Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.884
Cevap
315
Favori
1.708.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sagolun, Anadolu yakası mais ten basvurdum. Tek tuk gelen vardi, tenha sayilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmir MAIS'ten muhtemelen stokta sorun yaşanmaz bilgisi alındı. Tabi resmi kaynak değil.
  • Arkadaşlar verilen linklerdeki fiyatları ve ödeme tablosunu açamadım lütfen bir arkadaş bu tabloları açık olarak kopyalayıp yayınlabilirmi acabaca.
  • nastyman N kullanıcısına yanıt
    Ustad ödeme mevzusu nasılmış?
    1000 peşin sonra teslime kadar nasıl ödeme yapılacak ?
    Siz Oyak üyesimisiniz?
    Ben bir arkadaşımdan faydalanmıyı düşünüyorum yardımcı olucak bana ama kredi ve aracı üstümüze nasıl alabiliriz konusu düşündürüyor biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nastyman

Kampanyaya clio 1.2 joy almak icin ilk gun katildim. Netteki kredi ve donanim tablosunun altinda yeni yildan sonra ic ambiyans ve renk degisikligi olacak yaziyor. Eskisinden iyi olur umarim.

Araciniz hayirli olsun.ödeme planini bende merak ettim.peşinat 1000 TL.mi verdiniz? Teslime kadar ödeme nasil olacak? Araç şubat teslimi?

• 2013 te 44 e birakmisti 110 dynamic fluence almadim simdi fiyatlara bak

• Oyak kampanyasından yararlanmak isteyenlere her türlü yardımda bulunulur, hak devri yapılır. İletişim için özel mesaj atın.

• slmhzl S kullanıcısına yanıt
    İyi dilekleriniz icin tesekur ederim. Sorulariniza yanit vermeye calisayim, minimum 1000 lira pesinat opsiyonu varmis evet, ama daha yuksek kredi kullandiriyorlar o zaman. yani teslim odemesininde bir alt limiti varmis. Ben 9530 lira pesinat vererek 15.000 36 ay vade faizsiz kredi kullandim. Kalan tutari araci teslim alirken yatiyor. Arac joy + sis fari opsiyonu eklettim. Toplam fiyat 34.650 lira. Arac teslimi en erken grupta olsun diye ilk gunden basvurdum.Oyak uyesiyim, arac kredili alindigindan ruhsatta rehin olursa kredi bitmeden devir olmaz kanisindayim. Sayet rehin olmazsa devredilebilir diye dusunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nastyman -- 7 Kasım 2014; 11:52:03 >
  • Merhaba Renault Clio Sporttourer İcon 90bg ile Renault Megane Touch arasında kaldım arkadaşlar 52000 . Sizce hangisini almalıyım ?
  • Mais e telefon ile ulaşamadım konu hakkında bilgisi olan varsa sevinirim

Bilgi aldığım bir kaç bayi (oyak harici) bu kampanyadan araç tercih ettiğim zaman yeni yılda sözde gelecek olan ötv zammından etkilenecegini söylüyor bu durum nasıl oluyor tecrübeleri arkadaşlar bilgi verebilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: bnsed

Mais e telefon ile ulaşamadım konu hakkında bilgisi olan varsa sevinirim

Bilgi aldığım bir kaç bayi (oyak harici) bu kampanyadan araç tercih ettiğim zaman yeni yılda sözde gelecek olan ötv zammından etkilenecegini söylüyor bu durum nasıl oluyor tecrübeleri arkadaşlar bilgi verebilir mi?

Bende öyle duydum arkadaşım ötv zamları alınacakmış.
  • Bu durum zam gelirse gecerli kesin gelecek diye bir durum yok.

• 0 faiz olanağı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hassin

0 faiz olanağı var mı?

Belli ödeme çeşitlerinde var hocam. İlk sayfadan kredi planına bakarsan detaylı görürsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4KiLL!

quote:

Orijinalden alıntı: bnsed

Mais e telefon ile ulaşamadım konu hakkında bilgisi olan varsa sevinirim

Bende öyle duydum arkadaşım ötv zamları alınacakmış.

Oyak Olmayan bayiler ÖTV den etkilenmeyecek sanki .
    Ortada bir şehir efsanesi dolaşıyor diye tahmin ediyorum Maliye Bakanının ağzından duydum ÖTV artışı gündemimizde yok diye , yazılan çizilen söylenenlen 1.6 ve 1.4 ve 1.5 motorlara lüks araçlardan uygulanan motor hacmi ve beygir gücüne göre vergi uygulanacak .2015 yılında olursa tüm ithal ve yerli araçlar bundan etkilenir . Otomotiv sektörü yüklü bir ÖTV yi tekrar kaldıramaz diyorum ben .

Kaldı ki Oyak kampanyası araçları 2015 model olucak .Yeni Yıl zamlarından etkilenmese bile ÖTV olursa mecbur ödenir .

Bu arada kendi adıma 0.9 Tce Icon ve 1.2 Edc arasında gidip geliyorum .Pazartesi başvurumuzu yapıcaz karar için son 2 gün .

• 4KiLL! kullanıcısına yanıt
    ilk sayfada kredi olanaklarını göremedim :(
  • MAİS şubelerinin Oyak kampanyası ile ilgili bilgileri telefonda vereceğini sanmıyorum !
  • Tamamdır ben buldum istediğim şeyleri :)
  • Yahu kardeşim balon haberlerle insanların kafasını karıştırmayın,Başbakan yardımcısı açıkladı öTV ORANLARI zaten yüksek ötv artırmayı düşünmüyorUZ otomobil satışları ve ekonomik duruma göre artı veya eksi ayarlamalar v.s bahsetti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UriHAYY -- 8 Kasım 2014; 19:15:31 >
  • İlk mesajda yazan fiyatlar çok mu uygun yoksa ben mi yanlış bakıyorum? Captur outdoor 1.5 dci Edc 90bg geri görüş kameralı 67.550 renaultun sitesinde 73.800

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.