mysterious92

15w03 değişim cihazı geldi. Yine kırmızıları açık pembe gösteriyor. Herkeste var sanırım bu sıkıntı. Her kırmızıda yapmıyor. Açık kırmızı, parlak kırmızılarda yapıyor. Sizlerde de var değil mi? kafayı yiyecem.

Sanırım tek bende bu sorun var. Hep beni mi buluyor bunlar.:(
  • quote:

quote:

15w03 değişim cihazı geldi. Yine kırmızıları açık pembe gösteriyor. Herkeste var sanırım bu sıkıntı. Her kırmızıda yapmıyor. Açık kırmızı, parlak kırmızılarda yapıyor. Sizlerde de var değil mi? kafayı yiyecem.

Sanırım tek bende bu sorun var. Hep beni mi buluyor bunlar.:(

Göz yanılgısı olabilir.
     ★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

• KimUgrasir kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevap için.

Bir de ön kameradan çeker misin?
  • Süper otomatik düşük ışık florosan altında
    1 arka kamera
    2 ön kamera

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KimUgrasir -- 6 Mart 2015; 17:59:37 >
  • mehmetsag M kullanıcısına yanıt
    "Malın arızasının 10 iş günü içerisinde giderilememesi halinde, imalatçı-üretici veya ithalatçı; malın tamiri tamamlanıncaya kadar, benzer özelliklere sahip başka bir malı tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır"
    Benzeri elinde yoksa veya üretimi durduysa bir üst modeli temin etmek zorunda. Sizin aklınızda kalan budur herhalde,

• KimUgrasir kullanıcısına yanıt
    Sadece bende değilmiş sorun.
    Umarım yazılım ile düzeltirler.

14w46 ve 15w03 cihazlarımda vardı.
  • https://www.youtube.com/watch?v=0efIkd2yXY4&app=desktop

• Mysterious92 M kullanıcısına yanıt
    Görüntü geliştirme kapatıp manuel modda ayar yaparsan istediğin kırmızıyı alırsın. Bu sorun değil bence.

• 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.