Şimdi Ara

Jetta 96 Bin lira olmuş (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
613
Cevap
5
Favori
21.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SULZER

quote:

Orijinalden alıntı: Amosis

quote:

quote:

3 yaşındaki makyajı c180 mersoya 86.000 lira verdim
    Keske biraz daha ekleyip jetta alaydim

Kusura bakmada mersoyla jettayi kiyaslaman hata. Merso jettanin ancak egsoz dumanini yutar.

He ya he

Valla saka bir yana bende o parayi verene kadar 2011 avangarte sunrooflu harbiden full c180 alirim en azindan gercekten parasinin degerini veren bir ust segmant araca binerim. Kimse kusura bakmasin ama 100bin lira verilen bir aracda sunroofun olmamasi ve ekstra pakette bile bulunmamasi cok tuhaf. Sorsan guvenlik icin der volkwagen. O zaman mercedes ve bmw aptallar hemen hemen her modele cam tavan koymakla:-)

Daha onceden hiç Mercedes kullanmamıştım,hatta son model araçlarına ilk kez sahip oldugum zaman bindim :) Hocam araç ortalama 4 aydır bende makyajli kasa avangart amg(ruhsatta amg yaziyor)kaskoyu da eski aracımın 11 yıllık hasarsizligini aktardım 1.400 liraya hersey full kasko yaptım(ray sigorta).wv isterse arabalarına kanat taktirip uçursun.Allah kısmet ettigi sürece artık mersodan başka araca binmek istemem.Allah herkese nasip etsin.Jettaya 100 bin lira vermek nedir ya? Wv cc olsa veya ağzına kadar dolu bi passat(ona bile değmez) olsa anlamaya çalışacağım ama bir jetta veya golf e bu meblalar verilmez.Paranizla baskasını zengin etmekten başka bir ise yaramaz bu.ha alana saygı duyarım kendi düşüncesi,kendi kararı.Allah hayırlı uğurlu etsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Power of Faith

quote:

Orijinalden alıntı: allstar34

Bu tarz arabalara bu paraları verenin ya çöpe atacağı parası vardır yada aklı yoktur.
    Birde derlerki memlekette enflasyon yok düşürdük alakası yok.
    Bir yerde vosvos çularda haklı bu paralara araba aldıklarında kendilerini premium bir araçta zannediyorlar toz kondurmuyorlar bırakalım zavallıları kendi hallerine

Seni ayrı tutuyorum dostum sen o sınıftan değilsin vw logon olsada

• quote:

Orijinalden alıntı: !! €MR€ !!

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: !! €MR€ !!

Ful clio 67.750, sembol 55 bin lira 20 bin liraya verseler almam o arabayı fluence de 91bin lira olmuş. Doğuşu eleştirirken reno da almış başını gitmiş.

Yav ne soyluyorum bunlarin hepsi anlastilar. Hadi hepsini gec sembole 50 bin lira verilirmi allah askina. Ama adamlar deli gibi satiyorlar anlamak mumkun degil.

Anlaştılar da hocam bu kadar da olmaz ki. Bak mazda adamlar ne arabalar üretiyorlar sembol yerine mazda 2, flu ya da jetta yerine mazda 3 alınmaz mı yani? Hyundai mesela şuanda çok güzel arabalar üretiyor. Bizim milletin durmuş aklı sayesinde. Renodan şaşma en iyi vw vs. hayır hakkını verse anlayacağım.Yazık günah o paralara..

Mazda zaten 20 sene oncesinden iyi otomobil uretmesine ragmen bizim pazarda tutunamadigindan haliyle daha uygun fiyatra araclarini satmaya calisiyor. Tabiki bu degerlendirilir. Ama ikinci eldede ona gore deger ediyor. Arz talep meselesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: DolceVita.

quote:

Orijinalden alıntı: HeteroSapien

...Ben aracımdan çok memnunum ve burada bidbid öten kedilerin de daha iyisine bindiğini düşünmüyorum...

Ciğeriniz hayırlı olsun

"Kedi-ciğer" ve "alamayan laf ediyor" temalı sığ ve yakışıksız yorumlar ile trafikte gördüğüm VW kullanıcı profili birbirine cuk diye oturuyor.

O kadar para verince ulaşılamaz arabaya bindiklerini ve kendilerini bir üst sınıf insan statüsünde sanıyorlar,bırak dostum kendi hallerine.

• jettaya bu parayi verenin aklindan suphe ederim

30 milyar daha koyarim bmw 3.20 alirim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kusura bakmada mersoyla jettayi kiyaslaman hata. Merso jettanin ancak egsoz dumanini yutar.

He ya he

Valla saka bir yana bende o parayi verene kadar 2011 avangarte sunrooflu harbiden full c180 alirim en azindan gercekten parasinin degerini veren bir ust segmant araca binerim. Kimse kusura bakmasin ama 100bin lira verilen bir aracda sunroofun olmamasi ve ekstra pakette bile bulunmamasi cok tuhaf. Sorsan guvenlik icin der volkwagen. O zaman mercedes ve bmw aptallar hemen hemen her modele cam tavan koymakla:-)

Daha onceden hiç Mercedes kullanmamıştım,hatta son model araçlarına ilk kez sahip oldugum zaman bindim :) Hocam araç ortalama 4 aydır bende makyajli kasa avangart amg(ruhsatta amg yaziyor)kaskoyu da eski aracımın 11 yıllık hasarsizligini aktardım 1.400 liraya hersey full kasko yaptım(ray sigorta).wv isterse arabalarına kanat taktirip uçursun.Allah kısmet ettigi sürece artık mersodan başka araca binmek istemem.Allah herkese nasip etsin.Jettaya 100 bin lira vermek nedir ya? Wv cc olsa veya ağzına kadar dolu bi passat(ona bile değmez) olsa anlamaya çalışacağım ama bir jetta veya golf e bu meblalar verilmez.Paranizla baskasını zengin etmekten başka bir ise yaramaz bu.ha alana saygı duyarım kendi düşüncesi,kendi kararı.Allah hayırlı uğurlu etsin

Valla bende aynisini dusunuyorum. Ama bu arada passat cc yede haksizlik etmeyelim bari:-) Duz vites navigasyonsuz manuel klimali hatta arka camlari manuel bir jetta midline modeline 90 bin lirada verilmez. Ama hem bmw hem merso kullanmis biri olarak soyleyim artik bu tecrubelerden sonra passatida kesinlikle 3 serisi bmw ya karsi tek gecerim. C class mersoya lafim yok. 90 larda rezil olduklari c serisine gore suanda en iyi segmenti cikariyorlar ki E serisi bile rakip olamiyor fiyat ve vergi vergi avantaji yuzunden.
    Gecen arkadasin damadi c klas bir merso almis geldi. Yav merso C serisini bir doldurmus aklina ne gelyorsa var. 2011 avangart kompressor ve en fulu. 95bin lira gibi bir fiyat. Bu segment ve donanima gore bence sifir c segmente hakkaten cok para veriyor millet..

• Otomobil firmaları arasında anlaşma olduğu ortada.rekabet kurulu müdahale edemiyor çünkü bağımsız filan değil.doğuş grubu ntv ile hükümetin borozanlığını yapıyor,toyota arap sermayesinin elinde,renault askeriyenin kim hangi kurul bu kartellere savaş açabilir, mazallah ne paralelliği kalır,ne maşalığı nede vatan hainliği

• quote:

quote:

quote:

...Ben aracımdan çok memnunum ve burada bidbid öten kedilerin de daha iyisine bindiğini düşünmüyorum...

Ciğeriniz hayırlı olsun

"Kedi-ciğer" ve "alamayan laf ediyor" temalı sığ ve yakışıksız yorumlar ile trafikte gördüğüm VW kullanıcı profili birbirine cuk diye oturuyor.

O kadar para verince ulaşılamaz arabaya bindiklerini ve kendilerini bir üst sınıf insan statüsünde sanıyorlar,bırak dostum kendi hallerine.

Millet karikatür gibi valla

Trafikte arabanın içinde öyle kasılanlar var ki, sanarsın torpidoda adına düzenlenmiş "Sir" unvanı duruyor
  • Neyse arkadaslar gec oldu. Bu jettanin yuzunden birde uykumuzdan olmayalim. Hayirli geceler kazsiz belasiz surusler. Hic kimsenin canıda otomobilinden daha onemli degil.

• 2300 kullanıcısına yanıt
    keşke bu arabalara bu kadar vergi getirenleri başımıza getirenlerlede selamı sabahı kesseniz...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ciğeriniz hayırlı olsun

Millet karikatür gibi valla

Trafikte arabanın içinde öyle kasılanlar var ki, sanarsın torpidoda adına düzenlenmiş "Sir" unvanı duruyor

Bir çoğuda görgüsüz yobaz,geçenlerde avm ye gittim kapalı otoparkta engelli giriş rampasına passat park etmisti ben girerken avm den çıkarken baktim jetta vardı.
    Dikkat ettim engelli vatandaşlarımız için ayrılan park yerleri hep vw doluydu ya çok uyanıklar yada gerçekten engelliler ama sanırım zihin

• Burda herkes isyanda ama millet tuvalete son model arabayla gidiyor hem de kredi borcuyla. Anlamak güç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

He ya he

Valla bende aynisini dusunuyorum. Ama bu arada passat cc yede haksizlik etmeyelim bari:-) Duz vites navigasyonsuz manuel klimali hatta arka camlari manuel bir jetta midline modeline 90 bin lirada verilmez. Ama hem bmw hem merso kullanmis biri olarak soyleyim artik bu tecrubelerden sonra passatida kesinlikle 3 serisi bmw ya karsi tek gecerim. C class mersoya lafim yok. 90 larda rezil olduklari c serisine gore suanda en iyi segmenti cikariyorlar ki E serisi bile rakip olamiyor fiyat ve vergi vergi avantaji yuzunden.
    Gecen arkadasin damadi c klas bir merso almis geldi. Yav merso C serisini bir doldurmus aklina ne gelyorsa var. 2011 avangart kompressor ve en fulu. 95bin lira gibi bir fiyat. Bu segment ve donanima gore bence sifir c segmente hakkaten cok para veriyor millet..

Wv grubunun sadece tek alınabilitesi olan araç bence passat cc.oda wv ambleminin suyu hürmetine değil :) kapı cami cercevesiz o özelliğini seviyorum :)
    Bu arada benim araçta aynı sizin dediğiniz gibi avangarde kompressor amg full paket
    Düşünen arkadaslara şiddetle tavsiye ederim ;)

• Bizim bu insanlarda ki Alman sevdası bitmez.

• aslanlar gibi Octavia varken buna para veren akıla selamlar.
  • Tek çözüm almayacaksın 3-5 sene sıfır araç bak bakalım bayilerde hükümette nasıl indirime gidiyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Power of Faith

quote:

Bu tarz arabalara bu paraları verenin ya çöpe atacağı parası vardır yada aklı yoktur.
    Bir yerde vosvos çularda haklı bu paralara araba aldıklarında kendilerini premium bir araçta zannediyorlar toz kondurmuyorlar bırakalım zavallıları kendi hallerine

Seni ayrı tutuyorum dostum sen o sınıftan değilsin vw logon olsada

Allah razı olsun.
  • birileri piyasayı acayip şekilde karıştırıyor birileri de onlara uyarak fiyat biçiyor arabasına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clemenza'

quote:

Zavallılar tam donanımlı yeni arabalarını zevkle sürsünler, siz de konuşun sadece kim daha zavallı acaba

Kafan güzelmiş kardeş, güle güle kullan

• Adamlar 50 bin etmiycek arabaya 65000 diyorlar toplasan firmaya maliyeti 10000 bin etmiycek opsiyonlara 25000 bim cekip alıyorlar sonrada bizimkilerde piyasa boyle yaaa diyorlar. C sınıfı arabalara 90 binler odeniyor oy oy oy.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.