Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Fırsatları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.830
Cevap
113
Favori
217.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakancan44

sonuç nedir orijinalmi?

+1

Alalım mı almayalım mı ?
  • furg kullanıcısına yanıt
    Dx de satıcı satmıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 2 tane getirttim . 3.cü yolda kargoyu yanlış girmişler dispute açtım bakalım ne olacak
  • hayırlısı aldık bir tane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdilKullanımKotası

quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

hocam diger farklar nasıl burdaki?

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.694409980621331&type=1

Oraya göre de orijinal gibi ama şu kablolar hangisi orijinal hangisi sahte diyor anlamadım.https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152350250050450&set=oa.694409980621331&type=3&theater Siyah benimkinin içi.

İçi siyah olan orijinal . Yani sizinki orijinal.

Resimlerin altındaki çince yazılmış ( 真 ) yazı gerçek olduğu anlamına geliyor.

Çince yazılmış ( 假 ) yazı sahte anlamına geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem99 -- 18 Temmuz 2014; 22:32:57 >
  • DX sahte ürün satmıyor diye biliyorum ilan başlığında Genuine yazıyor.

Örneğin adamlar bir çok sahtesi bulunan Zippo çakmakların da orijinalini satıyorlar.

Tabi ürün açılmadan kesin bir şey söylemek zor.
  • DX ten alan bir arkadaş eli becerikliyse içini açabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamaka

DX ten alan bir arkadaş eli becerikliyse içini açabilir mi?

Elim bu tip işlere yatkın değil. Alt ve üstündeki plastik kapakları zedelerim diye korkuyorum.
  • takip edelim alırız duruma göre
  • Daha önce de böyle bir konu açıldı. Konuyu açan arkadaş ısrarla orijinal olduğunu savundu. Sayfalarca mesaj yazıldı, çizildi. Bir çok arkadaş sipariş verdi. Fakat sonradan ürünün sahte olduğu ortaya çıktı. Konuyu açan arkadaş da mahcup duruma düştü.

İnşallah bu ürün orijinaldir. Takipteyim. Duruma göre sipariş geçebilirim.

edit: Konuyu buldum.http://forum.donanimhaber.com/m_89061032/mpage_1/f_//tm.htm#90995944

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRX -- 19 Temmuz 2014; 0:25:15 >
  • ben de aldım bir adet, bakalım, gerçekten orijinal gibi duruyor...

dx teki yorumlarda içinde lg pil olduğu yazılmış...

buradan birileri içini açıp pilleri doğrulasa olay bitecek gibi duruyor...
  • http://www.youtube.com/watch?v=daKPjv_LaWU buradaki videonun 4:14 dakikasından itibaren açma içine açmayı anlatıyor. Bi bakın yapabilirseniz forum ahalisi duacınız olur.
  • ortaklaşa 1 adet alıp içini açalım
  • pritech marka olanin icini actim.
    icinden samsung lion pil cikmadi. note2 telefonumu sarj edemedi. bazen sarj seviyesi yukseliyor bazen dusuyor.

baska telefonu- gm discovery- sarj ediyor suanda.32 den 36 ya cikardi.

baglantilari yanlismi bagladilar acaba. nette şema bulamadim. bat+ ve bat- yazan yerlere batarya artisi ve eksisi
    baglanmadi gnd yazan yere eksiyi bagladilar.

Xiaomi Powerbank Fırsatları Xiaomi Powerbank Fırsatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radiko1 -- 19 Temmuz 2014; 1:22:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • radiko1 R kullanıcısına yanıt
    1amper çıkış ile note2 yi sarj etmez. Ama gm s3 gibi telefonlari sarj edebilir. Varsa 2amperlik çıkıştan bağlayınız

• alın size kod vereyim
    DXDEALXIAOMI

Order Subtotal: US$ 22,99
    Shipping Cost: US$ 0,00
    Discount Total: - US$ 1,15
    Grand Total: US$ 21,84
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dyshi4

1amper çıkış ile note2 yi sarj etmez. Ama gm s3 gibi telefonlari sarj edebilir. Varsa 2amperlik çıkıştan bağlayınız

her turlu sekilde sarj etmesi lazim. zaten 2a takili imis. cikisi 5.44 volt yuk altinda 5 volta dusuyor.amperi olcemedim. sanirim gec dolduruyor. yani bu tip cihazlar alinirsa kaliteli orjinal almak lazim yoksa bayaa gec doldurur. yada doldurdugu kadarini telefonun bekleme moduna ancak yeter buda hic dolmaz demektir.

edit: amperide olctum galaxy current programi ile. note 2 cihazi 200ma ile sarj ediyor.

2.1 amperlik general mobile tabletin sarj aleti ile 900 ma ile sarj ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radiko1 -- 19 Temmuz 2014; 2:01:36 >
  • Arkadaşlar günlerdir konular dönüyor; bu xiaomi ürünlerini aylardır araştıran biri olarak topluca bi özet yapmak istedim.

Xiaomi kendi sitesi üzerinden Çin'de satış yapıyor ve bizim ülkemize satışları yok. Piyasada Xiaomi'nin official siteleri olarak zannedilen Xiaomiworld ve Ibuygou bile bu markanın resmi partneri değiller.

Tüm yabancı forumlardan edindiğim bilgi, Xiaoiworld ve Ibuygou'nun orijinal ürünleri sattığı yönünde. Özellikle Ibuygou, Xiaomi'nin kendi sitelerinden sonra en güvenilir satıcı olarak gösteriliyor.Her ne kadar Xiaomi resmi olarak bağı olmadığını açıklasa da; Ibuygou miuiandroid ve xiaomi kullanıcılarının buluştuğu pek çok platformla partnerlik anlaşması yapmış durumda.

Yani tereddütsüz alınacak iki site başta Ibuygou ve Xiaomiworld olarak ortaya çıkıyor. Bu sitelerin tek eksisi takipli kargo ücretleri ki ortalama 20 tl fark ediyor. Banggood da dahil çoğu site fake ürünler satmış, baya bir olay dönmüş yurt dışı forumlarda.

Dx'e gelince, yıllardır bu hizmeti veren site olarak orijinal ürün sattığını düşünüyorum; sahte satmadığını varsayarsak, fiyat oldukça iyi. Bunu detaylı araştırıp size dönüş yapacağım. Aliexpress ve benzer çok satıcılı sitelere zaten güvenmemek gerekiyor.

• Takıpteyız.

• olayı net olarak aydınlatan tarafımdan 2 kişinin hayır duasını alacak
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.