Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Fırsatları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.830
Cevap
113
Favori
217.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dualar için sağolun. Ürünün içini açmadım ama fake vs real testlerine göre orijinal. Ayrıca Huawei P6'mı bir kez %17'den bir kez de %8'den 100'e getirip, üstüne %42 olan iPhone 5'i %100'e çıkardı. 1 tane ışığı hala yanıyor. Performans iyi yani.
  • radiko1 R kullanıcısına yanıt
    Geç dolduruyor olmasi verdigi 2 amper degerinin sahte olduğunu gösteriyor. saatte 200mah dolduruyor. Yani telefonu kapatsanız, minimum 16 saatte dolduruyor demek. Çinden aldıysanız bu durumu video cekip, 2A (yani saatte 2000ma) güç vermediği gerekçesiyle dispute açabilirsiniz.

Edit: Referans olmasi açısından;
    2A lik orjinal note 2 sarj aleti 1800ma ile sarj ediyor gösteriyor galaxy current.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dyshi4 -- 19 Temmuz 2014; 10:27:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sipariş geçtim.

Ürün gelince içini açıp fotoları paylaşırım..

indirim kodu için wwwselcuk nickli arkadaşa teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N7K -- 19 Temmuz 2014; 10:14:01 >
  • Arkadaşlar yanlış anlamayın ilk defa yurt dışında alacagım. Alsam Yozgat-yerköye gelirmi bu ? Yoksa İstanbula geliyor oradan kendiniz mi alıyorsunuz ? Fiyat olarak iyimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cureshutt

Arkadaşlar yanlış anlamayın ilk defa yurt dışında alacagım. Alsam Yozgat-yerköye gelirmi bu ? Yoksa İstanbula geliyor oradan kendiniz mi alıyorsunuz ? Fiyat olarak iyimi ?

Bulunduğunuz yere ptt den mektup geliyorsa eğer,ki doğal olarak geliyordur,o zaman bu üründe gelir..
  • akonay kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim alayım 1 adet o zaman :)
  • Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: AdilKullanımKotası

Dualar için sağolun. Ürünün içini açmadım ama fake vs real testlerine göre orijinal. Ayrıca Huawei P6'mı bir kez %17'den bir kez de %8'den 100'e getirip, üstüne %42 olan iPhone 5'i %100'e çıkardı. 1 tane ışığı hala yanıyor. Performans iyi yani.

Koyduğunuz resimlerde tek midemi bulandıran şey ledlerin boyutu. Bana büyük geldi. Kendi resimlerime bir göz atın isterseniz.

www.miuiturkiye.net/videolu-xiaomi-10400mah-power-bank-ve-piston-2-kulaklik-kutu-acilislari/

• N7K kullanıcısına yanıt
    Indirim kodu muhabbeti nedir, ne işe yarar ve nasıl alınır hocam

• yahu arkadaşlar bir şey soracağım,herkes diyorki içini açın eğer piller lg ise orjinaldir

e peki herşeyi birebir taklit eden çinli içindeki pilin üzerine lg yazmasınımı beceremiyor birtek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: wwwselcuk

alın size kod vereyim
    DXDEALXIAOMI

Order Subtotal: US$ 22,99
    Shipping Cost: US$ 0,00
    Discount Total: - US$ 1,15
    Grand Total: US$ 21,84
  • quote:

Orijinalden alıntı: akonay

yahu arkadaşlar bir şey soracağım,herkes diyorki içini açın eğer piller lg ise orjinaldir

e peki herşeyi birebir taklit eden çinli içindeki pilin üzerine lg yazmasınımı beceremiyor birtek...

+1

Lg çıkarsa bu seferde onun orijinalliginin teyidi gerekecek. Iş üstüne iş

• quote:

Orijinalden alıntı: akonay

yahu arkadaşlar bir şey soracağım,herkes diyorki içini açın eğer piller lg ise orjinaldir

sadece pil değil elbet, biri içine açarsa eğer içindeki devre bize her şeyi gösterecek. çinliler devreyi pek taklit edemiyorlar :) ettikleri zaman orjinal oluyor.
  • dün siparişi verdim sabah 5 te mail gelmiş shiping yazıyor tabi. gemiye yüklense bile gemi ne zman dolacka ne zmn tr ye gelecek o kısım biraz muaamma :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ede.Murat

dün siparişi verdim sabah 5 te mail gelmiş shiping yazıyor tabi. gemiye yüklense bile gemi ne zman dolacka ne zmn tr ye gelecek o kısım biraz muaamma :D

Gemi derken?
    Ürünler uçakla geliyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • chatin_62 kullanıcısına yanıt
    bende hangi deniz yoluyla geliyor diye düşünüyordum
  • benim bildiğim çin hükümeti kargoyu destekliyor ama gemi yoluyla destekliyor diye biliyorum. o yüzden genelde gemi ile yolluyorlar sanırım.
  • dealextremedeki linke güvenebilir miyiz ?

http://www.miturkey.net/ sitesini buldum anlayan biri bakabilir mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ede.Murat

dün siparişi verdim sabah 5 te mail gelmiş shiping yazıyor tabi. gemiye yüklense bile gemi ne zman dolacka ne zmn tr ye gelecek o kısım biraz muaamma :D

shiping gemi demek değil dostum shiping kargoculuk işlemi.

Tarih boyunca bu taşıma işlerini gemiler yaptığı için ismi öyle
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.