Şimdi Ara

T50 KULLANICILARI KULÜBÜ (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.708
Cevap
45
Favori
203.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • düşünmeye başladım bu telefonun bataryası gerçekten 2300 mAh mı yoksa bizi mi kolpaladılar

1-2 ay sonra bu telefon gmd gibi olursa çok kötü olurum ben
  • Telefon Almayı düşünen arkadaşlar donanımını fiyat segmentindeki telefonları değerlendirerek yapın 700 TL alınabilecek bu donanımdan iyi telefon varmı.?
     T50 KULLANICILARI KULÜBÜ T50 KULLANICILARI KULÜBÜ T50 KULLANICILARI KULÜBÜ
     T50 KULLANICILARI KULÜBÜ T50 KULLANICILARI KULÜBÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wwwkral -- 25 Temmuz 2014; 14:00:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Discovery 2 agustosun ilk haftasi geliyomus 900 tl imiş beklesemmi t50 mi alsam kararsiz kaldim

• Claudio Marchisio kullanıcısına yanıt
    Dostum antutudan bakabilirmisin kac mah gozukuyo?

• quote:

Orijinalden alıntı: serkan78689

Discovery 2 agustosun ilk haftasi geliyomus 900 tl imiş beklesemmi t50 mi alsam kararsiz kaldim

o telefona ne kadar iyi olursa olsun para verme donanımı iyi diye, ramı işlemcisi yüksek diye casper pc almakla aynı şey. casperi bilen bilir.

yine senin tercihin ama gmd den sonra o firmaya güvenen varsa kendi bilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan78689

Dostum antutudan bakabilirmisin kac mah gozukuyo?

şimdi evde değilim ama geçince ilk işim o olucak
  • 700 TL fiyatından bir telefonun ses seviyesi nedir T50 de mükemmel Dolly Hoparlörler mükemmel eksik yanları var ama ses de degil 1400 TL verecek olsam LG G2 alırdım ama düşünmek lazım T50+T50=Lg G2 fiyatı ben gelecek sene şu An cebimde kalan 700tl ile LG g2 alabileceğini düşünüyorum bunuda çocuklara bırakırım.
     T50 KULLANICILARI KULÜBÜ
  • Admin cevap ver modern combat 5 gozukmuyo ya bnm everest tablette bile gosteryo spedermen 2 gta san andrrasta gostermiyo cihaza uyumlu deil diyor

• Yanlis yazmisim

• antutu benchmarkta 16 bin küsür puan aldım. pilin mAh değerini göstermiyor antutu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhangur52

Admin cevap ver modern combat 5 gozukmuyo ya bnm everest tablette bile gosteryo spedermen 2 gta san andrrasta gostermiyo cihaza uyumlu deil diyor

İnterneten apk indir ben mc5 oyle oynuyom suan

• Arkadaşlar sizde ses sorunu var mı?Benim telefonun arada sesi komple gidiyor.Durduk yere belli bir süre sonra sesi kesiliyor ve kapatıp açana kadar da düzelmiyor.Nedenini anlayamadım.Tarayıcıdan,oyunlardan,menüden falan hiç ses gelmiyor arada sırada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 25 Temmuz 2014; 19:50:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Bağımlısı

Arkadaşlar sizde ses sorunu var mı?Benim telefonun arada sesi komple gidiyor.Durduk yere belli bir süre sonra sesi kesiliyor ve kapatıp açana kadar da düzelmiyor.Nedenini anlayamadım.Tarayıcıdan,oyunlardan,menüden falan hiç ses gelmiyor arada sırada.

bende batarya harici sorun yok. ses iyi
  • beyler dayımın turkcell faturalı hattı var. o faturaya yansımalı 33 lira 24 ay diye alsa telefonu ben kendi hattımla kullanabilir miyim?
  • "KitKat 4.4.2 işletim sistemine sahip. 2300 mAh batarya ve hızlı şarj özelliği kullanıcılarını yoğun kullanımda bile yolda bırakmıyor." türkcellin resmi sitesinden alıntıdır. nasıl açıyoruz, bilen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kcnrdn

beyler dayımın turkcell faturalı hattı var. o faturaya yansımalı 33 lira 24 ay diye alsa telefonu ben kendi hattımla kullanabilir miyim?

Evet kullanabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Claudio Marchisio

quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Bağımlısı

Arkadaşlar sizde ses sorunu var mı?Benim telefonun arada sesi komple gidiyor.Durduk yere belli bir süre sonra sesi kesiliyor ve kapatıp açana kadar da düzelmiyor.Nedenini anlayamadım.Tarayıcıdan,oyunlardan,menüden falan hiç ses gelmiyor arada sırada.

bende batarya harici sorun yok. ses iyi

Çözemedim bir türlü nedenini sık sık tüm programları sonlandır diyorum görev yöneticiisnden ondan mı yoksa tukcellin bazı şeyleri kaldırdım ondan mı anlamadım valla billa ya.
  • Bilgisayar Bağımlısı kullanıcısına yanıt
    bende sıksık celanmaster ile temizlerim. turkcellin kaldırılamayan uygulamalar hariç tüm uygulamaları kaldırdım. musixmatch ve dolby uygulaması var onları kaldırmış olmayasın? etki edermi bilmiyorum ama ben onları kaldırmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Claudio Marchisio

bende sıksık celanmaster ile temizlerim. turkcellin kaldırılamayan uygulamalar hariç tüm uygulamaları kaldırdım. musixmatch ve dolby uygulaması var onları kaldırmış olmayasın? etki edermi bilmiyorum ama ben onları kaldırmadım

Musixmatch miydi neydi onu kaldırdımda niye öle bir şey olur ki hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pierceltics

"KitKat 4.4.2 işletim sistemine sahip. 2300 mAh batarya ve hızlı şarj özelliği kullanıcılarını yoğun kullanımda bile yolda bırakmıyor." türkcellin resmi sitesinden alıntıdır. nasıl açıyoruz, bilen?

2 haftadır kullanıyorum hızlı şarj diye bişey göremedim, hızlı şarj dediği snapdragonun bi uygulaması var o zımbırtımı acaba hiç açmadım onu da
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.