Şimdi Ara

!X_Seller! (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.933
Cevap
244
Favori
334.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Edirne İlan Türü #Satılık Tablet Marka #OnePlus
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alanque

quote:

Orijinalden alıntı: X_Seller

İlk mesajda var cevaplar

xiaomi redmi noteda bildirim ışığı var mı ilk resimde var sanırsam

Hocam bu telefonları ne yakından gördüm ne de görücem. Bu sorunuyu cep telefonları bölümündeki redmi note konusuna sormanız daha doğru olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alanque

quote:

İlk mesajda var cevaplar

xiaomi redmi noteda bildirim ışığı var mı ilk resimde var sanırsam

Hocam bu telefonları ne yakından gördüm ne de görücem. Bu sorunuyu cep telefonları bölümündeki redmi note konusuna sormanız daha doğru olur

arkadaş sağolsun söyledi ben yok diye biliyorum bir sürü tanıtım videosu izledim ama türkçe olmadğı için tanıtımlar anlamamış olabilrim önemli olan ilk resim orjinal redmi note mu siz onu söyleyin

• X_Seller kullanıcısına yanıt
    K910 3 adet istanbul benide eklerseniz sevinirim.. güncel liste ve ortalama teslimat zamanlarınında yazılı olduğu bir liste görebilirsek sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formalist -- 2 Ağustos 2014; 18:46:23 >
  • alanque A kullanıcısına yanıt
    Hocam ben şu an bu telefonu kullanıyorum kesin ve net bilgi telin sol üst köşesinde yanip sönen, hatta rengini benim romda 7 farklı şekilde ayarlayabildigim bir bildirim ışığı mevcut ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ak_al -- 2 Ağustos 2014; 19:23:51 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akal_da

Hocam ben şu an bu telefonu kullanıyorum kesin ve net bilgi telin sol üst köşesinde yanip sönen, hatta rengini benim romda 7 farklı şekilde ayarlayabildigin bir bildirim ışığı mevcut ;)

çok sağol nette de araştırdım varmış doğru keşke bize gelende de renk değiştirilse
  • Partiler arası 10 gün, her partide 15 telefon gelecekmiş gibi düşünün. Paramız arttıkça süre azalıp, tel sayısı artacak. Hatta ikinci partiye ek para koyup telefon sayısını arttırma hesapları yapılıyor.
    Birde ukkaße arkadaşımızın paypalı açıklandıktan sonrada telefon sayısında artış olacak, sıra herkese daha çabuk gelecek

• Ekledinizmi hocam benim siparişi listeye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben eklemiyorum aslında, ana konuya yazdığınızda arkadaşlar ekliyor, gece 2-3 gubi bana geliyor ben kontrolleri ve düzeltmeleri yapıyorum.
    O yüzden herkese söylüyorum özellikle, bana pm ile istek yapanlara, ana konuya yazın muhakkak diye.

Ana konuya yazmışsanız kesin eklenmiştir

• Jiayu G4S Beyaz renk için benide listeye ekleyin
  • Redmi Note- Kocaeli- beni de listeye eklerseniz sevinirim. Ürünün orjinal kutusuda bana postalanırsa sevinirim.Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GildorAmandil -- 2 Ağustos 2014; 21:35:33 >
  • Bunlar dışında türkiyede satılan telefonları da getirebilir misiniz örneğin s5 g3 g2 z1 z2 one m8 iphone 5 5s ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Redesus

Bunlar dışında türkiyede satılan telefonları da getirebilir misiniz örneğin s5 g3 g2 z1 z2 one m8 iphone 5 5s ?

getirebiliriz de, birkaç kişi daha sormuş pm den hiçbir avantajı olmuyor malesef. mesela lg g2 950 TL civarı bunu alacağınıza Türkiye'den imei derdi olmayan ikinci el daha mantıklı duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ukkaşe

quote:

Orijinalden alıntı: Redesus

Bunlar dışında türkiyede satılan telefonları da getirebilir misiniz örneğin s5 g3 g2 z1 z2 one m8 iphone 5 5s ?

getirebiliriz de, birkaç kişi daha sormuş pm den hiçbir avantajı olmuyor malesef. mesela lg g2 950 TL civarı bunu alacağınıza Türkiye'den imei derdi olmayan ikinci el daha mantıklı duruyor

peki, çin'in ikinci el lg g2 sini alsak? onlardamı pahalı :)

• thl t100s ne kadar ona fiyat belirtirmisiniz?
  • quote:

Partiler arası 10 gün, her partide 15 telefon gelecekmiş gibi düşünün. Paramız arttıkça süre azalıp, tel sayısı artacak. Hatta ikinci partiye ek para koyup telefon sayısını arttırma hesapları yapılıyor.
    Birde ukkaße arkadaşımızın paypalı açıklandıktan sonrada telefon sayısında artış olacak, sıra herkese daha çabuk gelecek

halka açılın. sermaye koyana kâr payı dağıtabilirsiniz. başkasının parasıyla getireceğiniz telefondan yüzde 30 değil 15 kazanırsınız.

örneğin 1000 lirada hiç yoktan 150 lira, bir o kadarda 1000 lira sermayeyi koyan alır. alıcı da malını erken alır. yani kazan-kazan-kazan. sermayedar açısından güven sorunu olabilir ama haftada yüzde 10 iyi kazanç.

siz "müşteri az beklesin, tamamını kazanırım" diyebilirsiniz. ama müşteri de "100 lira fazla veririm, 1 ay beklemem" diyebilir. ayrıca süreç hızlanırsa bu fiyatlarla müşterinin çok daha artacağı düşünülebilir.

paypal direk gönderimde komisyon alacaktır.

benimkisi fikir jimnastiği. işleyişte ne olur bilemem.

• X_Seller kullanıcısına yanıt
    konunun ilk sayfasında istanbul teslim oneplus one 64 için hem pm ile hem de yazarak sıraya girdim ama listede ismimi göremedim. sıranın başında olmam gerekiyor sanırım düzeltirseniz. @X_Seller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soulmasters -- 2 Ağustos 2014; 22:28:22 >
  • borsa ya da girsinler :) şaka biyana
    western union,
    swift,
    moneygram

ve doğrudan ukkaşenin tr deki banka hesabına para yatırma yöntemleri var.

en hızlısı western ve direk kişinin kendi hesabına para yatırmak

ancak paypalık iki büyük avantajı var, ilki müşteri koruması, ikincisi kişilerin kredi kartlarını kullanarak alışveriş yapabilecek olması. hatta alışveriş sonrası bankalarını arayarak harcamaları için taksitlendirme yapabilmeleri

• quote:

Orijinalden alıntı: soulmasters

konunun ilk sayfasında oneplus one 64 için hem pm ile hem de yazarak sıraya girdim ama listede ismimi göremedim. sıranın başında olmam gerekiyor sanırım düzeltirseniz. @X_Seller

hemen kontrol ediyorum uyarınız için teşekkürler

• ilk parti satışları ve yorumları merakla bekliyorum :D

hayırlı satışlar
  • Hocam bazı telefonlar için imei'nin çözüldüğünü söylemiştiniz Osman Bey ne kadara yapıyor bu işlemi?
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.