Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.885
Cevap
315
Favori
1.708.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bursa bu konuda gayet iyi ben hiç aramadan onlar aradılar şimdi taksit ödeyeceği m clio 1.2 75 bg icon yazildim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam umarım herkes için hayırlısı olur. benim arkadaşım renault çalışanı ve şuan için banttan inen araçların % 75 i yurt dışına gidecek araçlar ve şöylede birşey var araçlar banttan karma olarak iniyor megane ve clio dağıtımı şasi numaralarının veriliş tarihine göre olabilir diye düşünüyorum yani ilk önce clio dağıtımı sonra megane dağıtımı olabilir düşüncesine katılmıyorum ben. ama capture konusunda haklısınz ithal araçlar olduğu için marta sarkabilir :s
  • quote:

Orijinalden alıntı: wadaaeren

Bursa bu konuda gayet iyi ben hiç aramadan onlar aradılar şimdi taksit ödeyeceği m clio 1.2 75 bg icon yazildim

aynen hocam bursa cidden iyi bu konuda ve her türlü konuda yardımcı oluyorlar. bu arada aracınız hayırlı olsun clionun yeri ayrıdır bende ilk aracımızda 2004 yılında sıfır cıkarttığımız cilo ydu. aracı geçen ay sattık expertize soktuğumzda aracın motoru %106 çıkmıştı içim cızladı satarken bu değeri görünce :)
  • Merhaba DH üyeleri. Uzun zamandır forumu takip ediyorum ve vermiş olduğunuz bilgilerden faydalandığımı söyleyebilirim. Samimiyetinizden dolayı hepinize teşekkürler.
    22 kasım başvuru
    7 ocak sözleşme imzalama
    Yeni Megane HB Touch Plus 1.5 dCi 90 bg

Umarım Marta kalmadan teslim edilir yalnız Müteri temsilcim şu an için mart gözüküyor teslimat için demişti :(

bende bir foto paylaşayım
    Jant hariç sanırım böle bir araç gelecek.
    Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ®

• yokmudur bir tane bursalı hayırsever gidipte fabrikanın bahçesini gözlemleyebilcek araç parkı yada tırlar ne durumda bilgi verebilecek bir babayiğit
  • iyi fikir gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: benceler

Merhaba DH üyeleri. Uzun zamandır forumu takip ediyorum ve vermiş olduğunuz bilgilerden faydalandığımı söyleyebilirim. Samimiyetinizden dolayı hepinize teşekkürler.
    22 kasım başvuru
    7 ocak sözleşme imzalama
    Yeni Megane HB Touch Plus 1.5 dCi 90 bg

Umarım Marta kalmadan teslim edilir yalnız Müteri temsilcim şu an için mart gözüküyor teslimat için demişti :(

bende bir foto paylaşayım
    Jant hariç sanırım böle bir araç gelecek.

Aracınız hayırlı olsun hocam. Biz sözleşmeyi aralık 22de yaptık ama bizede marta sarkacak büyük ihtimalle dediler umarım sarkmaz. bende bu arabayı çok inceledim ama gt line da karar kıldık. Resimdeki araçla size gelicek araç arasında sadece jant ve tavandaki boya araç renginde olarak gelicek. ama keşke jant böyle gelseydi bu jant çok iyi durmuş. gt linedeki jantta pek iyi değil beni açmadı hiç açıkçası.
    bende bize gelcek canavarı paylaşıyım :)

• Teşekkür ederim. Umarım hepimiz için hayırlı olur.
    Bende bu janta bayıldım. Keşke es kaza böyle bir bantla gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

quote:

Orijinalden alıntı: cangur1626

Merhaba arkadaşlar konuyu daha yeni gördüm yeni dahil oluyorum bende bursa maistan megane gtline başvurusunda bulundum ama basvurudan kısa bi sure sonra geri aradılar sözleşme için ayin 22sinde sözleşme imzaladim bakıyorum da diğer arkadaşlar sözleşme imzalama konusunda bile baya sıkıntı yaşamışlar yeni sözleşme imzalayanlar var umarım bu sıkıntı ve gecikme araç teslimine de yansimaz marta sarkmasin araçlar inşallah:)

Merhaba

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz
    İlk sayfada ki kayıt formunu doldurursanız daha faydalı olucaktır bilgiler .

Forum olarak tahminimiz önden Clio araçların teslimi sonra megane sonrada belki Captur

Hocam sözleşmeyi 22 aralıkta imzaladım. Ama formu güncelleyemedim. Yardımcı olursan sevinirim....

• jantlar hariç;

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ®Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ®Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ®Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ®Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ®

• 4-5 gün önce bursada fabrikada çekilmiş fotolar

http://www.aktifhaber.com/kar-altindaki-araclar-ihracati-bekliyor-1103996h.htm (alıntı)
    Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ®Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ®Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ®Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ®

• 2015 leri üretiyorlar o zaman şuanda. ocak 2 hafta başlanılcak filan deniyordu.
  • Günaydın

müsait olduğunda @Foxpro nun bilgileri güncellermisin teşekkürler

• Fotoğraf cekemedim ama yanından geçiyorum ve binlerce araba duruyor genellikle clio var ama....

• hocam sozlesme tarihini guncelledim... hayirli olsun.
  • İlk taksit çekilmiş tamamdır

• pesinat tamamdir
    kismetse teslim alirken de ilk taksiti yatiririm artik
  • Merhabalar,
    Taksit ödemesi için soran olmuş. İlk taksidi 24 Aralıkta ödedim. Bir iki gün içinde kredi sayfasında gördüm. İş bakasından otomatik ödeme talimatı verdim, hesapta para oldukça kafam rahat:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gozcelik

Merhabalar,
    Taksit ödemesi için soran olmuş. İlk taksidi 24 Aralıkta ödedim. Bir iki gün içinde kredi sayfasında gördüm. İş bakasından otomatik ödeme talimatı verdim, hesapta para oldukça kafam rahat:)

Eft lemi oduyorsunuz? aciklama kismina ne.yaziyorsunuz?
  • buradaki abilerimin bazilari dh nin memuru gibi sagolsunlar hicbir bilgisini eksik etmiyorlar renault daki mt lerden daha iyi bilgiler verdiler gercekten bana ayrica hic de bos birakmiyorlar neyi sorsak bi sonuca kavusturuyorlar. aranizda bi vardiya sistemimi olusturdunuz abi bizim mi haberimiz yok (soylediklerimi yanlis anlamazsiniz umarim ) gercekten bu sayfa da iyi bir calisma sagladi abilerim keske mt lerde sizin kadar olabilseydi saygilar her gun belli araliklarla oturup okuyorum sayfayi elinize agziniza saglik kime ithafen dediklerimi az cok sizde anlamissinizdir :) tekrar saygilarimla okumaya devam ediyorum

• 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.