Şimdi Ara

silinsin (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
643
Cevap
35
Favori
21.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GunslingeR085

quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

çok kötü durumdayım hocam. biz erkek arıyoruz sen bize kızdan bahsediyorsun. ama fikre saygım var. mantıklı fakat olması zor. önce asosyalliğin kilidini aşmam gerek

Anlıyorum seni. Klasik olucak ama pc yi kapat dışarı çık gez toz yeni ortamlara dal bi kaç arkadaş edinsen asosyal olmazsın

inanırmısın 2-3 defa denedim 3-4 tane arkadaş grubu oldu. dernekte orda burda. hatta şöyle bir avantajı vardı. mesela bi grup gerçekten dindar musluman, takılırsan cennete gidebileceğin tayfa, bi kısmı p_ç diyebileceğimiz tayfa,bı kısmı tertemiz aile çocukları. bu hayta hakkaten renkli ve ve güzeldi. ama o grupta okul sınav falan derken dağıldı yeniden denemekte fayda var aslında. denenebilir

• Forumun çoğu senin gibiymişmişmiş bak bak lükse bak
  • calibrane kullanıcısına yanıt
    Bu sorun bende de var birçok tanidigimda da.Çözüm de belli bence.Dünya hayatı devamlı mutlu olunabilecek bir yer değil.Çoğumuza yetersiz geliyor oysa bizim hayatımızı cennet olarak görenler var sakatlar vb.Hedefler bitmiyor ama dünya yetmiyor.Dünyada cenneti arıyoruz.Hedefleri azaltıp burda bukadar deyip cenneti arzulamak gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asomonte

Maddi durumun nasıl? Hangi ilde yaşıyorsun?

haftalık 50-60 tl harçlık verebilecek dersaneyle beraber özel hoca tutabilecek bir aile var. zengin değilse de ortalama üstü diyelim. iyide bir miras kaldı aileme. durumum iyi üniversteye arabayla gidebliecek kdar olmasa da çok şükür buna da.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MirovaTR

Kendimi senden duydum

Eyvallah. Cozum ariyoruz valla. Napalim bizim gibiler bir araya gelip beraber mi takilalim

Herkes bir an önce evine gidip bilgisayarına kavuşmak ister
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstanbulBeyfendisi

Forumun çoğu senin gibiymişmişmiş bak bak lükse bak

hocam daha beter de. ben kendime de yandaş arıyorum. sen fazla tepeden uçma. 3 yılda bu forumu tanıdım. tanıdık yüzler var burda. sokakta karşıma çıksa muhabbet etsek 10dkda forumda takılıp takılmadığını anlarım. rahat ol. ikili polemiğe girip konuyu baltalama.
    Ben yerinde olsam bir spor salonuna yazılırdım.İnsana özgüven veren bişey.Ve spor her zaman yararlıdır tüm ömrün boyunca bunun faydasını görürsün.Kim bilir ortamın değişir yeni arkadaşlıklar edinebilirsin belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

quote:

Orijinalden alıntı: EvilArms

Eger en az 2 kisi numarasini atarsa grubu acacagim

Kur hocam ama önrü uzun olmaz

numaranı pm olarak alayım hocam konu olarakta açacağım merak etmeyin
  • Kendimi gördüm,aynı istek bende de var hemen eve gidesim geliyor,arkadaşlarla takılırken onların yapmacık hallerine görmek sonra ben neden buradayım sorular sormak daha sonra eve gitmek istiyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: İstanbulBeyfendisi

Forumun çoğu senin gibiymişmişmiş bak bak lükse bak

hocam daha beter de. ben kendime de yandaş arıyorum. sen fazla tepeden uçma. 3 yılda bu forumu tanıdım. tanıdık yüzler var burda. sokakta karşıma çıksa muhabbet etsek 10dkda forumda takılıp takılmadığını anlarım. rahat ol. ikili polemiğe girip konuyu baltalama.

Sen çok yanlış yere gelmişsin kardeş.Konu baltalamak ne alaka
  • quote:

Ben yerinde olsam bir spor salonuna yazılırdım.İnsana özgüven veren bişey.Ve spor her zaman yararlıdır tüm ömrün boyunca bunun faydasını görürsün.Kim bilir ortamın değişir yeni arkadaşlıklar edinebilirsin belki.

hocam salondan kastın böyle full vucut yapayım ağırlığım olsun kızlar baksın falansa değmez. mesele psikolojik galiba. şu an yazılmayı duşunuyorum. ama derdim kilo vermek. ramazanda kilo aldık doğal olarak. arkadaşlık bulma konusunda mantıklı bir fikir ama. ayrıca ilginç bir tespitim de var. asosyal olanların çoğu stresten kendini yemeğe veriyor. ayrıca stresten doalyı migren de oluyor. dikkat etmek lazım
  • full evdeyim pc yi açıyorum birinci sekmeye facebook ikinciye dh yazıyorum ardından youtube a giriyorum playlistimi açıyorum zaman su gibi akıyor ne zaman karnım acıkır tuvaletim gelir odadan çıkıyorum geçen hafta tatilden döndüm hiç gezmeyen biri değilim her yaz farklı bir bölgeyi gezerim eve girince direk asosyale bağlıyorum aktivite bitti mi yapacak birşey bulamıyorum.
  • hocam ne beklentin var hayattan ne istiyorsun? ne bileyim forumdan bile mi arkadaşın yok aynı hobilere sahip olduğunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escherich

Kendimi gördüm,aynı istek bende de var hemen eve gidesim geliyor,arkadaşlarla takılırken onların yapmacık hallerine görmek sonra ben neden buradayım sorular sormak daha sonra eve gitmek istiyorum

hakkaten aynaya bakıyoruz galıba0 Dibine kadar katılıyorum sana.. sonra kendimi asosyal hissediyorum. sanki sorun bizden çıktı gibi. hayatın b.ktanlığı yuzunden bu haldeyiz galiba.
  • Olum yinede iyisin, ben arkadaşlarla maç yapmayalı rahat 4 sene oldu. 1senedirde dışarı çıkmıyorum resmen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Kişiden kişiye değişir o spor salonuna gitme amacı.Ben mesela gidiyorum 1.5 saatten aşağı çıkmıyorum salondan.Hem zaman geçiriyorum hem sağlık için.

Bir de başka bi tavsiye, çokta tribe girip herkesle arkadaşlık kurmaya çalışmayın.Az insan çok huzurdur.Kafanı bozacak o kadar çok insan var ki etrafta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flurry.

hocam ne beklentin var hayattan ne istiyorsun? ne bileyim forumdan bile mi arkadaşın yok aynı hobilere sahip olduğunuz?

forumda sadece konu dışında ve arada kafama takılan şeyleri sormak için kullanıyorum. burdan arkadaş edinmek bana daha uzak geliyor. yukardaki bir kaç mesajıma bakarsan beklentilerimi anlarsın.
  • quote:

Insanlarla rahat iletisime gecerim .kimseden cekinmem utanip kizarmam ama bu tip insanlari bulmakta zor. Yani ne biliyim derdimi de pek anlatamiyorum. Şoyle canim sikildignda cikip dertleşebilecegim saatlerce konusabilecegim bi dostum gibi birisi yok. Lise, Okul mahalle arkdaslari var da beraber oldgmda hemen evime bilgisayarima donmek istiyorum. Mesela bi mac yapariz mac biter kafeye falan gidelim derler ben donerim evime.
    Durumun kizla alakasi yok.kiz arkadas da yok. Sigara nargile alkol kullanmiyorum. Tip olarak da ortalama veya ortalamanin biraz ustu derim kendime.aslinda asil problem bana gore hayatimda yeteri kadar hareketlilik yok. Şu an tek başima bomboş yuruyorum. Onumuzdeki 1 ay hicbir program yok. Pc Telefon televizyon gidiyorum. Napayim ben. Biliyorum ki bu forumun cogusu benim gibi. Varsa bizden olmayan tavsiye beklerim.

raad bi ise gir calis liseli

• quote:

Kişiden kişiye değişir o spor salonuna gitme amacı.Ben mesela gidiyorum 1.5 saatten aşağı çıkmıyorum salondan.Hem zaman geçiriyorum hem sağlık için.

Bir de başka bi tavsiye, çokta tribe girip herkesle arkadaşlık kurmaya çalışmayın.Az insan çok huzurdur.Kafanı bozacak o kadar çok insan var ki etrafta.

dedikleriniz yine mantıklı. ama her geçen gün biraz daha baskı oluşuyor üzerimde sebebini anlamadım. spor salonuna başlıcam ama. onda sıkıntı yok. belki hayatım değişir orda bi hatunla bi haller olur veya düzgün birisi çıkar karşıma
  • şu hayatta ypmak istediklerimden birisi de senin gibi ergen liseli bebe gibi laflarla karşıdakine konuşanları fantazi yaparak öldürmek. lise bitti çok şükür.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.