Şimdi Ara

silinsin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
643
Cevap
35
Favori
21.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

Hayat para olunca guzel galiba hocam

Hocam ironi mi yaptınız anlamadım ama paran varsa rahat olursun sadece ,mutluluğu parada aramamak lazım hepsi geçici heves vesselam

+571. Ama şu an hakkaten gozumde parayla mutluluk eş deger hale gelmek uzere. Halimize yazik. Gerci param olsa hedefim ne onu da bilmiyorum. Luks arabalar evler hatunlar buyuk ihtimalle. Herhalde din bagi cok kuvvetli olmayinca insanin beyni bir yere kadar calisiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dert etmeyin panpalar gelin hep birlikte oyun oynayak inanın böyle şeyleri düşünmeyince hayat daha zevkli hale geliyor.

Arkadaşlarınla takılmaktan zevk almıyor evde daha çok zevk alıyorsan bu bir tercihtir insanlarla takılmayanlar asosyalse asosyallik iyi bir şey :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathlessss

kardeş kimsenin gerçekten her şeyi anlatıp dertleşebileceği biri yoktur zaten varsa da çok nadirdir arkadaşlarınla eğlenmene bak dertleşip ne yapıcaksın

Hocam dertlesme tam olarak degil de hani boyle canini bile emanet edebilecegin gozu kapali sirtini donebilecegin çıkar iliskisi olmayan kardeşden bile öte birisi gibi diyelim. Yani cok mu istiyorum bilmiyorum. Hayatimin icinde olan iyi gunde kotu gunde bana yakin olan hani bu kuzey guney de ali karakteri gibi birsey lazim

• Aman be kardeş ne olacak?
  • öncelikle bu forumu bırak 15 günlüğüne
  • selam ben psikologum bazı arkadaşlar bilir yardım isteyen arkadaşlar pm atabilir

• Bunun çözümünü bilen varsa benide aydınlatsın

• Boşver diyen arkadslar Boşver degince mutlulugum artmiyor malesef. Hayatimdan mutlu degilim rahatsizim ve cozum ariyorum

• Hangi mesaja arti vereceğimi şaşırdım şuan tum dost dediklerimden kazık yemis durumdayım

• Beyler bende ayni durumdayim isterseniz asosyaller grubu kurayim whatsappta bi gun bulusalim gezelim ne dersiniz

• calibrane kullanıcısına yanıt
    Sevgili bulabilirsen kendine asosyallikten kurtulursun bütün gün gezersin tozarsın kızla beraber ama asosyal sen zaten sevgili bulamazsın. ;(

• quote:

Orijinalden alıntı: EvilArms

Beyler bende ayni durumdayim isterseniz asosyaller grubu kurayim whatsappta bi gun bulusalim gezelim ne dersiniz

O kadar asosyal durumdayım ki buna bile evet diyemicem
  • Eger en az 2 kisi numarasini atarsa grubu acacagim

• çok kötü durumdayım hocam. biz erkek arıyoruz sen bize kızdan bahsediyorsun. ama fikre saygım var. mantıklı fakat olması zor. önce asosyalliğin kilidini aşmam gerek
  • quote:

çok kötü durumdayım hocam. biz erkek arıyoruz sen bize kızdan bahsediyorsun. ama fikre saygım var. mantıklı fakat olması zor. önce asosyalliğin kilidini aşmam gerek

Anlıyorum seni. Klasik olucak ama pc yi kapat dışarı çık gez toz yeni ortamlara dal bi kaç arkadaş edinsen asosyal olmazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: umute.

yazın başından beri 4 kez çıktım evden market haricinde 4'üde iş bulmak içindi hiç arkadaşım yok rehberimde 10 kişi var tip ortalama üstü vücut var(2yıllık capoeira geçmişi+hala evde çalışıyorum tişörtten belli olur yani vücut) ama gel görki yazın başından beri sadece 4 kez çıktım yazın ilk gününden bu yana 1 kişi dahi mesaj atmadı avea dışında şimdi sen bana çıkıp asosyalliğin dibine vurdum dersen ben buna kıçımla gülerim

hocam sen intihar et ya. valla bak. şu an sana mı kendime mi üzülsem bilemedım. bnde o vucut yapan kardeşlerimizi bir adım önde görürdüm. ama galiba sen istisnasın . bilemedim şimdi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

quote:

Hayat para olunca guzel galiba hocam

Hocam ironi mi yaptınız anlamadım ama paran varsa rahat olursun sadece ,mutluluğu parada aramamak lazım hepsi geçici heves vesselam

+571. Ama şu an hakkaten gozumde parayla mutluluk eş deger hale gelmek uzere. Halimize yazik. Gerci param olsa hedefim ne onu da bilmiyorum. Luks arabalar evler hatunlar buyuk ihtimalle. Herhalde din bagi cok kuvvetli olmayinca insanin beyni bir yere kadar calisiyor

Kesinlikle hocam. İnanın fazla para göz çıkarıyor,belli biryere kadar bu devirde gerekli,en kötü insan Mercedes bmw audi ye binmek istiyor ama fazlası inanın insanı yoldan çıkarıyor o yüzden tavsiyem dininize sarılın ve Allah tan en hayırlısını isteyin

• calibrane kullanıcısına yanıt
    Maddi durumun nasıl? Hangi ilde yaşıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvilArms

Eger en az 2 kisi numarasini atarsa grubu acacagim

Kur hocam ama önrü uzun olmaz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.