Şimdi Ara

EK YERLEŞTIRME SONUÇLAR AÇIKLANDI - YURT BAŞVURULARI BAŞLADI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.696
Cevap
14
Favori
40.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özelleri en üste sıraladım aralara sınavsız geçişleri attım kesin çıkar diye, ücretlileri bile kapmış pire yavruları
    Neyse para veremeyeceğini anlayan binlerce kişi kayıt yaptırmayacak 1 sene daha hazırlanacak.
    Yada bölümleri beğenmeyip kayıt yaptırmayacak ve bizlere yer açılacak..
    2. senem, üni'de donuk kaydım var, ek yerleştirme garanti demeyeyim ama yüksek ihtimal gireriz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

Özelleri en üste sıraladım aralara sınavsız geçişleri attım kesin çıkar diye, ücretlileri bile kapmış pire yavruları
    Neyse para veremeyeceğini anlayan binlerce kişi kayıt yaptırmayacak 1 sene daha hazırlanacak.
    2. senem, üni'de donuk kaydım var, ek yerleştirme garanti demeyeyim ama yüksek ihtimal gireriz..

aynen hocam bende öyle düşünüyorum.

iyi incelemek gerek. ben 2 senedır aptal gibi sınavsız geçişi beklyıroum hazırlanmıyorum derslerı anlamıyorum bu sene 2 yıllık bılg prog okusam kafi

• Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

Özelleri en üste sıraladım aralara sınavsız geçişleri attım kesin çıkar diye, ücretlileri bile kapmış pire yavruları

abi millet ilçe falan demeden uzaktan eğitime kadar her şeyi yazmış oha yav
  • puanınızdan 0000.1 yüksek puanlı yeri bile yazamıyorsunuz arkadaşlar,yazarsın ama gelmez ölü tercih olur boş kalır orası yine almaz

hakkınızda hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvantiLazio

puanınızdan 0000.1 yüksek puanlı yeri bile yazamıyorsunuz arkadaşlar,yazarsın ama gelmez ölü tercih olur boş kalır orası yine almaz

hakkınızda hayırlısı

Yok artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

quote:

Orijinalden alıntı: AvantiLazio

puanınızdan 0000.1 yüksek puanlı yeri bile yazamıyorsunuz arkadaşlar,yazarsın ama gelmez ölü tercih olur boş kalır orası yine almaz

hakkınızda hayırlısı

Yok artık.

anormal bir durum yok dostum bu sistemde,ilk tercihlerde giremediğin bir bölüme ek tercihlerde girmen zaten mantıksız
  • Saçmalık mı desem ne desem bilemiyorum. en rezalet bölümün İÖ'sü bile full dolmuş hemen hemen bütün üniversitelerinin bu kadar çok öğrenci nasıl olur hakikaten anlamış değilim
  • bunu sevdim .
  • Tercih sistemi zaten alan içi-dışı puanının yetmediği yerleri onaylarken kabul etmiyor.
    Seçebiliyordun, ama onay butonuna bastığında o bölümün puanı seninkinden yüksekse mecbur o bölümü silmek zorunda kalıyordun..
    Demem o ki sınavsız geçişde üstünlüğün var ve o bölümleri seçip onaylayabiliyordun. Ama alan içi ve dışı başka bölümlerde puanın yetmiyor sil diyordu sistem.

Liseden mezun olduğun alana göre sınavsız geçiş bölümlerin oluyor; ben pazarlama okudum yaklaşık 15 bölümüm vardı, ilk senemde seçdiğim yeri yazdım
    beğenmeyip dondurdum, bu sene tekrar denedim ama puanım kırıldığı için ve özeller üstte olduğu için giremedim, ek tercihlerde çok yer açılıyor.
    Olmadı 1 sene daha birikim yaparız çokmu zor yani..
  • up
  • Arkadaşlar 2. Yerleştirmede aynı tercihlerimi yapıyoz yoksa yeniden okullar yazabiliyomuyuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maverick95

Arkadaşlar 2. Yerleştirmede aynı tercihlerimi yapıyoz yoksa yeniden okullar yazabiliyomuyuz

Sıfırdan yapıyoruz.

aynı okulda boşluk varsa tabii ki yazabilirsin
  • Ek yerlestirmelerde yeni turkce ogrt acan uni olur mu acaba
    Gecen yil bartin acmsti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ek yerleştirme de yeni bölüm açılıyor mu ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtn2013

ek yerleştirme de yeni bölüm açılıyor mu ki ?

Aciliyor bazen..
    gecen sene bartin turkçe açti, normalde en son 18binle kapamisti
    bartin ek yerlestirmede 30 bin aldi,
    İnş baska uni.lerde acar bu yil turkce amiinn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki kayıtlardan sonra ösym yeni bi liste açıklıyıcakmı boş kontenjanları gösteren

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maverick95

Peki kayıtlardan sonra ösym yeni bi liste açıklıyıcakmı boş kontenjanları gösteren

Tabii ki. 1 hafta tercih süresi 1 hafta sonrada açıklanacak... Ek yerleştirmede tek sıkıntı çok uzun sürmesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtn2013

arkadaşlar istediğiniz bölüm doldu ise bekleyeceksiniz benim gibi çünkü oraya hak kazanan herkes kayıt yaptıracak diye birşey yok yani kayıt yaptırmazlarsa oraya kontenjan açılacak yine .

Hocam peki biz bunu nerden öğrenicez yada ne zaman? ösym yine bu şekilde bi çizelge koyacak mı önümüze ?
  • * ek yerleştirmeleri tercih yapıp yerleşemeyenler yapabilir.
    * 30 tercih hakkınız olacaktır.
    * ek tercihte sıralamayla değil puanla tercih yapacaksınız.
    * puanınızın üstü ölü tercih sayılır. örneğin en son 300 puanla kapatmış bölümü 299 puanla tercih etseniz dahi yerleşemezsiniz. 300 ve üzeri olması gerekiyor.
    * ek yerleştirmeler kayıtlardan bir kaç hafta sonra olacak.
    * ek yerleştirmelerde yerleşecek adaylar için ek yurt ayırılıp, burs/kredi başvurusu yapılacaktır.

Öğrenin arkadaşlar yanlışlıklar olmasın...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.