Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (102. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29.078
Cevap
140
Favori
714.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. Ben 41. Hafta z3 siyah kullaniyorum. On kamera lens ortada degil. Kasanın önde ve arkasında cok hafif açıklık var. Cihazı alalı 5 gun oldu aveadan. Servise değişim icin göndermek istiyorum ama teleservice firma. Cok şikayet var firma ile ilgili. Ne tavsiye edersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkan_uyar

evet arkadaşlar haklısınız teknoloji mağazalarında hepsi farklı olmak üzre 5 tane beyaz z3 inceledim ve 4 tanesinde sağ üst tarafta kasa açıklığı mevcuttu hayır anlamadığım nokta z2 de aynı sorunu yaşadın pembe sorunu yaşadın bir firma neden ısrarla aynı hatayı yapar anlayamıyorum çok ilginç bir durum pembe kamera sorunu bi çoğunda yoktu nadir olarak var sanırım.

iste sirf bu yuzden hastasi oldugum sony den vazgectim sattim ve az önce gittigidiyordan note 4 siparisi verdimm
  • Ayrica kendim mi gondereyim yoksa aveayla mi gondereyim

• siyahbeyazov S kullanıcısına yanıt
    Kararma yok ama 8mp den buyuk resımlerde netleme yapıyor ılk actıgında bulanık oluyor resım

• Bugün su testi yaptım şükür hiçbirşey olmadı lavaboda yıkadım sağ taraftada açıklık olmasına rağmen ufak açıklıktan birşey olmaz ben vermeyeceğim garantiye giderse daha kötü gelme ihtimali var.

• ahmedyavuz A kullanıcısına yanıt
    Kasa acıklıgı her kosede mı var yoksa heryerde esıt bır dagılma mı var .. Cunku eger heryer esıtse sorun yoktur hocam.. Cunku bazı arkadaslar aksını soylesede bu cıhazın on ve arka panellerı kasaya sıfır degıl model boyle cok azıcık aralık var .. Isteyen sony nın sıtesıne baksın butun resımlere baksın cook ufakta olsa bır bosluk var..
    Bosluk olayı ıphone 4-5 te de vardı arasına ben kurdan ucu bıle sokuyodum temızlemek ıcın

• Her kosede yok. On tarafta sol alt, arka tarafta sag alt. Garanti firması icin ne dersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

Siyah olanlarda varmıydı kasa açıklığı,yada şöyle genelde bir soru sorayım ;siyah kullanıpta kasa açıklığı olan varmı?

Bende var iste

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

quote:

Orijinalden alıntı: erkan_uyar

evet arkadaşlar haklısınız teknoloji mağazalarında hepsi farklı olmak üzre 5 tane beyaz z3 inceledim ve 4 tanesinde sağ üst tarafta kasa açıklığı mevcuttu hayır anlamadığım nokta z2 de aynı sorunu yaşadın pembe sorunu yaşadın bir firma neden ısrarla aynı hatayı yapar anlayamıyorum çok ilginç bir durum pembe kamera sorunu bi çoğunda yoktu nadir olarak var sanırım.

iste sirf bu yuzden hastasi oldugum sony den vazgectim sattim ve az önce gittigidiyordan note 4 siparisi verdimm

Hocam note4 de de kasa açıklığı problemi var arkadaşın telefonun açıklık olan yerlerine kağıt bile girebiliyor.

• Arkadaşlar z3 alicaktım fakat z4 cikmasi yaklaştı ve z4 810 kullanmicaklari düşünüyorum oyuzden sizce beklemelimiyim yoksa z3 aliyimmi.

• quote:

Orijinalden alıntı: siyahbeyazov

Album uygulamasında dikkat ettiyseniz resim geçişlerinde fotoğraf kontrastı otomatik olarak kararıyor bu nedir yahu

Bravia açıktır o yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

quote:

Album uygulamasında dikkat ettiyseniz resim geçişlerinde fotoğraf kontrastı otomatik olarak kararıyor bu nedir yahu

Bravia dediğiniz? Tv diyorsanız bağlı değil

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Teknode

quote:

Bravia dediğiniz? Tv diyorsanız bağlı değil

Hayır hocam. Telefonun ayarlarındaki braviadan bahsediyorum. O açık olduğu zaman kontrast yaratır.
  • ahmedyavuz A kullanıcısına yanıt
    kvk daha iyidir kesinlikle
  • Şu cihazın kaçıncı hafta üretimi olduğunu nerden görüyorsunuz arkadaşlar rica etsem fotoğraf ekleyebilirmisiniz ?
  • Sd kartın olduğu bölümde sarı bir kağıt var onu çıkartın üzerinde yazar kaçınca hafta üretimi olduğu

• quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

Sd kartın olduğu bölümde sarı bir kağıt var onu çıkartın üzerinde yazar kaçınca hafta üretimi olduğu

Çok sağol alpert86
  • manyetik şarj aletim var (orjinal değil) hızlı şarj ediyor. Fakat manyetik şarj aleti ile şarj ettiğim de hızlı şarj olmasına karşın şarjı da çabuk bitiyor bilginize.
  • Manyetik şarj işine girmedim şarjı bittiğinde kapağını açıp orjinal şarj aletiyle şarj ediyorum nedense manyetik kablo alıp onunla şarj etmek pek kafama yatmadı.

• webproducor W kullanıcısına yanıt
    bende de manyetik şarj var ama orjinal adaptörle şarj ediyorum 2 bucuk saatte doluyor ve şarj 2 gün gidiyor sıkıntı yok.. farklı bir kablo sanırım sizinki
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.