Şimdi Ara

T50 KULLANICILARI KULÜBÜ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.708
Cevap
45
Favori
203.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bayide baktım alt kısım plastik dandik duruyor bilmiyorum ele alınca güzel bir his vermedi discovery daha ele iyi geliyor gibi
  • Arkadaslar öncelikle sunu unutmayalım;
    Bu cihazi 1200tl lik cihazlarla kıyaslamak doğru değil. nihayetinde 700tl. o civarda bir telefon varsa gösteriniz onunla kiyaslayiniz.
    Amma 700tl de olsa 1.3 ghz 4 çekirdek makinaya da 1 gb ram koyan zihniyet eleştirilir hemde dibine kadar.
    13 mp kamera koy 1.3 quad işlemci ve adreno 305 (yanilmiyorsam) kisacasi "kalbur ustu bir makineyim ben" diyen bir cihaza 1 gb ram yaz1k olmuş.

Her neyse izlenimlerime geleyim.

Dis tasarim: Bence fena değil biraz dandik durmus sadece. Onuda hafifliğine veriyorum 7/10
    Islemci, ram, grafik performansi: cok cok yeterli hatta fazla bile 10/10 , bence cok kasiyor ozellikle hareketli duvar kagidi bitiriyor 5/10, grafikte yeterli 8/10
    Kamera multimedya: Ben genel olarak cok basarili buldum. Kamera ozellikle net puruzsuz gereksiz ayintiya bogulmamis hizida iyi 8/10
    Karizma: Bu konuda cok uçuk gorusler var. Cok beğenen ve hic beğenmeyen. Ben tasarimini sevdim lakin ozellikle hafifliği cok sikinti.
    Cok hafif be arkadaş valla konuşurken düşse haberiniz olmaz o kadar. Amma hakkini yiyemem 7.5/10

Genel anlamda 7-8 arasi gidip geldi benim düşüncem. Sebebi de ram ram ram. Simdi bana ahkam kesecekler "ram yeterliymiş ama işlemcisi kamerasi iyiymiş en iyi f/p cihazi imiş "
    yok arkadaş yok rami kotu haaa bu demek değil cihazi at cope. Fistik gibi makine.
    Ben note 2 kullaniyorum en yoracak programlari arkaplana atiyorum duvar kagidida hareketli 1.7 gb ram goruyorum.
    Yani 1.7 yi cok efektif kullanip 700 mb a indirebilir diyen biri cikmaz umarim. Ben mesela diyormuyum note 2 nin kamerasi daha iyi diye tasarimi daha iyi diye yok demiyorum.

• walmon27 W kullanıcısına yanıt
    Ayni donanima sahip moto g, otg destekliyor, muhtemelen bu da destekliyprdur. Eger bu dogruysa sorun kalmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar,bende babama almayı düşünüyorum bu telefonu fakat internet sitesinde 250 mb ile 42 lira mi ne diyorlar x24 internet paketsiz alamıyor muyuz?
  • yaz beni de kulübe, bu konuyu açıldığı gün 0 mesajken görmüştüm ama 4 günlüğüne banlandığım için katılamadım kulübe. kısmet bugüneymiş.
  • Hocam paylaşımların için teşekkürler. Kesin alıyorum ben bu cihazı kafa karıştırmaya daha fazla gerek yok. Son olarak pil ile ilgili de deneyimini yazabilir misin ?
  • abzurtmen kullanıcısına yanıt
    Hocam Turkcell kullanıcıları için tarifeli paketleri var. Eğer tarifeye ek almak isterseniz 33 liradan 8 liraya kadar ek olarak seçenekler mevcut. İnternet paketi almamış olursunuz bu şekilde.
  • beni de yazın kulübe. cihazı 2 gün önce aldım performans ve batarya konusunda çok şaşırttı. turkcell bu sefer doğru bi iş yapmış gibi görünüyor. eksi yönü hafıza kartı takılamıyor olması ama geriye kalan 10 gb oyun oynamadığım için bana yeterli. ilerde inceledikçe artı ve eksilerini yazarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pavel nedved -- 19 Temmuz 2014; 4:50:46 >
  • Gruba beni de yazın cihazı dün aldım on numara
  • O zaman g700 vs t50 oldu şimdi , 2 side Türkcell de var. Ben 12 taksitle alacam . Benim için kamera , ram önemli. Ha bir de bu 2 telefonda son çıkacak olan android güncellemesi alacak mı?

• Alan arkadaşlar biraz fotoğraf çekip atarmısınız fotoğraf kalitesi nasıl? arka planda çalışan 3-5 uygulama olunca takılmalar yaşanıyormu telde ?

• quote:

Orijinalden alıntı: abzurtmen

merhaba arkadaşlar,bende babama almayı düşünüyorum bu telefonu fakat internet sitesinde 250 mb ile 42 lira mi ne diyorlar x24 internet paketsiz alamıyor muyuz?

Turkcell taksitli paketsiz satmıyor. Konuşma,internet vs. illa bir paket koyarak satıyor. Paketsiz tek seçenek tek çekim.
  • çok sağolun arkadaşlar turkcell'e gidp görüşeyim yarın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

quote:

Orijinalden alıntı: abzurtmen

merhaba arkadaşlar,bende babama almayı düşünüyorum bu telefonu fakat internet sitesinde 250 mb ile 42 lira mi ne diyorlar x24 internet paketsiz alamıyor muyuz?

Turkcell taksitli paketsiz satmıyor. Konuşma,internet vs. illa bir paket koyarak satıyor. Paketsiz tek seçenek tek çekim.

üstad görüntü yok hali hazırda ama kameralar süper. hele ön kamare beklentilerin bayağı üstünda. üst üste bir sürü program açık olsada takılma yok. rami gözetmek lazım. işlemci de sıkıntı yok.
  • walmon27 W kullanıcısına yanıt
    G700 de 2 GB ram var. Dahili hafıza 8gb ama tüm uygulamalar SD Kart atılabiliyormuş
    Ben yine de snapdragon lu dolby sesli ve daha iyi kameralı turkcell seçerdim.
    Turkcell şuna 1.5 GB ram koysaymış bari

• Dün aldım aranıza katıldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi William06 -- 15 Temmuz 2014; 11:45:12 >
  • Tamamdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: William06

Dün aldım aranıza katıldım

İmzanızı eklerseniz sizi de yazayım hocam listeye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalitvintsev

quote:

nereye ekliyonuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: zkural

quote:

Orijinalden alıntı: Kalitvintsev

quote:

nereye ekliyonuz

Kullanıcı panelinizden imza sekmesine

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.