Şimdi Ara

Renault Oyak Kampanyası Ana Konu ® (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.884
Cevap
315
Favori
1.708.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    36 bin 15 ay...
  • quote:

Orijinalden alıntı: daldiy

quote:

Orijinalden alıntı: 26_____

şu oyakta gidio reno ile anlaşmalı ordan indirim yapıo yokmu başka marka ya sevmiorum renoyu neyse

hocam oyak reno nun üretici ortağı. yani oyak reno aynı şey.

Oyak Renault un iştirakı oluyor Mais-Oyak
  • EynelMefer E kullanıcısına yanıt
    Captur ile megane hb arasinda kalite farki yada konfor farki var mi ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaftolga

Captur ile megane hb arasinda kalite farki yada konfor farki var mi ??

renault servisindeki elamanlar kadar bilgi sahibi bu iki aracın belkide içlerine birde clio iconu, yani yukarda bahsettiğim 3 aracı karşılaştırsalar, bizlere büyük bi iyilik yapmış olacaklar..captur hakkında bilgim yok sorduğum kadarıyla kalite farkı var, artı yakıtta da baya fark görünüyor tabloya bakınca..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nulla Poena Sine Lege

kampanyadan tanıdık vasıtasıyla nasıl yararlanılıyor? ruhsat onun adına çıkıyor da sonra bize mi satıyor? Yoksa direk bizim adımıza ruhsat çıkıyor mu?

Vekalet verilebiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EynelMefer

captur 1.2 turbo edc 120 bg..
    36 bin 15 ay...

bendede 2011 kampanyasından symbol 1.2 var. 22 bine almıştım fiyatına gore çok memnunum ama biraz daha yere sağlam bişi arıyorum makul fiyata.sen meganı saattınmı yoksa hala kullanıyomusun. Birde sole bişi var aracı hızlanıyor devir saati oynamıyo yada tam gaz verdinde hızlanması gerekirken boşuna bağırıyo ama araba gitmiyo gibi bişiler okudum. pedala koklemeyin yavaş basın deniyor. birde bu cvt yağı peryiodu denir km olarak. clio edc 120 bg baktım ama megane gore çok ufak kalıyor. capturda baya fiyatlı.dizellerlerde oyle.gerçi yılda max.10 bin yapabılıyorum.
  • quote:

quote:

36 bin 15 ay...

bendede 2011 kampanyasından symbol 1.2 var. 22 bine almıştım fiyatına gore çok memnunum ama biraz daha yere sağlam bişi arıyorum makul fiyata.sen meganı saattınmı yoksa hala kullanıyomusun. Birde sole bişi var aracı hızlanıyor devir saati oynamıyo yada tam gaz verdinde hızlanması gerekirken boşuna bağırıyo ama araba gitmiyo gibi bişiler okudum. pedala koklemeyin yavaş basın deniyor. birde bu cvt yağı peryiodu denir km olarak. clio edc 120 bg baktım ama megane gore çok ufak kalıyor. capturda baya fiyatlı.dizellerlerde oyle.gerçi yılda max.10 bin yapabılıyorum.

sattım ben aracı..arabaya alışınca ne zaman ne yapman gerektiğini çözüyorsun zaten..
    evet clio lar çok küçük görünüyor, o yüzden en uzak ihtimal o araç duruyor şimdiki listemde..
    ona bak buna bak kafayı yemezsek iyidir :)
    clio sport tourer 1.2 edc 120 bg icon, iç-dış-metalik---53.250
    yada eski aracı al bildiğinden şaşma hem de paran cebinde kalsın diyor diğer tarafım..
    megane touch plus cvt 115 bg--47.350
    lpg taktırsam, 2bin lira da o..olsun 49.350..
    3-5 bin lira arasında başka da araç gözüme çarpmadı ort 50bin desek yada..duster diyenlerde var ama bilemedim ki otomatik olanı da yok :S
    bakalım zaman daralıyor bi karar vermek lazım...

• quote:

Orijinalden alıntı: wurtz

quote:

Orijinalden alıntı: Nulla Poena Sine Lege

kampanyadan tanıdık vasıtasıyla nasıl yararlanılıyor? ruhsat onun adına çıkıyor da sonra bize mi satıyor? Yoksa direk bizim adımıza ruhsat çıkıyor mu?

Vekalet verilebiliyor.

vekalet verince ruhsat bizim adımıza çıkıyormu ki, alım işlemlerini yapıyoruz tamam da, araç yine oyak personelinin üzerine olmuyor mu? net bilginiz var mı?
  • vekalet sadece başvuru için .oyak uyesi olmayanın adına ruhsat çıkmamamsı gerekir.zaten başvuruken oyak uye belgesi isteniyor. duster felan magendaki kalite yok bildin çıplak plastik. tupu hiç sevemedim.şimdiki aracımdada tup yok benide benzinden dolayı hıc uzmedi.ortalamam 6 lt civarı karışık. benzinli alıp tup takdıracaksan dizel al. benim hesap tutmuyor yoksa dizel alırım.
    benim araca toyota 22 verdi ama auris 60 bin lira ama arkası megandan dar. şimdiki plusda biraz daha donanım var en azından.
    senın megande kışın çalışma sıkıntııs varmıydı garç gurç ses geliyormuydu.
  • daldiy D kullanıcısına yanıt
    fiyatı en uygun olan bence dizel megane hb edc touch plus.58 bin tl .gt line olan 7500 tl daha pahalı .ben megane edc dizel touch plus için müracaat ettim ama arada kararsız kalıyorum gt line mı alsaydım yada kasa değişirse çok zarar edermiyiz diye.
  • Ön ödemeli kampanyadan herkes yararlanabiliyor mu?

• quote:

quote:

quote:

36 bin 15 ay...

sattım ben aracı..arabaya alışınca ne zaman ne yapman gerektiğini çözüyorsun zaten..
    evet clio lar çok küçük görünüyor, o yüzden en uzak ihtimal o araç duruyor şimdiki listemde..
    ona bak buna bak kafayı yemezsek iyidir :)
    clio sport tourer 1.2 edc 120 bg icon, iç-dış-metalik---53.250
    yada eski aracı al bildiğinden şaşma hem de paran cebinde kalsın diyor diğer tarafım..
    megane touch plus cvt 115 bg--47.350
    lpg taktırsam, 2bin lira da o..olsun 49.350..
    3-5 bin lira arasında başka da araç gözüme çarpmadı ort 50bin desek yada..duster diyenlerde var ama bilemedim ki otomatik olanı da yok :S
    bakalım zaman daralıyor bi karar vermek lazım...

Megane Cvt Lpg mantıklı.
    Yeni Megane HB Touch Plus 1.6 16v CVT Otomatik 115 bg RENAULT R-Link Multimedya ve Navigasyon sistemi 2.500 49.850 tl
    Yeni Megane HB GT Line 1.6 16v CVT Otomatik 115 bg 0 54.250 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

Ön ödemeli kampanyadan herkes yararlanabiliyor mu?

Sadece Oyak üyeleri

• bu araçta karar kıldık:
    Captur Touch 1.2 Turbo EDC 120 bg

fakat renk konusunda standardını bulamadım, yani hiç bir opsiyon kullanmazsak hangi renk gelecek yada opak olarak hangilerini seçebiliyoruz, aynı şekilde iç döşemede renklendirme nasıl oluyor, servise gitmeden netten bakabiliyormuyuz, siteden broşör indirdim ama çok karışık ve seçenek bi hayli fazla, bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

Ön ödemeli kampanyadan herkes yararlanabiliyor mu?

Sadece Oyak üyeleri

Tamam
    Murdar işte,

• Benzinli megan lar güzel tercih.
  • 15bin, 36 ay 0 faiz..

• Bugün İtibariyle 1.2 Icon 120 HP EDC siparişi verdik .
    Artık Beklemedeyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RuLazz_ -- 10 Kasım 2014; 12:50:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

Bugün İtibariyle 1.2 Icon 120 HP EDC siparişi verdik .
    Artık Beklemedeyiz

Hayırlı olsun hocam darısı başımıza :) Ödeme şekli hakkında bilgi verir misiniz. 0 faiz seçeneği olarak neler sundular acaba?
  • Arkadaslar oyak kampanyası ile 2015 1.5dci touch plus megane almak istiyorum 52500 geliyor. Benim 32000 liram var, 20 ay 20000 lira faizsiz kredide veriyor aynı kampanya sizce katılmalımıyım. 52500 megane almalımıyım yoksa 10 ay bekleyip param 42000 olana kadar 2. El 2011 1.3cdti astra vb arabamı almam daha mantıklı. Bu arada megane kasa degistirecek herhalde onuda göz onunde bulundurur musunuz?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.