Şimdi Ara

Amerika'da Lise hayati! Video (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.540
Cevap
327
Favori
56.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamın nicki tek satıra sığmamış ikinci satıra geçmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

üye olur olmaz bu konuyu açmış kimin feykisin söyle bakalım

Kendisi abimdir bende 4 senedir uyeyim beni bilen bilir zaten genelde kultur bilimde yazarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Supernatural izliyosan Jensen acklesle foto alsana knk :D

Bu arada Amerika güzel bir yer kansas city takılırız.

cCc kansas city gençleri cCc
  • Hocam Massachusetts nasıl okunuyor
  • Giresun'un bi köyü vardı meşhur. Artık vize verilmiyormuş çünkü tüm köy Amerika'ya göç etmişler :) O köyden misin?

• İki çevrenin ss sini at . kağıtları çekmişsin

• quote:

Orijinalden alıntı: derSozialist

Giresun'un bi köyü vardı meşhur. Artık vize verilmiyormuş çünkü tüm köy Amerika'ya göç etmişler :) O köyden misin?

Yağlıdere ilçesi . Amerikalılar orayı Türkiye'nin eyaleti sanıyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: by-ko

Sıcak gülümseme mi?
    Hepsi yalan.3 haftadır burdayım biran önce gitsem memleketime diye bakıyorum.
    İnsanlar soğuk.
    Çok farklı bir kültürden geliyorsunuz.Anlaşmak gerçekten zor.
    Yemekleri midemi bulandırıyor.
    Bazıları yabancılara çok iyi davranıyor ancak bazıları sizi 3. sınıf insan yerine koyuyor.Ve bunu genelde siyahiler yapıyor ona tav oluyorum.Hele müslüman olduğunuzu öğrenirlerse potansiyel bombacı gözüyle bakıyorlar.
    Türkçeyi çok özlüyorum inanın.
    Türkiye'ye dönünce ilk işim toprağını öpmek olacak.

• Vay bee maalesef hayat herkese aynı imkanları vermiyor.Sizin adınıza mutlu oldum

• Soyadımız aynı kardeşimsin desem yanına alırlar mı
  • Aklıma trt nin amerikada türk olmak belgedesi geldi izleyin ve öyle karar verin derim

Belgesel - Amerika'da Turk Olmak:http://www.youtube.com/playlist?list=PL80712E8B2D459062

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zerrinteyze -- 18 Temmuz 2014; 19:34:43 >
  • dostum en iyisini yapmışsın. boşver sen insanları, devletlerin siyasi bürokrasileri yüzünden ülkelere laf atılmaz karar verilmez. bana en iyi imkanı veren ülke benim ülkemdir. amerika çok uluslu bir devlettir, içerisinde ingiliz-türk-fransız-rus-irlandalı-çek-polonyalı aklına gelemiyecek milletler vardır. buradaki yaşam ve sosyallik ile kıyaslamayı zaten yapmıyorum. başarılar orada
  • vay be ne kadar şanslısın? hangi bölümde okuyorsun?
  • yok arkadaş bu yurtdışı konuları yüzünden deliricem şu lanet okul bitsin üni yi güzelce yapıyım kaçıp gitcem bune la açmayın ya el insaf böyle konular
  • Zengin doğmak varmış.

• Bir laf vardır ya : " Nerede değilsem,orada iyi olacakmışım gibi gelir." diye

işte bizim insanımızın da arzusunda yatan temel sebep bu bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

Burada ABD'ye gitme ve kalma şansı verilse sevinçten kalp krizi geçirecek adamlar gelmiş hemen kıskançlıktan çamur atmaya başlamış.Burada 16 sene boyunca okul sıralarında eşek gibi çalışıp,dirsek çürüterek işe girdiğinde 1-3k arası maaş almak,30 binlik otomobile 3-4 katı fiyatla sahip ol(ama)mak,dünyanın en pahalı benzinini kullanmak bizim insanımızın hoşuna gidiyor sanırım.

Sen gitmişsin ve hayatını kurtarmışsın.Hayatta başarılar Umarım birgün bizede nasip olur.

Ne arabası hocam bu ülkede insanlar et yiyemiyor kolay kolay.Bu ülkede tatil yapmak,denize gitmek bile lüks bir şey.Yapılacak 2 şey var ya çok büyük bir azimle başa geçip bütün bu kötü olanakları değitirmek ya da basıp gitmek.

Zerre kadar Amerika'ya imrenen biri değildim ama artık öyleyim.Biz çektik bari ilerde Allah'ın izniyle olursa bizim çocuklarımız çekmesin aynı dertleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yucuklu Sumurta

Hocam Massachusetts nasıl okunuyor

masaçusets
  • @Bilgisayar Bağımlısı

Bütün imkanı elverenler gidince bizde burada ortadoğulu bedevilerle takılırız.

Damarlarınızda ki asil kana ne oldu kardeşim sizin ?

Daha 3-5 çocuk yapacaktınız , bu ülkeye nice aslanlar getirecektiniz hani ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.