Şimdi Ara

[PASİF] ★★★ LG G4 ANA KONUSU ★★★ (Diğer Konudan Devam) (162. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.673
Cevap
85
Favori
402.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Isınmanın etki edeceğini düşünmüyorum hocam. Tamamen zevk meselesi. Bende arka kapak olarak severim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoLKovY

Spingen in plastik modeli var hocam. O olabilir (şeffaf). Gayette hoş

Bu arada telefon güncellemeden sonra dahada bir hızlandı. Naptılarsa artık :))

kenarları şeffaf olan modelin adı ultra hbyrid şeffaf kenarlar çok sert note 4 ümün çerçevesini haritaya çevimişti spigeni bana sorun siz evimde m9 dan note 4 s6 ya kadar spigen kılıf dolu spigene özell zafıım var
  • quote:

Isınmanın etki edeceğini düşünmüyorum hocam. Tamamen zevk meselesi. Bende arka kapak olarak severim

Haklisiniz tamamen zevk meselesi

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Peki bildiğiniz deri arka kapağa olacak kap var mı aklımızda? Deri kapağa zarar vermemeli

• quote:

Anladım hocam. Peki bildiğiniz deri arka kapağa olacak kap var mı aklımızda? Deri kapağa zarar vermemeli

benim kılıf almamdaki tek sebep yan parlak çerçeveyide korumak yoksa cihazın arkası süper görünümde bana göre sadece arkaya takılacak kapağın cihaza birşey katacağını düşünmüyorum spigen neo hybrid im yarın akşam üzeri elimde olur akşam cihazımın neo lu fotolarını çeker konuya eklerim herkes de fikir sahibi olmuş olur.
  • serkan1216 kullanıcısına yanıt
    815tr ülkemizde satılan model 818 bildiğim kadarıyla çift sim kartlı ve ülkemizde resmi olarak satılmayan model numarası

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonunda kılıf olan arkadaşlar, hangi kılıfı kullanıyorsunuz acaba ?
    Deriden dolayı hiç kılıf kullanmak istemiyorum havasını bozuyor.

Önceden G2 m vardı ona gözüm gibi bakıyordum çok hassas telefondu yanları falan çizilmeye çok müsaitti ondan kullanıyordum.

Şöyle bir şey almak istiyorum kendime uyarlı şekilde ne dersiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR_345241 -- 3 Ağustos 2015; 23:22:29 >
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Usta senin arka kapak deri miydi?

• DHHarezmi kullanıcısına yanıt
    Ben aşağıdaki bumperdan 2 adet aldım, siyah ve mavi, 2 hafta da geldi. Sadece yan çerçeveyi kapatıyor.

High quality Hybrid Dual Color Bumper Hard PC + TPU Impact Case for LG Optimus G4 H810 VS999 F500 protector Back Cover
    http://www.aliexpress.com/item/High-quality-Hybrid-Dual-Color-Bumper-Hard-PC-TPU-Impact-Case-for-LG-Optimus-G4-H810/32380252606.html
    (from AliExpress Android)

• quote:

Orijinalden alıntı: HaliMetin

Dokunmatiğinde sorun olup olmadığını öğrenmek için Google Play üzerinden "Multitouch Test" programını indirip aşağıdaki videoda gösterdiği gibi ekranda dokunuşlar yaparak cihazınızı test edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=PvrgA9DEuYE

Bırakın iki-üç parmağı, beş parmağımı da aynı anda algıladı sorunsuz bir şekilde.

ben denedim hemen ama telefonu elimden birakip deneyince birakin 5 parmagi 2 parmagi bile algilamiyor.ama elimdeyken sorunsuz algiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Masanin ustunde Dokunmatik sorunu olan arkadaşlar birde üstte kameranin oldugu yerdeki sensorleri kapatip denesinler. Sensorler kapaninca dokunmatik normale donuyor. Sanırım cepte acilmamasi icin bir önlem bu

• guncellemeyle kameradaki agir cekim sorunu cozuldu mu acaba?

• quote:

Dokunmatiğinde sorun olup olmadığını öğrenmek için Google Play üzerinden "Multitouch Test" programını indirip aşağıdaki videoda gösterdiği gibi ekranda dokunuşlar yaparak cihazınızı test edebilirsiniz.

Bırakın iki-üç parmağı, beş parmağımı da aynı anda algıladı sorunsuz bir şekilde.

Hocam aynı testi yalıtkan bir yerde dene. Misal koltuk kenarına dayayıp. .. Diğer elinizi veya teminizi telefona değdirmeyin. Sadece ekrana parmağınız gelsin. Telefon bir nesneye, metale veya tene değerde, veya bir diğer el ekranın bir yerine o zaman herşey yolunda Problem ortadan kalkıyor. Yani telefon bir topraklama istiyor sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xconnect -- 4 Ağustos 2015; 1:23:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karatr

Ben aşağıdaki bumperdan 2 adet aldım, siyah ve mavi, 2 hafta da geldi. Sadece yan çerçeveyi kapatıyor.

High quality Hybrid Dual Color Bumper Hard PC + TPU Impact Case for LG Optimus G4 H810 VS999 F500 protector Back Cover
    http://www.aliexpress.com/item/High-quality-Hybrid-Dual-Color-Bumper-Hard-PC-TPU-Impact-Case-for-LG-Optimus-G4-H810/32380252606.html
    (from AliExpress Android)

Teşekkürler hocam iyi gibi bunlar.
  • telefonda türk.e quwerty klavye ayarladığımda türkçe karakterler klavyede cıkmıyor, sizde de öylemi? klavyade türkçe karakterler olmayınca o kavye nasıl türkçe oluyor onuda anlamıs değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: xconnect

quote:

Hocam aynı testi yalıtkan bir yerde dene. Misal koltuk kenarına dayayıp. .. Diğer elinizi veya teminizi telefona değdirmeyin. Sadece ekrana parmağınız gelsin. Telefon bir nesneye, metale veya tene değerde, veya bir diğer el ekranın bir yerine o zaman herşey yolunda Problem ortadan kalkıyor. Yani telefon bir topraklama istiyor sanki.

Ekran dik bir şekilde diğer elimi kullanmadan denediğimde iki parmaktan sonra algılamada sıkıntılar oluşuyor. Bizim için önemli olan aynı anda iki parmağı da algılaması (fotoğraf büyütüp küçültmek, oyun oynayanlar için özellikle araba yarışlarında bir parmağı gazda diğerini de arabanın direksiyonunda kullanmak için, knock code.. vs) zaten.

Bir sorun yok yani benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaliMetin -- 4 Ağustos 2015; 1:37:27 >
  • Telefonunda mikrofon hatası yaşayan var mı? Bir inceleme videosu izlerken adam mikrofonda sorun var çoğu zaman konuşmada karşıya sesim gitmiyor veya kötü gidiyor diye tepki alıyorum dedi. acaba genel bir sorun mu dokunmatik gibi?

iphone 6 ve lg4 arasında kaldım
  • quote:

Usta senin arka kapak deri miydi?

Siyah deri

• Anneme telefon bakıyorum.G4 mü S6 mı sizce?G4 ile herhangi birşeyı kısmadan wifi ile kaç saat, mobil veri ile kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?Cihazda kronik problem var mı?G4'ün beğenmediğiniz veyahut olumsuz özellikleri var mı?G4'ü gönül rahatlığı ile tavsiye edebilir misiniz?G4'de ısınma problemi var mı?Cihazın stabilite durumu nasıl?Hiç yavaşlama, kasma, takılma vs. yaşadınız mı?Cihaz sağlam mı?Yere düşerse veya biyere çarparsa hemen hasar alır mı?Aydınlatırsanız minnettar kalırım üstadlarım.Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasinayaz23

Bu telefonu 2200 tl ye alanlara yazik oldu teknosada 1699 tl

Ciddi misin?
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.