Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.078
Cevap
140
Favori
714.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Z3 nereye sorsam 2200 ile 2300 arası. Ne zaman düşer bu telefon ya. Sanırım z4 çıkmadan fiyatı kolay kolay düşmeyecek, sony fiyat konusunda pek düşüş yapmıyo..

Gg'dan 2.025tlye disributor garantili bakır renk adım ve world karta da 100tl puan veriyor.
    bakir renk icin ithalat garantili de bile bu fiyati bulamadim, ama bu fiyat ve renk denk geldi aldim.
    urunu bekliyorum. Her yerde siyah beyaz renk satiliyor. Bakır almak isteyenlere de oneririm. Tek sorun 3 is gununde kargo yapiyor o da olsun, distributor garanti icin deger.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mavvrick kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.
    beni de listeye ekleyebilir misin müsait bir zamanda saygılar.
  • Şarj süresi benim için yeterli.
     ★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! ★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!

• Ben alırsam tekno marketlerden alırım durum olsa. Ama şuan bir hayli pahalı.

• Merhaba arkadaslar cihazı 1 haftaya alacağım not serisindeki gibi çift pencere özelliği var mı ? (Ornek whatsapp ile Twitter aynı anda açık olacak) Yoksa Root yapınca room mu her neyse (ilk android telefonum olacak daha oncesinde iphone 3GS kullanıyordum) yapınca cift pencere yapabilecek miyiz ve suan en ucuz sony garantili z3 telefonu ve guvenli hangi siteden alabilirim ? Son olarak telefon koruması olarak ne önerirsiniz isimlerini paylaşırsanız süper olur (kılıf veya jelatin tarzı) (cami kapatan kılıflardan olmazsa guzel olur) Cevaplarsanız sevinirim
    İyi gunler
    Eklemeyi unutmusum telefon kamerasında deniyerek mı bulacağız ayarları yoksa bir ipucu kolay yolu var mı guzel gözükmesi icin fotograflar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetsag -- 25 Aralık 2014; 16:19:29 >
  • manyetik şarj ünitesi alacak arkadaşlar, orijinal üründen şaşmayın derim.
    eBay'den aldığım yan sanayi z3 şarj ünitesi, orijinal sony dk48 üniteye göre 1,5-2 saat kadar daha geç şarj ediyor telefonu.

n11'den aldığım manyetik şarj kablosu aynı şekilde oldukça geç şarj ediyor, kablo ucunda led ışık yanıyor şarj ederken belki o çekiyodur akımı bilemiyorum.
    beklemekten sıkılıp çıkarıyorum her seferinde telefonu şarjdan.
  • Merhaba,

Açık söylemek gerekirse Z3 ün pil performansını beğenmeyeni bizim burda dövüyolar :)

Hele manuel modda gündüz çekimi ve gece çekimini beğenmeyene kız bile vermiyolar.

Parası azdır çoktur bilemem ama bu telefondan memnun olmamak zor açıkçası.

Bunu son 3 yılda 8-10, 1 yılda 4 'amiral gemisi' eskitmiş biri olarak söylüyorum.

Bunu almasaydım ne alırdım onu da söyleyeyim ki ne tip telefonlara ihtiyaç duyduğumu ve neden memnun olduğumu az çok anlayabilesiniz.

Eğer Z3 almasaydım 2. tercihim 1520, 3. tercihim ise iphone 6+ olurdu.

İphone 6 ise listemde son sırada bile olamaz o pil performansıyla. bizzat 2 gün kullandım. Tam anlamıyla ' TIRT'..

Saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

cihazım geldi arkadaşlar.
    45.hafta kasa tertemiz lens ortalı şahane bir şey akıyor resmen ilk önce stamina mod kullanmıyacağım bakalım ne fark edecek.
    alacaklara şimdiden hayırlı oldun

Hayırlısı olsun şu an piyasadaki en iyi telefon
  • arkadaşlar bundan evvel kullandığım
    xperia arc
    xperia s ve xperia z lerimi sarj bitene kadar kullanır bitince takardım bunda da yapsam mı yoksa %14 altına düşünce takmak mı daha iyi olur.????
  • elinde 46.hafta üretimi cihaz olan var mı?
  • se_runtome kullanıcısına yanıt
    Hocam bence 14 ün altına düşürme ama ilk şarjları full yap

• eranmania E kullanıcısına yanıt
    yaptım kardeşim eyvallah. kurulum başlatılamadı, bellek kartı yerşeltirilememiştir hatası alıyordum sürekli bende komple kaldırdım programı google play den tekrar indirdim düzeldi uygulama çok güzel :) bu arada sizde de demo sürüm mü yoksa full m ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak Baş -- 25 Aralık 2014; 18:22:00 >
  •  ★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!
    xperia z4 böylemi olacak
  • mrb arkadaşlar yaklaşık 1,5 aydır z3 kullanıyorum bugün garantiye gönderdim ekranda sarı leke oluştu sizden kimse bu durumla karşılaştımı ve birde ekrana biraz basınca alt kısma yapışıyormu benim telefonda öyle bir sorun vardı
  • korcin K kullanıcısına yanıt
    ben hizlialdan aldım microsonic marka manyetik şarj kablosu ve çok memnunum herkese tavsiye ederim normal şarj ile aynı sürede şarj ediyor.
  • Servisi en iyi olan paralel ithalat z3ü hangi site satıyor? Bizdeuygun'a baktım bitkaç gün önce delta servisti şimdi ritzy diye bir marka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freshwind

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!
    xperia z4 böylemi olacak

imkansız
  • Merhaba dostlar sony z serisine bayılıyorum bende z4 bekleyenlerdenim, bugün note 4 ile karşılaştırma fırsatı buldum
    z3 ekran muazzam zaten kamera incelemesinde de iyi , yalnız note 4 u elime aldığımda kamerasinin z3 göre çok daha iyi , inanmak istemedim gelene kadar kendimi kandırdım ama note 4 kamerası DSLR seviyesinde.eve geldim birçok versus izledim videolarda da note 4 önde lakin birsey daha farkettim videolarda ortam sesini note 4 çok iyi alıyor ama z3 çok çok kısık ve tiz olarak alıyor,.Bu da su geçirmeme özelliğinin bir sonucu diye tahmin ediyorum
    benim için telefonda en önemli bileşen kamera, sony yeni seride kamera üzerinde duracağını belirtmişti umarım düzeltilir ya da iyilestirilir

Güle güle kullanın
  • Merhaba dostlar sony z serisine bayılıyorum bende z4 bekleyenlerdenim, bugün note 4 ile karşılaştırma fırsatı buldum
    z3 ekran muazzam zaten kamera incelemesinde de iyi , yalnız note 4 u elime aldığımda kamerasinin z3 göre çok daha iyi , inanmak istemedim gelene kadar kendimi kandırdım ama note 4 kamerası DSLR seviyesinde.eve geldim birçok versus izledim videolarda da note 4 önde lakin birsey daha farkettim videolarda ortam sesini note 4 çok iyi alıyor ama z3 çok çok kısık ve tiz olarak alıyor,.Bu da su geçirmeme özelliğinin bir sonucu diye tahmin ediyorum
    benim için telefonda en önemli bileşen kamera, sony yeni seride kamera üzerinde duracağını belirtmişti umarım düzeltilir ya da iyilestirilir

Güle güle kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: okyanuscelikol

Merhaba dostlar sony z serisine bayılıyorum bende z4 bekleyenlerdenim, bugün note 4 ile karşılaştırma fırsatı buldum

Güle güle kullanın

Note4 DSLR seviyesinde derken?
    sensor boyutu mu,
    Piksel sayisi mi,
    objektif açısı ya da zoom mu,
    yoksa fiyatı mi?
    Deklanşöre basmayı seven birisi olarak soruyorum üstadım.

• 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.