Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.041
Cevap
44
Favori
257.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.sezon kız kardeşi ve babası konusuna ağırlık verilir muhtemelen
    güzel olacak merak ediyorum kız kardeşini
  • Kız kardeşi kötü kadın rolü oynamaz inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bölümün içinde hoşuma gitmeyen şeyler olsada mantık hataları felan ama genel olarak son bölümlerin en iyisi idi İlker Kaleli oyunculuğunu koydu bu bölüm son sahnelerde gayet iyiydi ve sezon finali gerçekten ilginç ve güzel olacağa benziyor önceki bölümlerde bu kadar merak ettirmiyorlardı ama bu hafyayı merakla bekleticekler.
  • Beyler benim Anlamadığım bir şey var bu sahte belgeyi öğrenince çok sinirlendi Poyraz aslında bu onun için iyi bir durum değil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Kızkardeşide gider sadrettine aşık olur. Songül olcağını sanmam ben bari güzel bir kızı koysunlar Hander soral falan oynasın diyecem.

Hocam oynayan kadınların hepsi güzel neredeyse, bir de o gelirse tam güzellik yarışmasına döner

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu bölüm cok iyiydi. Baya duygusal ve inceydi helal olsun senaristlere

• Beyler izlemedim ve izlemeye üşeniyorum biri özet geçebilir mi?

Not: Spoiler olarak yazarsanız izlemek isteyen ama izlemeyen arkadaşlar için daha iyi olur diye düşünüyorum

• AhmtMlh kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl anlatalım belli olaylar oldu ama bu bölümü izlemenizi tavsiye ediyorum diyaloglar ve duygu yükü bakımından çok iyi bölümdü.
  • En iyi bölümlerden biriydi, sahte evrakla Poyraz bundan da sıyrılacak sezon finalini merakla bekliyoruz.
  • Çiğdem ölecekmiş diye yazı okudum ne kadar gerçek bilemem.

• sürekleyicilikten iyice uzaklaştı paso poyraz ihaneti, bahri baba kafasıa sık sözleri ve affetme sahneleri arasına sıkıştı dizi... ana tema; affetmek oldugu kesin
  • Çekimler bitmiş. Dün insta'da fotolar vardı Tatil zamanı diye
    Ama hala fragman yok

• Andrea Pirlo kullanıcısına yanıt
    Twitter'da denk gelmiştim daha dün çekim yapılmış yani çekimler yeni bittiyse kurgulama yapılıyordur yarın gelir diye düşünüyorum fragman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andrea Pirlo

Çekimler bitmiş. Dün insta'da fotolar vardı Tatil zamanı diye
    Ama hala fragman yok

Pazar günü geliyor fragman

• 24. Bölüm fragmanı geldi.

https://www.kanald.com.tr/poyraz-karayel
  • Ya noluyor yine, Acaba ne olacak fragmanda çok bilgi yok gibi Bahri Baba içeri girecek , Ayşegül Avrupa'ya gidecek havası var ama bence Ayşegül vazgeçer( İnşallah)

• Andrea Pirlo kullanıcısına yanıt
    Cigdemde çıkıyor sanırım diziden. Ayşegül gider ama sonradan geri döner bence sanırım bu yaz bahri babayı içeride tutarlar daha sonra dizi başlayınca kedi fare olayına dönebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

24. Bölüm fragmanı geldi.

Ethem Özışık sezon finaline dair tüm beklentilerimizi alt üst etmiş. Çok ilginç bir bölüm olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bay H

quote:

Ethem Özışık sezon finaline dair tüm beklentilerimizi alt üst etmiş. Çok ilginç bir bölüm olacak.

Evet hocam öyle görünüyor Ayşegül gitse bile geri dönecektir orası belli ama ben gideceğini sanmıyorum, Sema da artık avukatlıklarını yapamayacak bir müddet hapis yatarlar, Poyraz Bahri aleyhine verdiği ifadeyi geri alıp belgelerin iftira olduğunu ispat etmesi veya birine ettirmesi lazım, Mümtaz'ı ve Zafer'i devreye sokarak bu işi yapacaktır ama gelecek sezona kalacak büyük ihtimalle.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bay H

quote:

Evet hocam öyle görünüyor Ayşegül gitse bile geri dönecektir orası belli ama ben gideceğini sanmıyorum, Sema da artık avukatlıklarını yapamayacak bir müddet hapis yatarlar, Poyraz Bahri aleyhine verdiği ifadeyi geri alıp belgelerin iftira olduğunu ispat etmesi veya birine ettirmesi lazım, Mümtaz'ı ve Zafer'i devreye sokarak bu işi yapacaktır ama gelecek sezona kalacak büyük ihtimalle.

Yukarıda da yazdığınız gibi bende ihtimal vermiyorum Ayşegül'ün gitmesine zira kendisi başrol oyuncusu .

Fragmanda bana ilginç gelen bir kısım var; Ayşegül, Bahri veya Sema vs. içeri alınsa fragmanın başındaki gibi kendini kaybetmiş bir şekilde davranmaz, bu bölümde birilerine bir şey olacak (hayal olma ihitmali de var) ancak bu Poyraz mı olur orası soru işareti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 14 Haziran 2015; 13:42:18 >

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.