Şimdi Ara

TOP. VE FÜZE OKL.ÖĞR. VE KURSLAR TB. / ANKARA POLATLI / ANKARA (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
806
Cevap
20
Favori
67.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

TOP. VE FÜZE OKL.ÖĞR. VE KURSLAR TB. / ANKARA POLATLI / ANKARA

27si katılma tarihi deyince 16:20 de şubeye gidip sordum yapılacak birşey yok dedi ama azönce sms attı e-devlet bayram nedeniyle sevk tarihi 31 temmuz oldu en yakın şubeye gidip tekrar belge almanız gerekmektedir diyor.

buarada inşaat mühendisiyim branş:64 yazıyordu bunun manası öğretmenlik falan değil demi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thornmaeglin -- 22 Temmuz 2014; 17:31:28 >
  • DuMaN_28 kullanıcısına yanıt
    benim brans kodu da 102 bilisim ogretmeniyim
  • Edebiyat öğretmeniyim bana da meslek çıktı hayırlısı olsun hepimiz için yalnız temmuz maaşını tam aldım iade etmem gerek fazla kısmını yarın sülüsü alayım diyorum ama tutup bayram öncesi askere almasınlar bizi
  • ElektronicWolf kullanıcısına yanıt
    sağol tertip haberim oldu :)
  • polatlili06 P kullanıcısına yanıt
    devrem 1 ağustosa kadar mı sizin maaş durumu?
    eğer öyleyse son günlerde git silüsünü al 1ine teslim verebilirler.şubene telden bir sor istersen.
  • polatlili06 P kullanıcısına yanıt
    Hocam ben önce şubeden sevk evrakını yenileyeceğim. Sonra da okula gidip maaşın ne kadarını iade etmem gerektiğini soracağım. Eğer 31 Temmuz'da teslim olursak yarısını iade etmemiz gerekir diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trnhnc -- 22 Temmuz 2014; 17:44:39 >
  • darkness12 kullanıcısına yanıt
    benimki de ayni acemilik bir ay mi
  • Yarın askerlik şubesine gideceğim 31 yada 1 inde gitmek için sülüs alacağım.

Umarım sorun çıkarmadan hallolurda biletimizi alırız.

Otogardan Polatlıya Minübüs tarzı şeyler kalkıyormuş.1 saat arası var diyorlar merkezle,

Rahatlık açısından hangi Otobüs firmasını tercih edersiniz? 10 yıldır Efe turdan(Kocaeli-İST) başka birşeye binmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper967

benimki de ayni acemilik bir ay mi

Aynen tertip 25temmuz-1 Ağustos arasında gidecek herkes mesleki asteğmen adayı statüsünde gidecek.

1 ay acemilik sonrası yemin töreni ile mesleki asteğmen olup kura ile dağılacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkness12 -- 22 Temmuz 2014; 17:49:12 >
  • Arkadaşlar hepimize hayırlı uğurlu olsun. İngilizce öğretmeniyim. Daha önceden aynı şekilde yedek subay çıkan bir arkadaşım var. Bir ay eğitimden sonra askeri okulda İngilizce öğretmeni olarak yaptı askerliği. Bize de aynı şekilde olur diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antikiro -- 22 Temmuz 2014; 17:53:32 >
    benim kuvvet jandarma arkadaslarinki hep kara kuvvetleri ayni sekilde mi herkes 1 ay acemilik
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper967

benim kuvvet jandarma arkadaslarinki hep kara kuvvetleri ayni sekilde mi herkes 1 ay acemilik

Aynen havacı gidende var.

25 temmuz - 1 Ağustos sevk tarihi olanlar aynı şekil hep ne olursa olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: trnhnc

Tertipler bir düzeltme yapayım hemen. Az önce askerlik şubesinden aradılar. Teslim olma tarihini 31 Temmuz olarak değiştireceklermiş. Yarın şubeye gelmemi söylediler. Bilginize. Eğer 27 Temmuz'de teslim olacak olan varsa onlarda şubelerine gitsinler.

Evet arkadaşlar telefona da mesaj geldi. Bayram nedeniyle sevk tarihi 31 temmuz olacakmış. Hayırlı olsun :) maltepe askerlik şubesi gelirken diploma ve 3 fotokopi istedi nedense. Siz de yanınızda bulundurun belli olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    sagol tertip eyvallah
  • Eğitim Birliği: TOP. VE FÜZE OKL.ÖĞR. VE KURSLAR TB. / ANKARA POLATLI / ANKARA
    Statü: YEDEK SUBAY
    Celp Grubu:1
    Sevk Başlangıç:25.07.2014
    Sevk Bitiş:31.07.2014
    Sınıf:Topçu
  • TOP. VE FÜZE OKL.ÖĞR. VE KURSLAR TB. / ANKARA POLATLI / ANKARA
    Celp Grubu1
    Esas Birliği Kuvvet HAVA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
    Statü YEDEK SUBAY
    Sınıf TOPÇU
    Sevk Başlangıç 25/07/2014
    Branşı101

Hadi hayırlısı. Branş 101 ne oluyor bilen var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Av.Oguzhan

benim de hava kuvvetleri topçu branş 101

Vay meslektaşımla aynı yerdeyiz. Sizin sevk tarihiniz de 31 Temmuz mudur ?

Ayrıca üç Havacı olduk sanırım @bnyz :)
  • swordfish666 kullanıcısına yanıt
    akjbkajbaj.yarın şubeden tekrar alacağız artık biz sazanlar.bizden sonra düzelttiler olayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: antikiro

Arkadaşlar hepimize hayırlı uğurlu olsun. İngilizce öğretmeniyim. Daha önceden aynı şekilde yedek subay çıkan bir arkadaşım var. Bir ay eğitimden sonra askeri okulda İngilizce öğretmeni olarak yaptı askerliği. Bize de aynı şekilde olur diye düşünüyorum.

ben de ing öğretmeniyim benim de aynısı çıkmış şimdi bize meslek kurası çıkmadı mı yani ?
    arkadaşların meslekçi dediği ne oluyor orda mı öğretmenlik yapacağız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: swordfish666

şubeden mi aldınız sülüsü acaba 31 ine veriyorlar mı???

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.