Şimdi Ara

silinsin (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
643
Cevap
35
Favori
21.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birader sosyal olsan ne olacak ? insanların içine girip düşük şeylerin peşinde nasıl koştuklarını görüp gülmek bir yandan da acımak mı istiyorsun ?
    eve girmeyen,elinde telefon sürekli mesajlaşan konuşan ailesinin kazancı ile kendine modifiye paha biçen insanlardan nefret ederim o yüzden tüm çevremi yok ettim kendi ellerimle hepsine yol verdim çünkü baktım onlar beni aşağı çekiyor bir şey katmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaoztekin07

Tüm arkadaşlarım genelde tatilde. Burada olanlarla samimi değilim. Lise 2ye geçtim iyi anlaşabildiğim biri kız diğeri erkek sadece 2 arkadaşım var. Diğerleriyle de muhabbet ediyorum fakat popi takıntısında oldukları için ve bende bu boş işleri sevmediğim için samimi gelmiyorlar bana. Ortaokulda çok sosyaldim. Sınıftan kantine inene kadar onlarca kişiyle konuşurdum liseye bi geçtim o zaman asosyal oldum. Tek yaptığım Fifa 14'ü başkalarıyla sesli konuşarak oynamak. Tek sosyal etkinliğim bu. Dizilerden The Big Bang Theory ve The Walking Dead izliyordum ikiside sezon finalinde izleyecek birşey yok. Sadece Ulan İstanbul'u izliyorum. Youtube'da KSI veya W2S video atsında gece sabahlarken zaman geçsin diye sabahları bir halt yapmıyorum. Ben basketbolu seviyorum etrafımdaki kişiler futboldan başka bir halt bilmiyor toplaşıp maç bile yapamıyoruz. Tip olarak bende senin gibiyim ortalama ama kız arkadaşım yok. Telefonumdaki mesajlar Turkcell ve annemin "gelirken birşey alayım mı" mesajları. Bu geçirdiğim bunalımın ergenlikle ilgisi olmadığını yalnızlıktan olduğunu düşünüyorum. Hayattan tek beklentim Fifa15'e ön sipariş vermek, gerisini siz düşünün. İyiki böyle bir konu açmışsın içimi döktüm rahatladım.

Sizin gibileri gördükçe yalnız olmadığımı anlıyorum. ve biraz da olsa rahatlıyorum, bunlar olabilen şeylermiş diye. Bende lise 2ye geçtim. Ve benim toplasan 3-4 tane takıldığım arkadaşım var. Dersteyken bir grup arkada futbol muhabbeti yaparken, ben dersi dinliyorum. Beden dersinde tek başıma basketbol oynuyorum, diğerleri de futbol maçı yapıyor başka sınıflarla. Ailemle bir yere giderken telefonumu alma gereği duymuyorum, çünkü ailemden başka bana telefondan ulaşacak biri yok. (Avea hariç)
    Özgüvenim düşük. Dinden çok uzağım. Benim ne yaptığım, ne düşündüğüm ve neler planladığım kimsenin umurunda değil. Sağolsunlar bir kaç arkadaşım bana her an destek çıktılar. Onun dışında pek önemsenmiyorum. Lisenin ilk senesinde güzel bir kızdan hoşlanıyordum, ama o beni beğenmedi. Bende benden hoşlanan bir kızı beğenmedim, böyle durum çok tuhaf geliyor. Birde sadece face da konuşarak kız ayarlayan çocuklar var tanıdığım, nasıl bir yetenekse artık bende zerresi olamaz.
    Bazen bunalıma giriyorum, müzik açıp ve oyun oynayıp kafamı dağıtmaya çalışıyorum. Belki bir umut üniversiteye kadar bir şeyler yoluna girer, sonsuza kadar böyle olmaz, olamaz.

• okurken bunaldım. ben senden biraz daha iyi durumdayım. sana tavsiye olarak da din bağını biraz daha kuvvetlendir derim. belki biraz daha toparlarsın. diğer şeylerine çözüm bulamam, bende senin kadar olmasa da kötü durumdayım. ama aramızdaki fark nerden kaynaklı bilmiyorum
  • calibrane kullanıcısına yanıt
    Sebebinin büyük bir kısmını söyliyim. Fazla bilgi. Salak salak esprilere gülmeyiz, saçma saçma mimik hareketleri yapmayız, geri zekalı gibi beğeni kasıp popi olmaya çalışmayız, çoğu kişi ona lazım olduğun zaman seni sorar çünkü bilgili birini arıyordur fakat arkadaşlarıyla gezerken sen aklına bile gelmezsin. Bırak bunlardan olma ortalakta embesil gibi dolaşacağına evinde otur.
    Ayrıca bu dediklerimin asosyallik ile alakası yok asosyallik daha farklı bir konu.
    İmkanım olduğu anda yurt dışına gideceğim. Burdaki saçma arkadaşlıklardan da beyinsiz akrabalardan da bıktım umarım bu fırsat elime geçer ve sıfırdan bir başlangıç yapabilirim.
  • para şart değildir ama bir yere kadar da gereklidir.

işte okuduğum kitaptan bugün karşılaştığım iki farklı yazı ;
     silinsin silinsin

• Herkes Şizoid olmuş ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.victor

quote:

Tüm arkadaşlarım genelde tatilde. Burada olanlarla samimi değilim. Lise 2ye geçtim iyi anlaşabildiğim biri kız diğeri erkek sadece 2 arkadaşım var. Diğerleriyle de muhabbet ediyorum fakat popi takıntısında oldukları için ve bende bu boş işleri sevmediğim için samimi gelmiyorlar bana. Ortaokulda çok sosyaldim. Sınıftan kantine inene kadar onlarca kişiyle konuşurdum liseye bi geçtim o zaman asosyal oldum. Tek yaptığım Fifa 14'ü başkalarıyla sesli konuşarak oynamak. Tek sosyal etkinliğim bu. Dizilerden The Big Bang Theory ve The Walking Dead izliyordum ikiside sezon finalinde izleyecek birşey yok. Sadece Ulan İstanbul'u izliyorum. Youtube'da KSI veya W2S video atsında gece sabahlarken zaman geçsin diye sabahları bir halt yapmıyorum. Ben basketbolu seviyorum etrafımdaki kişiler futboldan başka bir halt bilmiyor toplaşıp maç bile yapamıyoruz. Tip olarak bende senin gibiyim ortalama ama kız arkadaşım yok. Telefonumdaki mesajlar Turkcell ve annemin "gelirken birşey alayım mı" mesajları. Bu geçirdiğim bunalımın ergenlikle ilgisi olmadığını yalnızlıktan olduğunu düşünüyorum. Hayattan tek beklentim Fifa15'e ön sipariş vermek, gerisini siz düşünün. İyiki böyle bir konu açmışsın içimi döktüm rahatladım.

Sizin gibileri gördükçe yalnız olmadığımı anlıyorum. ve biraz da olsa rahatlıyorum, bunlar olabilen şeylermiş diye. Bende lise 2ye geçtim. Ve benim toplasan 3-4 tane takıldığım arkadaşım var. Dersteyken bir grup arkada futbol muhabbeti yaparken, ben dersi dinliyorum. Beden dersinde tek başıma basketbol oynuyorum, diğerleri de futbol maçı yapıyor başka sınıflarla. Ailemle bir yere giderken telefonumu alma gereği duymuyorum, çünkü ailemden başka bana telefondan ulaşacak biri yok. (Avea hariç)
    Özgüvenim düşük. Dinden çok uzağım. Benim ne yaptığım, ne düşündüğüm ve neler planladığım kimsenin umurunda değil. Sağolsunlar bir kaç arkadaşım bana her an destek çıktılar. Onun dışında pek önemsenmiyorum. Lisenin ilk senesinde güzel bir kızdan hoşlanıyordum, ama o beni beğenmedi. Bende benden hoşlanan bir kızı beğenmedim, böyle durum çok tuhaf geliyor. Birde sadece face da konuşarak kız ayarlayan çocuklar var tanıdığım, nasıl bir yetenekse artık bende zerresi olamaz.
    Bazen bunalıma giriyorum, müzik açıp ve oyun oynayıp kafamı dağıtmaya çalışıyorum. Belki bir umut üniversiteye kadar bir şeyler yoluna girer, sonsuza kadar böyle olmaz, olamaz.

Bende dinden biraz uzak gibiydim. Ama birgün böyle sinirlendim ve oradaysen niye kendini saklıyorsun, kendini göster bir işaret göster demiştim. 4-5 dakika sonra hava kapanıp yağmur yağmaya başlamıştı. Belki yağmur sezonunda olduğumuz içindir :D Aslında bu gruptaki herkesle aynı duyguları paylaşıyoruz ama yalnız olduğumuzu düşünüyoruz. Burada benim gibi düşünen herkes benim arkadaşımdır bana göre. Bizim yaşlarımızda hiçbir kızla ilgilenme cidden biryerleri kalkık oluyor biz ilgilenince iyice kalkıyor. Sevgilisi olan erkeklere bakıyorum kızlar çok güzel ama oğlan sıfır. Benim köpeğim daha yakışıklıdır o çocuklardan (dişi olmasına rağmen). Benim lisedeki arkadaşlarım sırf Hitler ile ilgili kitap okuduğum için öldüreceklerdi neredeyse. "Elin gavurunu neden okuyorsun" Benim tek bir görüşüm vardır kimseden nefret etme ediyorsanda nefret ettiğin kişi hakkında bilgili ol. Bunları anlamıyorlar işte. Tek bildikleri mobil oyunlar ve futbol. Çocuklar az daha sınıfta kalıyorlardı ortalama 70 yıllık insan ömründe 1 senelerini siliyorlardı yani. Ama adamlarda sıfır duygu. Takmıyorlar bile. Kimse benden bu tip insanlarla arkadaş olmamı beklemesin. Son çare Amerika'da güzel bir üniversite. Ankara gibi gri bir şehirde yaşamakta sıktı zaten.

• erotikbrokoli kullanıcısına yanıt
    Aynen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M.victor

quote:

Bende dinden biraz uzak gibiydim. Ama birgün böyle sinirlendim ve oradaysen niye kendini saklıyorsun, kendini göster bir işaret göster demiştim. 4-5 dakika sonra hava kapanıp yağmur yağmaya başlamıştı. Belki yağmur sezonunda olduğumuz içindir :D Aslında bu gruptaki herkesle aynı duyguları paylaşıyoruz ama yalnız olduğumuzu düşünüyoruz. Burada benim gibi düşünen herkes benim arkadaşımdır bana göre. Bizim yaşlarımızda hiçbir kızla ilgilenme cidden biryerleri kalkık oluyor biz ilgilenince iyice kalkıyor. Sevgilisi olan erkeklere bakıyorum kızlar çok güzel ama oğlan sıfır. Benim köpeğim daha yakışıklıdır o çocuklardan (dişi olmasına rağmen). Benim lisedeki arkadaşlarım sırf Hitler ile ilgili kitap okuduğum için öldüreceklerdi neredeyse. "Elin gavurunu neden okuyorsun" Benim tek bir görüşüm vardır kimseden nefret etme ediyorsanda nefret ettiğin kişi hakkında bilgili ol. Bunları anlamıyorlar işte. Tek bildikleri mobil oyunlar ve futbol. Çocuklar az daha sınıfta kalıyorlardı ortalama 70 yıllık insan ömründe 1 senelerini siliyorlardı yani. Ama adamlarda sıfır duygu. Takmıyorlar bile. Kimse benden bu tip insanlarla arkadaş olmamı beklemesin. Son çare Amerika'da güzel bir üniversite. Ankara gibi gri bir şehirde yaşamakta sıktı zaten.

Benim gittiğim okulda kızın biri erkek için intihara kalkıştı düşünebiliyor musun? Evdeki hapları içmiş sanırsam ve o kız benim oturduğum yerin bir sokak aşağısında oturuyor. Neymiş sevgilisi onu terk etmiş. :) Liseye yeni başladığım zamanlar iki kız saç baş birbirine girmişti. Yine bir erkek için bu defa kıskançlıktan. Ulan lise başlayalı daha 1 ay olmamıştı, neyine erkek için kavga ediyorsun? (Bu arada gittiğim lise yeni inşa edildi yani sadece 9.sınıf var) Daha sayfalarca anlatacak saçmalıklar var bunlar hiçbir şey
    Kafa dengi birileri yok ki. Yalnız olmayı ben mi seçtim sanıyorsun? Düşüncelere göre yaklaşmıyorlar. Sanal alemdeki popülerliğine göre seni sınıflandırıyorlar. Eğer profil fotoğrafın 100 beğeniden düşükse sen otomatik olarak ezik oluyorsun. İşte bahsetmeye çalıştıklarım bu zihniyete sahip kişiler. Ve bu zihniyetteki insanların çevremde her zaman olacağını düşünerek yurt dışına hevesleniyorum, son bir kaç gündür. Umarım karşımıza hoş görülü,kafa dengi insanlar çıkar

• bayağı duyarlı arkadaşlar var gerçekten bu forumda. bomboş insan yığınlarından rahatsız olan tayfanın olması süper. böyle insanlar olmadan gelişim de olmaz. gerçekten ülkenin tamamı sürü gibi güdülmek için yaşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calibrane -- 31 Temmuz 2014; 20:01:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: peketo96

para şart değildir ama bir yere kadar da gereklidir.

işte okuduğum kitaptan bugün karşılaştığım iki farklı yazı ;
     silinsin silinsin

hocam bu hangi kitap. böyle mesajlar olan kitapları v.s okumak gerek. isim paylaşabilir misin. pm'den veya burdan

• Lise dönemlerimde senin yazdıklarının aynısıydım.Belki biraz daha beteri.1-2 arkadaşım vardı 13-14 senelik,arada bir onlarla konuşurdum.Lise bitti iyi olacak derken aynı durumda kaldım,yazılar yazmaya başladım derken yayın evine gönderdim kabul etmediler tabi.Sonra aşk nasıl bir şey derken 8 senedir fazla konuşmadığım okuldan bir kızla dışarda karşılaştım.Sohbet ilerledi derken iş yerime geldi sarıldık.Ulan dedim ben aşık oluyorum volkan.Aradan 4 ay geçtikten sonra kafaya koyup buna açılayım dedim.Volkan aldı 35 lik 3 er tanede kırmızı verdi gazı verdi,yapma dedim volkan yapmaaaa sonra açıldım mal gibi kaldım elimdekinide kaybettim Dönüm noktası bu kız oldu yani.

• hocam şu anki halini merak ettim. nasıl bi vurgun yediysen artık
  • aynı ben diyecemde vurmayın beyler :D aslında yakın arkadaşlarım var arada onlarlada takılıyorum ama asıl problem 24 saat pc başında takılmaktan zevk alıyorum ve bunun çözümü yok gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

hocam şu anki halini merak ettim. nasıl bi vurgun yediysen artık

Gayet iyiyim Şunu açıkça söyleyeyim ; Herkesin bir asosyallik dönemleri olmuştur.Ben asosyallik dönemimde hep merak ederdim,acaba bir kızla konuşmak nasıl,onun kampüsüne gitmek vs. Çok daha fazlasını yaşadıktan sonra anlamsız ve boş olduğunu aslında fikirlerimin karakterime yansıtmış olduğu basitlik ile bunları düşünmüşüm.Eskiden insanlarla muhabbet edemez çalışma ortamına giremezdim.Kampüse gittiğim zaman mal mal otururdum Sonra ilan görüp bara daldım ve orada başladı

• quote:

Orijinalden alıntı: DaRKFoRCeS

Bilgisayar,telefon insani anti sosyal yapmaz.

Çünkü çoğu insan içinden gelmedikçe anti sosyal olmaz.

Kaç yıldır şu forumdayız en ufak bir etkinlik yok.

Bunu forumdakiler kadar forumu yönetenlerde düşünmeli.

Birbirimize hakaret etme çabası içindeyiz.

Güven yok,birlik yok,önyargı,eleştiri çok.

Aynen öyle forumda herkes birbirinin açığını arayıp rencide ediyor bunlar hep toplumun ruh halinin ve yozlaşmaların bize yansıması 3-4 sene önce forum böyle değilde en azından bir saygı ortamı vardı şakalar bile ayarında bırakılır boku çıkarılmazdı o zamanda liseliler ilkokullular forumda vardı ama böyle çirkef değildi.

• Penceredeki perde benden daha çok dışarda benim durum daha vahim :(

• Liseden hiç bir arkadaşımla görüşmüyorum zaten kötü bir otam olduğu için dayanamayıp son sene okul değiştiridim
    Öyle herkeze derdimi anlatamam samimiyet lazım biraz
    Çevremdeki kişiler hem işi düşünce arayıp soran onun dışında selamı sabahı olmayan insanlar
    Çok zayıfımdır öyle vucud falanda yok ortalama altı tipe sahibim
    Şu ana kadar hiç bi kız arkadaşım olmadı
    Bütün gün evdeyim 2 haftadır sadece 1 kere köntür almak için apartmanın yanındaki bayiye gittim
    İnternetten oyun oynardım mouse kırıldı yenisi almak için sokağa çıkmadım.
  • Bekarsan evlen kurtul.Evliysen boşan kurtul.
  • iş ev iş ev ayni durum.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.