Şimdi Ara

Enpara Masrafsız İhtiyaç Kredisi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.599
Cevap
59
Favori
120.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkes psikopatça kredimi çekiyor banamı öyle geldi :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aradım acil ihtiyacım olduğunu söyledim hemen 15 bin istedim talep aldılar.yarım saate kadar onay geldi krediye.Memur olmamla ve kredileri düzenli ödememle alakalı olabilir.
  • kampanya güzele benziyor..
    enpara hesabı sahibi olmanın en hızlı yolu nasıldır? telefon şube internet?
    enpara herhangi bir yıllık aidat ücreti alıyor mu?
  • nabiaga kullanıcısına yanıt
    Konunun ilk sayfalarini okursaniz sorunun cevabi mevcut.. Hadi aciklama yok diyelim Enpara.com a girip detayli bilgi bulabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu herkese açılacak muhabbeti biraz karışık,
    Şimdi benim düzenli gelirim yok diyelim fakat hesabımda birikim var, bu durumda adam neyime güvenip kredi verecek ki?
    Sonuç itibariyle düzenli bir gelir olması şart olacak, özellikle benim gibi parasını internette iş yapıp kazananlara düzenli gelir sayılmayacağı için kredi vermezler, verirlerse de 1000 lira falan olur :)
    Şaka maka bir iş için şöyle 4-5bin arası bir miktar lazım, iyi olurdu aslında bu şekilde olanlara da vermesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: perus

Konunun ilk sayfalarini okursaniz sorunun cevabi mevcut.. Hadi aciklama yok diyelim Enpara.com a girip detayli bilgi bulabilirsiniz

eparaya bankadan başvuru vardır daha hızlıdır belki vs vb.. arkadaşlardan bilgi almak istedim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nabiaga

quote:

Orijinalden alıntı: perus

eparaya bankadan başvuru vardır daha hızlıdır belki vs vb.. arkadaşlardan bilgi almak istedim..

Şubesiz bankacılık olduğu için yok öyle bir seçenek.

• Öğrenciyim aylık 300 kredi geliri var bunun dışında babadan alınan 150-200 civarı para var 1000 TL talep etsem verilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mezarc1

Öğrenciyim aylık 300 kredi geliri var bunun dışında babadan alınan 150-200 civarı para var 1000 TL talep etsem verilir mi?

bence hic talep etme o 1000 tl'yi. 2 ay disini sikip az harcasan zaten kenarda biraz biriktirirsin. universiteye basladigimda aldigim kredi kartimda 10 yil sonra bile hala birikmis bir miktar borc var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayake

quote:

Öğrenciyim aylık 300 kredi geliri var bunun dışında babadan alınan 150-200 civarı para var 1000 TL talep etsem verilir mi?

bence hic talep etme o 1000 tl'yi. 2 ay disini sikip az harcasan zaten kenarda biraz biriktirirsin. universiteye basladigimda aldigim kredi kartimda 10 yil sonra bile hala birikmis bir miktar borc var.

Birikmiyor hocam İstanbul'da nasıl birikecek her ay ödüyorum kartları ay sonu yine 15-20 tl limit kalmış oluyor

• quote:

quote:

quote:

Birikmiyor hocam İstanbul'da nasıl birikecek her ay ödüyorum kartları ay sonu yine 15-20 tl limit kalmış oluyor

iste ben de onu demeye calisiyorum. fazladan gelecek o 1000 tl borc sarmalini daha da buyutecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

iste ben de onu demeye calisiyorum. fazladan gelecek o 1000 tl borc sarmalini daha da buyutecek.

Ödüyorum ki hocam sıkıntı olmuyoinşallah verirler

• quote:

Orijinalden alıntı: NetX

Bu herkese açılacak muhabbeti biraz karışık,
    Şimdi benim düzenli gelirim yok diyelim fakat hesabımda birikim var, bu durumda adam neyime güvenip kredi verecek ki?
    Sonuç itibariyle düzenli bir gelir olması şart olacak, özellikle benim gibi parasını internette iş yapıp kazananlara düzenli gelir sayılmayacağı için kredi vermezler, verirlerse de 1000 lira falan olur :)
    Şaka maka bir iş için şöyle 4-5bin arası bir miktar lazım, iyi olurdu aslında bu şekilde olanlara da vermesi.

Nakit karşılıklı verilir.
  • size açılmış mıydı peki kredi menüsü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: amisos55

size açılmış mıydı peki kredi menüsü ?

Hayır müşteri temsilcisi halletti işlemi
  • Dün gece enpara hesabıma giriş yaptığımda krediler bölümünün açılmış olduğunu gördüm. 3-4 gün önce baktığımda yoktu ve forumdan bu konuyu takip ettiğim için şansımı denemiştim. Hazır şanslıyken 10.000 36 ay vade ile talep ettim. Sonuç sms olarak 08.08.2014 Saat:14:00 e kadar tarafınıza bildirilecektir gibi bir şey yazdı en sonunda ekrana. Akşam aklıma geldi bir ara ve sms gelmemiş olmamasına rağmen baktım, onaylandığını gördüm. Videoyu izle veya sözleşmeyi okuyarak imzala gibi iki seçenek çıktı. Videoyu izledim ve onayladım. Net 10.000 TL hesabıma geçti ve dedikleri gibi herhangi bir kesinti olmadı.

Hem oran avantajı (1.00 şu an oran ve geçen ay işbankasından zor zahmet 1.10 ile çekmiştim) hem de sigorta-masraf vs adı altında herhangi bir kesinti olmaması çok çok güzel. Sayfalarca yere imza atmıyorsunuz. Zaten enparadan kredi onaylanınca anladım ki, bundan öncesinde kredi için bankada tonla kağıt imzalatmalarının sebebi sadece bizleri resmi olarak KERTERKEN bizlerin bunu GÖNÜLLÜ olarak kabul ettiğimizi imza altına alıp, geri ödememek için 40 takla atmakmış :(

• quote:

Orijinalden alıntı: referans09

Dün gece enpara hesabıma giriş yaptığımda krediler bölümünün açılmış olduğunu gördüm. 3-4 gün önce baktığımda yoktu ve forumdan bu konuyu takip ettiğim için şansımı denemiştim. Hazır şanslıyken 10.000 36 ay vade ile talep ettim. Sonuç sms olarak 08.08.2014 Saat:14:00 e kadar tarafınıza bildirilecektir gibi bir şey yazdı en sonunda ekrana. Akşam aklıma geldi bir ara ve sms gelmemiş olmamasına rağmen baktım, onaylandığını gördüm. Videoyu izle veya sözleşmeyi okuyarak imzala gibi iki seçenek çıktı. Videoyu izledim ve onayladım. Net 10.000 TL hesabıma geçti ve dedikleri gibi herhangi bir kesinti olmadı.

Hem oran avantajı (1.00 şu an oran ve geçen ay işbankasından zor zahmet 1.10 ile çekmiştim) hem de sigorta-masraf vs adı altında herhangi bir kesinti olmaması çok çok güzel. Sayfalarca yere imza atmıyorsunuz. Zaten enparadan kredi onaylanınca anladım ki, bundan öncesinde kredi için bankada tonla kağıt imzalatmalarının sebebi sadece bizleri resmi olarak KERTERKEN bizlerin bunu GÖNÜLLÜ olarak kabul ettiğimizi imza altına alıp, geri ödememek için 40 takla atmakmış :(

Krediler bölümü dediğniz yer nerede acaba, ben göremedim kendi hesabımda.

• Kredi alan arkadaslar bunu oarayi eft yaparakmi kullandilar.baska seyler deneyen oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cannondale

quote:

Orijinalden alıntı: referans09

Dün gece enpara hesabıma giriş yaptığımda krediler bölümünün açılmış olduğunu gördüm. 3-4 gün önce baktığımda yoktu ve forumdan bu konuyu takip ettiğim için şansımı denemiştim. Hazır şanslıyken 10.000 36 ay vade ile talep ettim. Sonuç sms olarak 08.08.2014 Saat:14:00 e kadar tarafınıza bildirilecektir gibi bir şey yazdı en sonunda ekrana. Akşam aklıma geldi bir ara ve sms gelmemiş olmamasına rağmen baktım, onaylandığını gördüm. Videoyu izle veya sözleşmeyi okuyarak imzala gibi iki seçenek çıktı. Videoyu izledim ve onayladım. Net 10.000 TL hesabıma geçti ve dedikleri gibi herhangi bir kesinti olmadı.

Krediler bölümü dediğniz yer nerede acaba, ben göremedim kendi hesabımda.

Görünmüyorsa açılmamıştır henüz. Hesaplar sekmesinin altında açılıyor 'krediler' sekmesi şeklinde yanlış hatırlamıyorsam.
    @Realbrutal, para hesabıma yattı eft yaparak, gecikmiş trafik cezası ödeyerek, kredi kartına eft yaparak kullandım. Nakit çekimi olarak kullanmadım. Sormak istediğiniz veya merak ettiğiniz tam olarak nedir?

• defalarca telefonla aradım vermediler mail attım geri dönmediler.
    igarantiden 500 tl farka bakmadan gidip yarın çekicem olmassa uğraşamam bunlarla.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.