Şimdi Ara

##### TOBB ETÜ 2014 GİRİŞLİLER TOPLULUĞU ##### (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
680
Cevap
15
Favori
21.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zararin neresinden donersen artik , tesekkur ederim bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ali elektrik elektronik (çok şükür)

• Adım Yusuf, Makine Mühendisliği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Any1CanBKilled -- 26 Haziran 2015; 18:40:55 >
  • Beyler okul ne zaman başlıyor ? Bilgisi olan var mı ?
  • TOBBlerone kullanıcısına yanıt
    http://etu.edu.tr/c/indexfb8a.html?q=tr/takvim

üstte lisans altta hazırlık takvimi var.
  • Hayırlı olsun beyler
  • Bilgisayar Mühendisliği Adım Kerim.

Hazırlık atlama konusunda nereden daha çok bilgi alabilirim fikri olan varsa ve yanıtlarsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreeneyedOneSoul

Bilgisayar Mühendisliği Adım Kerim.

Hazırlık atlama konusunda nereden daha çok bilgi alabilirim fikri olan varsa ve yanıtlarsa sevinirim

Hoş geldin, buyuk ihtimalle ekşide konuştuğum kişisin

• quote:

Orijinalden alıntı: werterda

http://etu.edu.tr/c/indexfb8a.html?q=tr/takvim

üstte lisans altta hazırlık takvimi var.

Eyvallah hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umarsızcagülenadam

quote:

Bilgisayar Mühendisliği Adım Kerim.

Hoş geldin, buyuk ihtimalle ekşide konuştuğum kişisin

Evet :D Bi de burda insanlarla tanışalım dedim :D Yanlız kimisi hazırlık zor diyor kimisi kolay, kimisi millet abartıyor akşama batak oynuyorlar kafeteryada ondan hazırlıkta kalıyor millet diyor o yüzden objektif bir yoruma ihtiyacım var bu konuda :D
  • Evet kime sorsam kafeteryada batak oynayanları anlatıyor :D Hazırlık hayattan soğurur adamı ama ilerde çok yararını goruyorsun :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umarsızcagülenadam -- 24 Temmuz 2014; 12:22:52 >
  • Tobb'da okuyan ingilizce temeli olmayan bi arkadaşımın söylediği bi cümle " bütün sene en fazla 2 saat çalışmışımdır 1 soruyla geçemedim hazırlığı"
  • Buğra Biyomedikal muhendisligi

• quote:

Orijinalden alıntı: terkenden

Tobb'da okuyan ingilizce temeli olmayan bi arkadaşımın söylediği bi cümle " bütün sene en fazla 2 saat çalışmışımdır 1 soruyla geçemedim hazırlığı"

Bende zor oluyor diye duydum

• yukari sabitledim linki
  • terkenden T kullanıcısına yanıt
    Dostum özür dilerim ekledim sanıyodum eklememişim
  • quote:

Tobb'da okuyan ingilizce temeli olmayan bi arkadaşımın söylediği bi cümle " bütün sene en fazla 2 saat çalışmışımdır 1 soruyla geçemedim hazırlığı"

Açıkçası şimdi hazırlık sınavına baktım çoğu soru normal düzeyde fakat essay yazmanın bir bilgisayar mühendisine ne artısı olur çok merak ediyorum. Sonuçta akademisyen olmayı düşünmüyorum ben ve sırf essay yüzünden kalırsam 1 senemi heba etmiş olurum gibime geliyor
  • Ali,Yusuf,Kerim ,Onur hayırlı olsun hepinize

Ali Sonunda buldum bi elektronikçi
  • quote:

quote:

Açıkçası şimdi hazırlık sınavına baktım çoğu soru normal düzeyde fakat essay yazmanın bir bilgisayar mühendisine ne artısı olur çok merak ediyorum. Sonuçta akademisyen olmayı düşünmüyorum ben ve sırf essay yüzünden kalırsam 1 senemi heba etmiş olurum gibime geliyor

Sorun neredeyse Türkçe kaynak yok ve biz mühendis olacağız artık İngilizce bir lüks değil bizim için ihtiyaç.Essay ise İngilizce bilip bilmediğinin bir göstergesi sayılabilir bence sonuçta bildiklerini uyguluyosun
  • Lucredia kullanıcısına yanıt
    Tamam da ingilizceye bakarsak sadece terimler ingilizce gerisi senin o kitaplardaki ingilizce anlatılanları anlayıp anlamadığından mütevellit. Ben arkadaşımın gazi üniversitesindeki ablasının ingilizce kaynaklarını gayet rahat anlayabiliyorum ve şimdi hacettepenin ankaranın gazinin hazırlık atlama sorularına baktım hepsi kek sorular güle oynaya geçilecek düzeyde.Benim vocabulary listening te ve grammer tarafında sıkıntım yok yazışma bakımından da sıkıntım yok yanlız essay yazmanın da belirli kuralları var ve lisede okuduğun hazırlıkta kimse sana essay yazdırmıyor tek tek onla uğraşmak zorundayım sırf toefl düzeyinde ingilizcemiz var dedirttirmek için. Bana kalırsa mühendislik için essay yazmayı bilmek gayet gereksiz bir olay. Gerçi daha sonra bu fikrim değişebilir çünkü daha sektörün içerisinde değilim. Essay denince daha çok sözel bölümler ve akademisyenlik aklıma geliyor halbuki bilgisayar mühendisinin işi ise sadece kendi telefonu ve laptopu üzerine değil midir?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.