Şimdi Ara

Samsung'un iPhone 6'ya yanıtı: Galaxy S5 Alpha (nam-ı diğer Galaxy F) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
2
Favori
3.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ön yüzden marka adını ne zaman kaldıracaklar acaba. Ön yüzde yazı kullanmayan tek firma Apple herhalde. Ürettikleri cihaza güveniyorlarsa ön yüze isim koymadan da markaları tanınır. Bu zamanda hala önde marka gözükmesi bana çok eski alışkanlık gibi geliyor.

• keramet ekran olcusunde olsaydi, iphone kendi boyutunu degistirmezdi. bu mudur rakip model cikartma.

• Hala android telefonların inçine işlemcisine Apple karar veriyor. Ama kasa malzemesine karışmıyor:)

Bir tek wp bunun dışında kafasına göre takılıyor o da kalın kafalılığından...

Ayrıca Samsung'a sorsan, millet sırf 4,7" olduğu için iphone alıyor, bir de köşeli olduğu için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerginix -- 24 Temmuz 2014; 10:40:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Korkarım ki, plastik kasayla gelirse iphone 6'ya rakip filan olamaz. İphone premğum hissi verdiği için çok rağbet görüyor.

Korkarım ki, Samsung şu ana kadar plastik kasa ile apple ı kanırttı.

• Bu 2k 4k yarışmasından, dünyanın en hızlı olma tutkusundan ne zaman vaz geçip 3 gün 4 gün pili giden cihazlar yapıcaklar ? hadi onlarıda geçtim yoğun kullanımda insan gibi sabah 7 den gece 10 a kadar dayansın yeter.Sanki yetmiyor elimizdeki hız.Bilgisayarcı olmama ramen bilgisayar kullanmayıp işimi akıllı telefonumdan görüyorum.

• Samsung kendi ayağına kurşun sıkıyor,zamanında S2'den bu yana kasa kalitesini kademeli olarak geliştirmeliydi.Bugün LG'nin,HTC'nin ve Sony'nin kasa kalitesi konusunda geldiği yer çok iyi bir örnek,Samsung ise hala plastik diyor.

2000 küsür lira para vereceksin karşılığında( klasik Samsung çakallığı ) '' metal çerçeveli plastik telefon'' alacaksın.Sonra bir de bunu yekpare metal gövdeli iphone 6 ile karşılaştıracaksın,oldu canım...

Ben bu firmanın kullanıcılarını enayi yerine koyarak ''Plastik telefonlarımızı insanlar peynir ekmek gibi alıyor neden metal gövdeye geçelim ki.'' tarzında yaptığı açıklamayı da unutmuyorum.

Almayın arkadaşım gidin LG alın,HTC alın elinizdeki telefon adam gibi dursun,2000 liralık gibi dursun.

Samsung da şu aptal plastik polikarbon fikrini bir kenara bıraksın !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: adını nick koydum

quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Korkarım ki, plastik kasayla gelirse iphone 6'ya rakip filan olamaz. İphone premğum hissi verdiği için çok rağbet görüyor.

Korkarım ki, Samsung şu ana kadar plastik kasa ile apple ı kanırttı.

Şimdi öyle bir döneme giriyoruz ki apple kanırtacak samsung çıkaramayacak. Umarım note 4 bana kapak olur ama bunlar bu kafayla onu da plastik yaparlar.

• Şu arka kapak iğrençliği hiç bir markada yok

• quote:

Orijinalden alıntı: _Athelas_

Samsung kendi ayağına kurşun sıkıyor,zamanında S2'den bu yana kasa kalitesini kademeli olarak geliştirmeliydi.Bugün LG'nin,HTC'nin ve Sony'nin kasa kalitesi konusunda geldiği yer çok iyi bir örnek,Samsung ise hala plastik diyor.

2000 küsür lira para vereceksin karşılığında( klasik Samsung çakallığı ) '' metal çerçeveli plastik telefon'' alacaksın.Sonra bir de bunu yekpare metal gövdeli iphone 6 ile karşılaştıracaksın,oldu canım...

Ben bu firmanın kullanıcılarını enayi yerine koyarak ''Plastik telefonlarımızı insanlar peynir ekmek gibi alıyor neden metal gövdeye geçelim ki.'' tarzında yaptığı açıklamayı da unutmuyorum.

Almayın arkadaşım gidin LG alın,HTC alın elinizdeki telefon adam gibi dursun,2000 liralık gibi dursun.

Samsung da şu aptal plastik polikarbon fikrini bir kenara bıraksın !!!

Htc ile Sonyi anlarım daLGnin kasa kalitesi nedir yahu G2nin arka tuşlara basarken kasası gıcırdıyor.

• Sırf iPhone satmasın diye adamlar hususi cihaz çıkarıyor. Bu da Samsung'un seviyesini ve kalitesizliğini gösteriyor. Ayrıca S2'yi almış ekranını büyütmüş ve donanımını güncellemiş. Tamamen gereksiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AndryTR

Keşke biraz daha özgün bir tasarıma yönelselerdi. S3 modelinden beri gelen tasarımdan bıktı insanlar artık. Tam onu bırakacaklar derken yeni modelde de iPhone'a benzeyen bir tasarım seçmiş olmaları garip geldi.

Samsung her şeyden önce yazılım olarak kendine çeki-düzen vermeli. Samsung modelleri donanım olarak iyiler aslında ancak şu yazılımsal sorunları bir türlü aş(a)madıkları için ortaya rezalet sonuçlar çıkabiliyor. Şahsen S3 aldığımda yaşadığım en büyük sorun yazılımdı. Güncellemelere hiç değinmeyeyim bile.

Yalın Android ile çıksalar uçarlar fakat TouchWiz ile emeklemeyi tercih ediyorlar. Umarım yakın zamanda farkına varırlar...

Her dediğine eyvallahta iphone'a benzeyen tasarım nedir allah aşkına.Bu telefon bildiğin s2.İphone'a benzeyen telefon aranıyorsa çok uzağa gitmeye gerek yok p6 var...

• Telefonu eleştirecem ama bazı yorumları anlamıyorum.Millet en iyi tasarım s2 diye yırtınıyordu, ne yapacaz bu kadar büyük ekranlı telefonları diyordu, metal kullansın diyorlardı en azından çerçeveyi, 2k gereksiz full hd yeter diyorlardı.

Adamlar çerçeveSi metal tasarımı s2 benzeri full hd snap805 4.7 inç cihaz çıkarıyor.Benim ilgimi çekmiyor model ama eleştiren adamlar nerde istediğiniz cihaz bu işte yukarıda ki haber doğruysa...
  • galaxy s2 nin arka kapağı delikli olanını yapmışlar bravaaa:D

• samsung şu son güncelleştirmede eski cihazlarına destek vermeyerek ayağına sıktı resmen. s2 de bu hatayı yaptı daha büyüğünü s3 de yaptı şimdi s4 için yapacak. güncelleştirmeleri keserek yeni cihaz satmayı düşünüyor. ama samsungu 1 kez deneyen 2nciye denemez. açık ve net.. htc kadar olamıyorlar..
  • İos isteyen iphone 6 android isteyen z3compact alır

• yorumların çoğu s2 ve iphone 5 e benzerliği üstünde yani anlaşılıyor ki samsung yine özgün bir tasarım yapamadı ya esinleniyor yada kendini tekrarlıyor kendi düşüncemde hiç çekici gelmedi zaten 2 akıllı telefonum samsung hali hazırda hala kullanıyorum s4 bir daha asla almayacağım bir marka...

• bi güzel tasarım yap arkadaş
  • Bu şarkı Samsung'a gelsin;
  • Tasarımda hayır olmadığını bildikleri için bizimkiler gibi 256 ay taksitle telefon alanlara özel metal çerçeve koymuşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alex Higgins -- 24 Temmuz 2014; 11:50:56 >
  • esikden sıpanın eşeğe uyduğu devir vardı günümüzde ise eşek sıpaya uymaya başladı derken olay gene tersine dönmeye başladı sanki ve tekrar sıpa eşeğe uymaya karar verdi :))))

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.