Şimdi Ara

!X_Seller! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
244
Favori
334.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Edirne İlan Türü #Satılık Tablet Marka #OnePlus
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ukkaşe

xiaomi nin kendi mağazaları var, redmi note yi kendi sitesinde 170$ a satarken kendi mağazalarında 255$ dan satıyor. bununla ilgili eskiden açtığım mei lai shi konusunun ilk mesajındaki resimlere bakabilirsiniz

http://forum.donanimhaber.com/m_93642590/f_//tm.htm#93732814

Hadi onu anladık da Oneplus 64gb 1000-1050 arası nasıl satıyor bu arkadaş bir kazanç elde etmeden niye satıyor gerçi davetiye ile 350$.
    Telefonların durumu nedir arkadaş tam açıklamamış sadece kutusuz olduğunu söylemiş konuya daha detaylı bilgiler yazılması lazım...
  • arkadaşlar 1-2 sorum olacaktı, bu olaylara biraz yabancıyım maalesef;

1. mi3 almak istesek gelecek telefon imei atılmış kapanma riski olmayan bir telefon olarak mı gelecek?
    2. alacağımız telefonu bizim gsm operatörlerinin 3g wi-fi'leri ile kullanabilecek miyiz?
    3. alacağımız telefonun dili türkçe veya ingilizce olacak mı?
    4. mi4 için bileklik saat tarzı ürünler mi3 için de var mı?

teşekkürler.
  • "Alabilirim" & "mi4 ün imeisi değişiyorsa beni sıraya yazın"
    diyen arkadâşlar
    Malesef bu kelimelerle sizi sıraya alamam, kesin şu telefonu alıyorum demelisiniz sıraya girmek için.

@naughtius maximus
    Bu soruların cevabını öğrenme yeri burası değil, sorularınızın hepsi forumda diğer android telefonlar bölümünde mevcut, burası bir satış ilanı. Yeni olduğunuz için cevaplıyorum
    1)biz imei falan atmıyoruz, telefonun orjinali ne ise o gelir size kapanırmı kapanmazmı nasıl açtırılır forumda binlerce cevabı var
    2)wcdma olan tüm çin telefonları 3g uyumludur
    3)türkçe olabilirde , olmayabilirde, orjinali neyse o
    4)hiç görmedim duymadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: tr123456

quote:

xiaomi nin kendi mağazaları var, redmi note yi kendi sitesinde 170$ a satarken kendi mağazalarında 255$ dan satıyor. bununla ilgili eskiden açtığım mei lai shi konusunun ilk mesajındaki resimlere bakabilirsiniz

Hadi onu anladık da Oneplus 64gb 1000-1050 arası nasıl satıyor bu arkadaş bir kazanç elde etmeden niye satıyor gerçi davetiye ile 350$.
    Telefonların durumu nedir arkadaş tam açıklamamış sadece kutusuz olduğunu söylemiş konuya daha detaylı bilgiler yazılması lazım...

Kutusuz demedim, kutusu var ama çinde dedim, isteyen olursa adrese postalanır kutusu.
    Telefonu elinize alıp istediğiniz testi yaparak alacaksınız yazdım.
    Daha hangi ayrıntı verebilirizki? Telefonların özellikleri için gsmarena yı kullanabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: X_Seller

quote:

Orijinalden alıntı: tr123456

quote:

Kutusuz demedim, kutusu var ama çinde dedim, isteyen olursa adrese postalanır kutusu.
    Telefonu elinize alıp istediğiniz testi yaparak alacaksınız yazdım.
    Daha hangi ayrıntı verebilirizki? Telefonların özellikleri için gsmarena yı kullanabilirsiniz

Telefonların özelliklerini biliyoruz
    Telefonları kutulu göndermek yerine neden kutusuz sonuçta yolcuyla beraber gelecek değilmi?
    Bu telefonlar neden türkiye piyasasının altında satıyorsunuz insanlar şüphe duyuyor
    Referans verebileceğin tanınmış kullanıcılar varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 29 Temmuz 2014; 12:42:24 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: taka61

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sirreddot

Hayatımda bu kadar şüpheli topic görmedim. Abimizi çağırıp teyit ettirelim.

Hasan Abi erken davranmış açmış başlığı, biraz ticari reklam kokusu aldım ben :) daha telefonları bugün dağıttık hayırlısıyla tahmini 10-15 gün aralığında Türkiye'de olur, kimisi daha erken olur gidiş gelişlere göre, 2-3 aydır uğraşılıyor bu konu üzerinde, yalnızca öğrenciler değil Çine gelip giden kim varsa bulduğumuza saldırdık, işadamları, çalışanları bile var. bir aksilik olmazsa herşey çok güzel olacak. hattınızı takıp bildiğiniz tüm testleri yaparak telefonunuzu teslim alabileceksiniz. burada bizzat ben test ediyorum. Redmi note lerin hepsinin recovery lerine teker teker girdim, dükkan sahibiyle xiaomi ofisine bile gittim teyit için. burada yaptığım tüm çalışmaları fotoğraflıyorum.
    telefonların kutuları bende illa isteyen olursa, karko ücreti sizin tarafınızdan karşılanmak üzere yollarım. Hasan Abinin dediği gibi kesin emin olmayanlar sipariş çekmesin. bu ilk telefonların parası kaç kişiden nasıl toplandı tahmin edemezsiniz

bildiğim kadarıyla dükkandan xiaomi satılmıyor. siz nasıl aldığınızın fake olmadığından emin oluyorsunuz?

evet satılmıyor, çin kredi kartım olmadığı için sitesindende alamıyorum zaten alabilsem bile ne 15 tane alabilirim ne de sıra bana gelir, aliexpress satıcılarıyla anlaşıyorum.
    önceki konularımı inceleyin,http://forum.donanimhaber.com/m_94130957/f_//tm.htm#94197361
    fake olmadığımdan nasıl emin olduğumu üstte açıkladım. bildiğiniz başka bir yönten varsa telefonu alırken her türlü test yapma imkanı tanınıyor size, bu soruyu sormanız garip olmuş biraz

sıkıntı o değil. forumda xiaomi powerbank ve telefon dail birkaç kişi çinden gidip bunları getirdiler. ve orjinal xiaomi dükkanından aldıklarını söylediler. sonra ürünlerinin sahte olduğu kandırıldıkları ortaya çıktı. xiaomi'nin hiçbir yerde dükkanı yok. amaç ilanı baltalamak değil akıllardaki şüpheyi gidermek.
  • @tr123456
    Cepte daha çok telefon taşınabilmesi ve çin içindeki dışındaki kargo giderlerinin düşük olması için

@taka61
    Telefonu alırken kontrol edip alabiliyorsunuz. Kontrol metodlarını öğrenin siz, biz sürekli bu işi yapacağımız için işi sıkı tutup sizede kontrol imkanı sunuyoruz. Türkiye de xiaomi alan hiçkimse official sayfadan almıyor zaten, aliexpressten, ibuygou dan alıyor. Kontrol yöntemlerini bilmiyorsanız veya şüpheniz olursa almazsınız bikadar basit

• takip

• ekledinmi beni sıraya hocam ben kesin alıyorum hatta ilk partiye eklersen çok iyi olur. 64gb oneplus one ankara. kutuyuda sonradan yollarsanız süper olur mümkünse kutuyuda isterim.:)
  • bursada elden verebiliyomusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: nerdean

ekledinmi beni sıraya hocam ben kesin alıyorum hatta ilk partiye eklersen çok iyi olur. 64gb oneplus one ankara. kutuyuda sonradan yollarsanız süper olur mümkünse kutuyuda isterim.:)

Bende oneplus a niyetlendim ama fatih isimli biri almış bile. Benide ilk parti note için yazın
    Mi4 beklerken kullanıcam

@X_Seller

• Mi 4 için sıradayım hocam bende kutusunu istiyorum. Kutuyu postalarken ek ücret odeyecekmiyiz. Bide ne zaman elimize ulaşır tahmini süre verirseniz sevinirim.ona göre pasaport ayarlayacagim. Kolay gelsin...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Ded
    bursa şimdilik yok ama kocaeli elden teslim var. Bursa ya da olursa haber ederim

@Zahter1
    Kutu için yalnızca telefonu teslim alırken fazladan size çinden gelecek kutu için ekstra kargo ücreti ödersiniz

• Oneplus için pm yolladım cevap bekliyorm

• Oneplus ilk isteyen fatih nickli arkadaşa rezervedir, ikinci parti için liste oluşturuyorum artık

• X_Seller kullanıcısına yanıt
    @cupra yok artık, 3000 yılına kadar cezalı, onun yerine ben varım :)
    yakında taşınıyoruz, androidbrick.com'a..
  • oneplus one 64 için pm.Sipariş verildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soulmasters -- 31 Temmuz 2014; 3:58:30 >
  • Redmi Note için beklemedeyim
  • h.fatih kullanıcısına yanıt
    Satıcı arkadaşa kefilim, bak ben de Pendik'teyim (cupra). İstanbul Anadolu yakası elden almak isteyen arkadaş olursa benden de alabilir ( sanırım, satıcı arkadaşa sormadan yazdım bunu )..
  • Arkadaşlar pm atmayın buraya yazın kesin isteklerinizi, trafikteyim işteyim gece çalışma yapıp dönebilirim size. Pm de okuduktan sonra arada kaynayabilir ama buraya yazarsanız atlanmazsınız kesinlikle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.