Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29.077
Cevap
140
Favori
714.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • muneto M kullanıcısına yanıt
    Kvk tabıkı hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muneto

Arkadaşlar merhaba telefon la internet te 15 20 dakika gezinsem veya uzun tlf görüşmesi yapsam tlf çok aşırı ısınıyor oyun felan oynanmadığım halde bu nasıl bir iştir anlamadım ne yapmalıyım pembeleşme sorunu da var daha bir haftalık cihaz cevaplarınızı bekliyorum

sanırım tüm z3 lerde var barkı boru işe yaramadı bütün teknoloji mağazalarında inceledim daha 2.3 işlem yapıyorum tel ısınıyor garip bri durum ben z4 görmeden almayı düşünmüyorum ama sorunlar çözülürse şuan alınacak en iyi cihaz
  • SAR değerleri nasıl telefonumuzun bilgisi olan var mı?

• kutudan kağıt çıkıyo sar değeri hakkında ona bakabilirsiniz.değerleri şuan hatırlamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneryendi

quote:

Orijinalden alıntı: muneto

Arkadaşlar merhaba telefon la internet te 15 20 dakika gezinsem veya uzun tlf görüşmesi yapsam tlf çok aşırı ısınıyor oyun felan oynanmadığım halde bu nasıl bir iştir anlamadım ne yapmalıyım pembeleşme sorunu da var daha bir haftalık cihaz cevaplarınızı bekliyorum

sanırım tüm z3 lerde var barkı boru işe yaramadı bütün teknoloji mağazalarında inceledim daha 2.3 işlem yapıyorum tel ısınıyor garip bri durum ben z4 görmeden almayı düşünmüyorum ama sorunlar çözülürse şuan alınacak en iyi cihaz

Hocam aksine cihaz daha az ısınıyor diğer amirallere göre

• mavvrick kullanıcısına yanıt
    Hocam akşam iç mekan çekimlerinde manuel 8 mp scn den gece portresi modunda çekim yapmayı denedinmi,portre modu ama herşey çekilebilir.Ben daha önce kumlanma olmasın diye 15 mp de isoyu 100 e getiriyordum ama gece portresi modu sanki daha başarılı

• Beyler yardım, anladık kitkat ile sd hafızaya yazamıyoruz, programları oyunlarıda mı yukeleyemiyoruz?Sistem büyük oyunları varsa sd carda yuklemesi gerekmezmiydi? Bu ne sacma birsey 11 gb ile neyapılabilir ya? 128 gb kart aldık kullamamıyoruz... Neymiş lollipopu bekleyecekmişiz ölme eşeğim ölme

• siyahbeyazov S kullanıcısına yanıt
    Sadece sony e ozgu bsey dsgıl bu yanlıs anlasılmasın androıdın sacma kısıtlaması

• quote:

Orijinalden alıntı: mavvrick

Sadece sony e ozgu bsey dsgıl bu yanlıs anlasılmasın androıdın sacma kısıtlaması

Z3 demedim ztn kitkat saçmalığı olduğunu biliyorum

• siyahbeyazov S kullanıcısına yanıt
    Evet cok sacma bı olay bende bılmıyodum 64 gb kart aldım bombos duruyo

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Evet hocam gece portre modu manuelden sonra en ıyı sonuc veren mod dusuk ısıkta .. Ama ben yınede manuelı tercıh edıyırum

• mavvrick kullanıcısına yanıt
    Hocam manuel mod la ilgili bilgim yok tavsiye niteliğinde yaptığınız ayarlsrı yazarmısınız? Bir de ISO değerinin yüksek ya da düşük olması ne anlama geliyor?

• rootsuz google play'e tam erisim nasil yapabilirim ?
  • Tee xperia z m vardi ayni sorunlar kasa acikligi isinma vs hala ayni. Bir marka bu kafar aptal yerine koyar 10saat ekran suresi aldim diye sevinenler i6 plus girin forumlara 15saat ekran 1gunu gecik bekleme auresi aliyorsunuz. Uayir bi de koru korune savunanlar var su markayi ey sony yavastan mobil pazarda batiyorsun ins batarsin!!

• eguk E kullanıcısına yanıt
    İphone 6 15 saat ekran süresi veremez,zaten cihazda ekran süresi hesaplanmıyor bildiğim kadarıyla

• Merhaba arkadaslar z3 umu malesef sattim. Bugun fark ettim ki cihazımin sag kisminda kagit girebilecek kadar aciklik varmis zaten daha once degismisti. 1800 e sattim simdi beklemedeyim. Sirf on kamerasi icin Desire eye vs dusunuyorum.... Bilgi paylasiminda olan her konuda destek cikan tum arkadaslara tesekkurler.

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Memnun degilmiydiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

Memnun degilmiydiniz?

Cok memnundum ama asiri titiz bir insanim bende problem yok saniyordum silikon kilifi cikarinca fark ettim aciklik mevcut. Garantiye gitse gelende de aynu durum olacak

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Anladım, sağlık olsun

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.