Şimdi Ara

Jetta 96 Bin lira olmuş (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
613
Cevap
5
Favori
21.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100 bine jetta alacagima 10 milyona ( eski paraya gore 10 trilyon ) veyron alirim , daha az dikkat ceker daha mantikli is yapmis olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xir35

Aman hocam yapma jetta kaliteli falan demişsin inan değil 96bin yarısını bile vermem ben ona ki meksika üretimi bunlar bi halta yaramazlaaar

Evet passat haric digerleri meksikada. Belki passatda gecmistir oraya. Ama kendi segmentinde kiyaslayacak olursak bir ford dan opelden veya hyundai den kalite standartlari konusunda daha iyi. Ama bu demek degilki saydiklarimdan daha az sorunlu. Hyundai alan kisilerin ki buna bende dahilim yasadigi sorunlar cok az. Ama ne olursa olsun bu paraya degmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

Full olan girtlak dolu bir jetta turkiye sartlarinda o fiyatta,yapacak bisey yok.
    Dandik hyundainin i30nun 75 ettigi qqnin 100 ettigi hele hele fluencin 70binli fiyatlar oldugu yerde jetta ve passat hep 10 adim ilerdedir
    Bende i30a 70bin veren corollaya 72bin veren adamlarla konusmuyor ve muhatap olmuyorum.

eksilere aldırma kardeşim, burdaki üyeler çol çocuk

• quote:

Orijinalden alıntı: Clemenza'

quote:

Orijinalden alıntı: allstar34

Bu tarz arabalara bu paraları verenin ya çöpe atacağı parası vardır yada aklı yoktur.
    Birde derlerki memlekette enflasyon yok düşürdük alakası yok.
    Bir yerde vosvos çularda haklı bu paralara araba aldıklarında kendilerini premium bir araçta zannediyorlar toz kondurmuyorlar bırakalım zavallıları kendi hallerine

Zavallılar tam donanımlı yeni arabalarını zevkle sürsünler, siz de konuşun sadece kim daha zavallı acaba

Sen ve senin gibiler işte zavallı,benim arabamdaki donanınım d si yok bunda hadi şimdi uza.

• Hangi zeka bu araca bu parayı verir ki ?
  • Ful clio 67.750, sembol 55 bin lira 20 bin liraya verseler almam o arabayı fluence de 91bin lira olmuş. Doğuşu eleştirirken reno da almış başını gitmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !! €MR€ !! -- 31 Temmuz 2014; 23:48:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amosis

3 yaşındaki makyajı c180 mersoya 86.000 lira verdim
    Keske biraz daha ekleyip jetta alaydim

Kusura bakmada mersoyla jettayi kiyaslaman hata. Merso jettanin ancak egsoz dumanini yutar.

• Aman tanrım didim ........

• !! €MR€ !! kullanıcısına yanıt
    Hocam Renault bayi de iyi indirim yapıyor orası ayrı zaten VW-Renault tuzu kuru markalar ya millet parçası ucuz az yakıyor diye Renault alacak ya da Alman

aşkını VW ile diziginleyecek.

Vatandaş gelmedi mi? Salla Filolara olay bu.

Sizde filodan galeriye galeriden size düşen bir araç alırsınız bu kadar basit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: !! €MR€ !!

Ful clio 67.750, sembol 55 bin lira 20 bin liraya verseler almam o arabayı fluence de 91bin lira olmuş. Doğuşu eleştirirken reno da almış başını gitmiş.

Yav ne soyluyorum bunlarin hepsi anlastilar. Hadi hepsini gec sembole 50 bin lira verilirmi allah askina. Ama adamlar deli gibi satiyorlar anlamak mumkun degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: 41gokhan41

Full Bmw 3.20d bile 134 bin olduktan sonra jetta için o fiyat normal

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-fiyat-dustu-bmw-320d-deri-plusled-plusxenon-plusisik-paket-pluskamera-pluskeyless-171465290/detay

ironi içerir

Arkadaş burada ironi yapmış ama anlaşılmamış her halde
    Edit: Not bile düşmüş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sspanzerr -- 31 Temmuz 2014; 23:55:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: HeteroSapien

...Ben aracımdan çok memnunum ve burada bidbid öten kedilerin de daha iyisine bindiğini düşünmüyorum...

Ciğeriniz hayırlı olsun

"Kedi-ciğer" ve "alamayan laf ediyor" temalı sığ ve yakışıksız yorumlar ile trafikte gördüğüm VW kullanıcı profili birbirine cuk diye oturuyor.
  • Arabamı yenilemek için önce Volkswagen'e yönelmiştim. 4 ay sonra teslim, 80-100 bin bandındaki Jetta fiyatlarını görünce biraz daha bütçemi zorlayıp BMW'ye bakayım dedim ve 88 bin fiyatlı techno-trio 1.16i'de karar kıldım. 50-60 bine donanımlı 0 km C sınıfı araç artık hayal olmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SULZER

quote:

Kusura bakmada mersoyla jettayi kiyaslaman hata. Merso jettanin ancak egsoz dumanini yutar.

He ya he

• quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Hocam Renault bayi de iyi indirim yapıyor orası ayrı zaten VW-Renault tuzu kuru markalar ya millet parçası ucuz az yakıyor diye Renault alacak ya da Alman

aşkını VW ile diziginleyecek.

Vatandaş gelmedi mi? Salla Filolara olay bu.

Sizde filodan galeriye galeriden size düşen bir araç alırsınız bu kadar basit.

Bu olaya da bir çare bulunması gerekiyor artık. Bir kota koysunlar. Düş vergiden gitsin al 3-4 tane sembol dursun şirketin önünde. Devlet bunlardan alamadığı vergiyi bizden alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeteroSapien

Ayn donanımda fluence 85.000 e geliyor. Jetta ucuz bile. Ben geçen sene highline sunrooflu 60 bine almıştım. Bu kadar değer kazanacağını bilseydim iki tane alır birini satardım. Siz daha bid bid ötün. Araba satılıyor ve çok tutuluyor. Ben aracımdan çok memnunum ve burada bidbid öten kedilerin de daha iyisine bindiğini düşünmüyorum. İyi arabaya binen adam fesatlık yapmaz. Alana hayırlı olsun kazasız belasız binsin der geçer.

Sen haklisin. Fluence le megane ile veya i30 ile kiyaslayinca tabikide fiyati normal. Ama burada normal olmayan sadece jettanin degil butun oto fiyatlarinin asiri yukselmis olmasi ve bu sekilde milleti dayanmalari. Bu son 1 senede ne artti. Demir, celik, aliminyum,plastik kumas vs hammedelerinde ve iscilik fiyatlarinda artis olmadi. Euro bir ara az bir sey cikti dustu. Kaldiki yuzde 30 luk anlik artis euronun dusmesinden sonra gerceklesti. İnsan enayi gibi hissediyor. Otomobil fiyatlarini buyuk bir hizla bundan 15 sene once oldugu gibi daire fiyatlariyla ayni duruma getirmeye calisiyorlar. Cunku son on yilda buyuk bir pazar olusturdular ve millete 3 sene araci kullandirip yenisini aldirmayi alistirdilar. Avrupada en fazla mercedes satilan ulkelerden biriyiz. Millet sikayetci ama alistik bir kere aliyoruz. Bana sorucan peki sen ne yaptin. Ben almadim. Almayida baya bir dusunmuyorum. Ama alan arkadaslarda gule gule kullansinlar. Tabiki alacaklar. Allah kimseye kaza belada gostermesin insaallah.

• quote:

quote:

quote:

He ya he

Valla saka bir yana bende o parayi verene kadar 2011 avangarte sunrooflu harbiden full c180 alirim en azindan gercekten parasinin degerini veren bir ust segmant araca binerim. Kimse kusura bakmasin ama 100bin lira verilen bir aracda sunroofun olmamasi ve ekstra pakette bile bulunmamasi cok tuhaf. Sorsan guvenlik icin der volkwagen. O zaman mercedes ve bmw aptallar hemen hemen her modele cam tavan koymakla:-)

• Amcam gecen sene 47.500 liraya 1.4 tsi aldi o parayi bile haketmedigini dusunurken bunun 2 katini veren hakikaten sasirmistir

• 1.6 0 KM 2014 model Superb'i 72.000'e aldık. Bu ne lan böyle
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: !! €MR€ !!

Ful clio 67.750, sembol 55 bin lira 20 bin liraya verseler almam o arabayı fluence de 91bin lira olmuş. Doğuşu eleştirirken reno da almış başını gitmiş.

Yav ne soyluyorum bunlarin hepsi anlastilar. Hadi hepsini gec sembole 50 bin lira verilirmi allah askina. Ama adamlar deli gibi satiyorlar anlamak mumkun degil.

Anlaştılar da hocam bu kadar da olmaz ki. Bak mazda adamlar ne arabalar üretiyorlar sembol yerine mazda 2, flu ya da jetta yerine mazda 3 alınmaz mı yani? Hyundai mesela şuanda çok güzel arabalar üretiyor. Bizim milletin durmuş aklı sayesinde. Renodan şaşma en iyi vw vs. hayır hakkını verse anlayacağım.Yazık günah o paralara..

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.