Şimdi Ara

POYRAZ KARAYEL - İlker Kaleli & Burçin Terzioğlu (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.041
Cevap
44
Favori
257.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Poyraz'ın işi bu sefer gerçekten zor, son iki bölüm güzel geçecek.
  • "Ayşegül'ün Poyraz hakkında gerçeği öğrenmesiyle bütün dünyası yıkılmıştır. Üstelik Oğuz’u öldürmek suçundan tutuklanıp cezaevine konur. Ayşegül’ü kurtarmak için Zafer’e ihtiyacı olan Poyraz ise Zafer’in Bahri tarafından kaldırıldığını öğrenince işi daha da zora girer. Artık tek çaresi Zafer’i Bahri’nin elinden kurtarmaktadır.

Bir yandan gelen bir ses kaydı ile Poyraz hakkındaki bütün gerçeği ortaya çıkaran Bahri, diğer yandan bugüne kadar bildiği her şeyin koca bir yalan olduğunu öğrenen Poyraz...
    "

https://www.kanald.com.tr/poyraz-karayel/foto-galeri/poyraz-karayel-23-bolum-fotograflari

https://www.kanald.com.tr/poyraz-karayel/foto-galeri/poyraz-karayel-23-bolum-internet-ozel-fotograflari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 8 Haziran 2015; 12:40:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu bölümde ne oluyor bir halt anlamadım

İşte Poyraz'dan görmek istediğimiz hareketler bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 10 Haziran 2015; 23:05:40 >
  • Bay H kullanıcısına yanıt
    Poyrazda bir gidicek gidemedi bir türlü arkadaş.
  • Ve tahmin edildiği gibi belge sahte çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: Bay H

Ve tahmin edildiği gibi belge sahte çıkar

Nasıl açıklayacak bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Poyrazda bir gidicek gidemedi bir türlü arkadaş.

Gidemediği iyi oldu hocam Mümtaz'ın kafaya sıkacak

Belgeyi bende tahmin etmiştim ancak beni şaşırtan sahneler de yok değildi.ilker Kaleli de döktürüyor bence helal olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurney5

quote:

Açıklaması kolay iş aslında, Zafer Ayşegül'ün çıkması için tek şart olarak bunu koştu gidip sahte ifade verdim, Ayşegül çıktıktan sonra ifadeyi geri çekecektim diyecektir.

İyi yazdım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gurney5

quote:

Açıklaması kolay iş aslında, Zafer Ayşegül'ün çıkması için tek şart olarak bunu koştu gidip sahte ifade verdim, Ayşegül çıktıktan sonra ifadeyi geri çekecektim diyecektir.

İyi yazdım

Belgenin sahte olduğunda mümtaza zorla söyletecek:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Açıklaması kolay ama bir de Ayşegül e açıklamadı var hadi onu da açıklar ama şu poyraz-bahri tayfası ve poyraz-ayşegül arasındaki güven sorunlar böyle devam ederse sıkacak gibi bu ne böyle, güven sonra güvenini kaybet sonra tekrar güven ilişkiler yalama oldu iyice

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Mümtaz çok yaşadı o gitsin zaten. Benim anlıyamadığım poyrazın ifadesi tamamen yalandan ibaret şu bahri babanında hemen sıkın gitsin olaylarına fitil oluyorum desem yeridir.
  • O belgenin sahte ya da gerçek olduğunu bu kadar kolay öğrenebiliyordun da bugüne kadar niye öğrenmedin Poyraz efendi? Güzel bölümdü ama öyle bir patladı ki sonunda, neyse artık. Ben olsam Mümtaz'ı alır, her şeyi açıklaması için Bahri'nin önüne atardım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hazard98

Açıklaması kolay ama bir de Ayşegül e açıklamadı var hadi onu da açıklar ama şu poyraz-bahri tayfası ve poyraz-ayşegül arasındaki güven sorunlar böyle devam ederse sıkacak gibi bu ne böyle, güven sonra güvenini kaybet sonra tekrar güven ilişkiler yalama oldu iyice

Genele baktığımız zaman bu olay doğru gereksiz geliyor ancak bu bölümde tepki haklıydı/gerekliydi, buna rağmen bahri nasıl olur vs. işlerine girdi

-----
    Gurney5

Aynen hocam, ben direk öldürttüm ancak ifadenin geri alınma kısmında ve en önemlisi dosyaları emniyete kimin götürdüğü konusunda Mümtaz'ı konuşturacaktır.

Bakalım bir sonraki bölüm sezon finali, nasıl bir bolum koyacaklar beklemedeyiz artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 10 Haziran 2015; 23:48:10 >

• Bu sezon finali miydi ?
  • ne bölümdü ya belgenin sahte olduğunu tahmin etmiştim bakalım sezon finali ne olacak
  • Bu arada Poyraz'ın kız kardeşi çıkacak daha ortaya, bakalım umarım sadrettin'in eşi falan çıkmaz

Kızkardeşide gider sadrettine aşık olur. Songül olcağını sanmam ben bari güzel bir kızı koysunlar Hander soral falan oynasın diyecem.
  • Kız kardeşi geçmişini hatırlayacak kadar büyüktü, Poyraz'ın etrafındaki kadınların olma ihtimali yok. Eğer ikinci sezon bir intikam hikayesine dönüşürse, belki yardım alacağı kişi olarak sahne olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.