Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Fırsatları (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4.830
Cevap
113
Favori
217.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kargonuz yola çıkmış, birkaç gün içerisinde sorgulama ekranına düşecektir(6-7 gün)
    China Post ile gönderiliyor,http://intmail.183.com.cn/icc-itemtraceen.jsp bu linkten sorgulama yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jestia -- 9 Ağustos 2014; 22:29:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevaplar için teşekkürler , dediğiniz şekilde saklamaya dikkat edicem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jestia

Kargonuz yola çıkmış, birkaç gün içerisinde sorgulama ekranına düşecektir(6-7 gün)
    China Post ile gönderiliyor,http://intmail.183.com.cn/icc-itemtraceen.jsp bu linkten sorgulama yapabilirsiniz.

Tesekkur ederim ilginiz için.msilde linke tıklayınca verdiğiniz sayfa açılıyor zaten ama ben oraya hangi kodu yazarsan yazayım sonuç alamiyordum.demekki sisteme düşmesi için bir haftalık sure gerekliymis tesekkur ederim tekrardan..peki benim kargoyu kontrol edeceğim tek ekran burası mi olacak..yani ptt den falan bakacakmiyim yoksa bu ekran bana yeterli olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hatırladığım kadarıyla yurtiçine gelince pttden bakıyorduk ama tam emin değilim.

live chat ile görüştüm az önce, havaalanı güvenliğinden geçemediğini kargoların kendilerine dönüş yoluna çıktığını ürünün kendilerine ulaşmadan yenisini yollayamadıklarını herhangi bir işlem yapmamıza gerek olmadığını (ben 20sinde almıştım) yaklaşık 10 gün içinde mailime yeni takip numarasının yollanacağını söylediler.
    özetle uğraşmanıza gerek yok elimize gelecek ürün.

• arkadaşlar ayın 31 inde sipariş verdim kaçı gibi gelir?
  • dx.com dan 22.07.2014 de sipariş verdim.
    26.07.2014 13:16:48 Full Shipment Your order has been fully shipped.
    26.07.2014 de kargoya vermişler sözde.
    RI020948845CN bana böyle bir takip numarası verdiler.sorgulama yaptığımda hiç bir şey çıkmıyor.sizce ne yapmalıyım?birisi yardımcı olursa sevinirim arkadaşlar.eğer ürün gümrüğe takılıp gelmeyecekse para iadesini istiyim.yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrumud -- 11 Ağustos 2014; 12:02:19 >
  • Aynen bende 19/07/2014 te verdim dx.com dan verilen takip numarası hiçbir sistemde görünmüyor. Ne yapsak ki acep?
  • Ben dx ten siparişi iptal ettim. 10 gün olmuştu ve hâlâ ses seda yoktu. Chinabuye dan aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zürihten geri dönmüş mallar, 10 gün içerisinde (ürün geri dönünce) yenisini yollayıp takip numarasını mail ile atacaklarmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jestia

zürihten geri dönmüş mallar, 10 gün içerisinde (ürün geri dönünce) yenisini yollayıp takip numarasını mail ile atacaklarmış

acelemiz yok bekleyelim biraz daha :)acelemiz yok bekleyelim biraz daha :)
  • İyi ki de chinabuy dan sipariş geçmişim kargom yurtdışına sevk edilmiş yoldadır herhal.Haftaya istanbulda olsa ondan sonraki hafta bana ulaşır.

Edit: Ahanda şimdi baktım istanbula gelmiş bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ah Sahm -- 11 Ağustos 2014; 18:07:37 >
  • Gülmekten öldüm lan

• bende aldım 50 TL ye chinabuye den teşekkürler bilgiler için.
  • chinabuy'den verilen linkteki resimlere baktım da bu ürünler direk çakma;

Yazıların bu kadar koyu olmaması gerekiyor ? Eline ulaşan var ise orjinalliği konusunda garanti veriyormu ? Sipariş vereceğim ancak bu resimlerden sonra şüphelendim..

• evet hocam.resimlerini çektim yarın eklerim.
    edit:eklendi...

içini açtık ve fotoğrafladık...

içinde samsungun 2600 mah lik orjinal pilleri var.ürün orjinal.

solda aliexpresden aldığım ve sahte çıkan power bank sağda chinabuye dan aldığım orjinalpowerbank

icr samsung 18650 26-h lion pil özellikleri:
    Spec. No. ICR18650-26H Version No. 1.0
    2
    1. Scope
    This product specification has been prepared to specify the rechargeable lithium-ion cell
    ('cell') to be supplied to the customer by Samsung SDI Co., Ltd.
    2. Description and Model
    2.1 Description Cell (lithium-ion rechargeable cell)
    2.2 Model ICR18650-26H
    3. Nominal Specifications
    Item Specification
    3.1 Nominal Capacity 2600mAh (0.2C, 2.75V discharge)
    3.2 Minimum Capacity 2550mAh(0.2C, 2.75V discharge)
    3.3 Charging Voltage 4.2 ±0.05 V
    3.4 Nominal Voltage 3.63V
    3.5 Charging Method CC-CV
    (constant voltage with limited current)
    3.6 Charging Current
    Standard charge: 1300mA
    Rapid charge : 2600mA
    3.7 Charging Time Standard charge : 3hours
    Rapid charge : 2.5hours

Sorgulama ekranında ürün seri numarasının burada yazdığı söyleniyor

@stone2003 nickli arkadaşın şu mesajda koyduğu fotoğraftaki cihazın barkod numarası ya yok yada üstü kapatılmış..
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=94998805

KAZI KAZAN

kazıdık ve çıkan numarayı denedik ürün orjinal diyor.

你的防伪码为小米移动电源官方出品码
    google translate çeviri :
    Güvenlik kodu darı mobil güç üretilen kodu resmi olarak

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Hocam valla biz bu arkadaşın yalancısıyız. Konuyu başından beri takip ediyordum dx tekinden ziyade bu bunu tercih ettim tabii ki arkadaşın yaptığı inceleme de bir etken

Edit: Biraz dağınık oldu ama arkadaşın(stone2003) mesajlarını derlemeye çalıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ah Sahm -- 12 Ağustos 2014; 2:41:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: smyrnaa35

arkadaşlar ayın 31 inde sipariş verdim kaçı gibi gelir?

Teşekkürler bilgilendirdiğin için bekleyip görelim bakalım
  • DX'den ücret iadesini aldım, gelecek tekrar gönderecekler uzun iş..
  • 22 temmuz da verdiğim sipariş 23 temmuz da kargoya verildi.
    Arada kargoyu takip edemiyorum diye ticket açtım. Kargo numarasını değiştirdiler.
    Yeni kargo numarasını kontrol ettiğimde de "2014-08-11 09:01, The item is pre-advised" yazıyor.

Nedir bilen var mı ?

Bu arada kargolarıhttp://www.17track.net/en/result/post.shtml adresinde takip edebilirsiniz.
  • d4hi kullanıcısına yanıt
    nasıl yaptınız?
  • Chinabuye den verdiğim sipariş elime ulaştı. Güvenlik kodunu denedim ilk yazan benmişim, onayı verdi xiaomi' nin sitesi.
    Yurtiçinde 10 dolarlık ürünü 120 liraya satmaya çalışanlarla muhattap bile olmadık.
    Teşekkürler dh.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.