Şimdi Ara

Enpara Masrafsız İhtiyaç Kredisi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.599
Cevap
59
Favori
120.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben geçen ay iş bank tan 25 bin 18 ay kredi çektim burdaki ile karşılaştırdım 500₺ fark çıkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geri ödemeyi de krediden yaparak aylara göre azalan bir hesap yaptım 10000 lira için 32 günlük faizle 12 ayda, yuvarlak olarak toplam 440 tl geliyor. 797-440 = 357 liraya 10000 liralık kredi kullanmış oluyoruz.

Krediye dokunmayıp maaştan ödensin denilmiş. Buna katılmıyorum çünkü maaştan ödesenizde o para normalde enparaya gidecekti ama siz onunla ödeme yapmış olduğunuzdan aynı hesaba gelir. 357 lira her halükarda cebinizden çıkmış olur 12 ay sonunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulex -- 5 Ağustos 2014; 20:25:20 >
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Sadece telefondan basvurdum.ilk önce başvuru alamiyoz falan dediler ama ben biraz sesimi yükseltince hemen başvuruyu aldılar gece saat 11 de.sabah 15000 olarak onay geldi.

• akşam üzeri bende aradım 22.000 TL istedim arayacağız dediler aradılar sms gelicek dediler 15.000 TL sms geldi aradım onay verdim hemen hesaba yattı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: diablosvelos

Sadece telefondan basvurdum.ilk önce başvuru alamiyoz falan dediler ama ben biraz sesimi yükseltince hemen başvuruyu aldılar gece saat 11 de.sabah 15000 olarak onay geldi.

Dedigini yaptim yinede almadilar

• serkanim kullanıcısına yanıt
    neye göre miktarı belirliyorlar sizden maaş durumu çalışma durumu gibi bilgi istendi mi ne kadar maşa yada hesap birikimine 15 bin verdiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

neye göre miktarı belirliyorlar sizden maaş durumu çalışma durumu gibi bilgi istendi mi ne kadar maşa yada hesap birikimine 15 bin verdiler

Kredi puanin ve aylik gelirin olmasi lazim(maas) ve birazda birikimin olursa 4-5k onaylanir heralde birikim isi sansini yukseltir ona gerek yok.

Ben 3-4 aydir calisiyorum kredi puanim yok ama pederin birikimini kendi hesabima attim basvurular acilinca yardiricam.

• Herkese aktif mi simdi kredi

• quote:

Orijinalden alıntı: chessmania

Herkese aktif mi simdi kredi

Hayir ay sonunda aktif olucakmis

• quote:

Orijinalden alıntı: thurus68

quote:

Orijinalden alıntı: chessmania

Herkese aktif mi simdi kredi

Hayir ay sonunda aktif olucakmis

Sabirla beklemeye devam o zaman

• Kredi tutarı Vadesiz TL hesabınıza aktarılmış olup, ödeme planı ve sözleşme de e-posta adresinize gönderilmiştir. Ayrıca dilediğiniz zaman Enpara.com Çözüm Merkezi’ni arayarak bu belgelerin basılı olarak ücretsiz adresinize postalanmasını talep edebilirsiniz.

Vadesiz TL hesabınızın güncel bakiyesi 15.000,00 TL’dir.

Kredinizi güzel günlerde kullanmanız dileğiyle...

20 istedik ama 15 uygun görmüşler...
    (Başvuru yaptığımda bugün 14:00 olarak saat vermişlerdi ama siteye giriş yapıp bakayım dedim. krediniz hazır onayınızı bekliyor diye yazıyordu.)
    Başvuranlar sms beklemeyip siteye giriş yapsınlar)
  • bir de ilk taksit 06/09/2014 idi.
    ben bunu 17/08/2014 e çektiğimde faizden 140 TL kafadan kâr'a geçtim.
    tabi sonuçta 36 ay değil 35 ay lık kredi oluyor ama olsun. düşünülebilir.
  • Turqie kullanıcısına yanıt
    selam 15 tl ye nek adar faiz uyguladı 36 ay için detay verirseniz sevinirim. ayrıca bu herkese açıkmı siz başvurdugunuz içinmi geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞAKACI

selam 15 tl ye nek adar faiz uyguladı 36 ay için detay verirseniz sevinirim. ayrıca bu herkese açıkmı siz başvurdugunuz içinmi geldi

Herkeseay sonunda acilcak yukarda yaziyo hocam

• quote:

dostum bir önceki sayfada oranları tutarları koymuştum. sayfa sonunda.
    kuruşlardan ötürü 1-2 TL oynuyor o kadar.

EKLEME : ben 18421TL ye kullandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turqie -- 6 Ağustos 2014; 9:48:29 >
  • çekilen krediye göre ne kadar ödeneceği hesaplama linki var mı?neye göre hesaplama yapıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turqie

quote:

dostum bir önceki sayfada oranları tutarları koymuştum. sayfa sonunda.
    kuruşlardan ötürü 1-2 TL oynuyor o kadar.

EKLEME : ben 18421TL ye kullandım.

kusura bakma tam bakmamışım. teşekkürler
  • est. dostum. iyi günler. @ŞAKACI
  • sigorta olmaması dezavantaj mı acaba?

krediyi çektik, Allah göstermesin başımıza birşey geldi..

Ne oluyor sonra, sözleşmeden bakabilir misiniz
  • aradım müşteri hattını eleman nuh dedi peygamber demedi...daha test aşamasındaymış, kayıt almıyorlarmış, test olsa da kullananların nasıl seçildiği hk.'da bilgisi yokmuş bla bla...bekleyelim bakalım
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.