Şimdi Ara

T50 KULLANICILARI KULÜBÜ (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.708
Cevap
45
Favori
203.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonu alalı 2 hafta oldu. Telefona sim kart takmadım aldım alalı öyle kullanıyorum, şarjdayken asla oynamadım. Fazla uygulamada yüklemedim. Sık sık Clean master ile temizliyorum. Şu an bluetooth, mobil veri (hat yok), konum bilgisi kapalı. Sadece wifi açık. Ekran parlaklığı en düşükte, pil tasarruf modunda. Gel gör ki şarj su gibi gidiyor. Batarya kötü çıktı. Wifiyi, falan herşeyi kapatıp birde tasarruf moduna alıp 3310 gibi cebine koyarsan pil iyi gidiyor. Napayım bu telefonla bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: woodypecker

quote:

Orijinalden alıntı: Dehhani.

quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Bağımlısı

quote:

Orijinalden alıntı: tespot

Beyler mc5 cikti bugun biliyosunuz yukledim ve sıkıntisiz oynuyorum isinmada yok

O ne hocam?

Mortal Combat 5

Telefonu 2 saate yakındır kullanıyorum ısınma çoook hafif, ses kalitesi muazzam, oyun denemedim sadece 2048 diye bir oyun buldum onu denedim 3 Turkcell bayisi gezdim hiçbiri nakit satmıyoruz turkcell yeni kural getirdi dedi o zaman niye internet sitesinde nakit yazıyor dedim gak guk etti sustu bunları şikayet etmek lazım Başka bir bayiye gittim orada satın aldım gayet ilgilendiler ücretsiz arkalı önlü film yaptılar Silikon kılıf arıyorum

film telefonu alınan bayi mi yapıyor? yoksa her bayi yapar mı? onlar tarife satmak için öyle demiştir nakiy alanlarda oldu hb de 50 lira çekde veriyor her nekadar alt limit 100 lira olsada

Her bayi yapıyor mu bilmiyorum ama satın aldığım bayideki adamı kafaladım baktım film çekiyor
    İlk bayiye gittim dedi ki elimizde yok sonra adam doğruyu söyleyim elimizde var ama faturalı alanlara veriyorum bir limit doldurmak zorundayım kusura bakmayın dedi, 2.Bayiye gittim adam elimde var nakit satılmıyor kural getirdi turkcell sadece faturalı hatlara veriyoruz isterseniz faturalı hat verelim dedi kalsın dedim çıktım, 3.Bayiye gittim adam yine aynı şeyleri internet sitesinde nakit alınabilir yazıyor dedim gak guk etti iyi akşamlar dedim çıktım bu 3 bayiyide şikayet etmeyi düşünüyorum

dostum telefonun kutusunu orda actin yani bende senin yaptigini denicem bakalim sonuc ne olcak.

• Telefonu bnde aldim iyi sma google playde bazi uygulamalari gostermiyo surum uygun degil diyo orn: Modern Combat 5

• quote:

Orijinalden alıntı: Claudio Marchisio

Telefonu alalı 2 hafta oldu. Telefona sim kart takmadım aldım alalı öyle kullanıyorum, şarjdayken asla oynamadım. Fazla uygulamada yüklemedim. Sık sık Clean master ile temizliyorum. Şu an bluetooth, mobil veri (hat yok), konum bilgisi kapalı. Sadece wifi açık. Ekran parlaklığı en düşükte, pil tasarruf modunda. Gel gör ki şarj su gibi gidiyor. Batarya kötü çıktı. Wifiyi, falan herşeyi kapatıp birde tasarruf moduna alıp 3310 gibi cebine koyarsan pil iyi gidiyor. Napayım bu telefonla bilmiyorum

sim kart takıp,wifi ve parlaklık kullanınca birde oyun felan oynarsan o batarya dayanmaz acaba diğer t50 kullananlarda mı böyle aslında batarya çok da düşük değil daha fazla dayanması lazım böyleyse sürekli şarja takacaksın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: woodypecker

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tespot

Beyler mc5 cikti bugun biliyosunuz yukledim ve sıkıntisiz oynuyorum isinmada yok

O ne hocam?

Mortal Combat 5

Telefonu 2 saate yakındır kullanıyorum ısınma çoook hafif, ses kalitesi muazzam, oyun denemedim sadece 2048 diye bir oyun buldum onu denedim 3 Turkcell bayisi gezdim hiçbiri nakit satmıyoruz turkcell yeni kural getirdi dedi o zaman niye internet sitesinde nakit yazıyor dedim gak guk etti sustu bunları şikayet etmek lazım Başka bir bayiye gittim orada satın aldım gayet ilgilendiler ücretsiz arkalı önlü film yaptılar Silikon kılıf arıyorum

film telefonu alınan bayi mi yapıyor? yoksa her bayi yapar mı? onlar tarife satmak için öyle demiştir nakiy alanlarda oldu hb de 50 lira çekde veriyor her nekadar alt limit 100 lira olsada

Her bayi yapıyor mu bilmiyorum ama satın aldığım bayideki adamı kafaladım baktım film çekiyor
    İlk bayiye gittim dedi ki elimizde yok sonra adam doğruyu söyleyim elimizde var ama faturalı alanlara veriyorum bir limit doldurmak zorundayım kusura bakmayın dedi, 2.Bayiye gittim adam elimde var nakit satılmıyor kural getirdi turkcell sadece faturalı hatlara veriyoruz isterseniz faturalı hat verelim dedi kalsın dedim çıktım, 3.Bayiye gittim adam yine aynı şeyleri internet sitesinde nakit alınabilir yazıyor dedim gak guk etti iyi akşamlar dedim çıktım bu 3 bayiyide şikayet etmeyi düşünüyorum

iyi olmuş filme para vermeye gerek kalmamış o bayilerde şunu düşünmesi lazım bazılarının turkcell hattı olmayabiliyor yada faturasız kullananlarda var.Onlar limit doldursun para kazansın diye alıcıya zorla satış yapıyorlar

• +1 TEST deası ön kamera mükemmel 2 MP göre çok harika fotolar çekiyor kendi kamera uygulaması çok iyi Google kamerada denedim bu başarıyı göremedim 13mp arka kamerada iyi yaniii
    +2 Bataryası iyi bu çönürlükte bir ekran ve 5.inç lik bir telefon için
    +3 ısınma olayı yaşamadım
    AntutuTU TEST de 17153 puan ön kamera Bilgileri 5 MP piksel cıktı piksel yoğunluğuna 320 ppı çıkınca şaşırdım

_ -1 dokunmantık hassasiyetini beğenmedim eski bir Iphone 4s kullanıcısı olarak.

Şu ana kadar 1 haftalık tespitlerim 700 TL bir orta segmentindeki bir telefon için 10 üzerinden 8 ikinci parti üretim T60 2gb rem ve SD Kart slotu ile çıkabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wwwkral -- 25 Temmuz 2014; 1:49:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wwwkral

+1 TEST deası ön kamera mükemmel 2 MP göre çok harika fotolar çekiyor kendi kamera uygulaması çok iyi Google kamerada denedim bu başarıyı göremedim 13mp arka kamerada iyi yaniii
    AntutuTU TEST de 17153 puan ön kamera Bilgileri 5 MP piksel cıktı piksel yoğunluğuna 320 ppı çıkınca şaşırdım

_ -1 dokunmantık hassasiyetini beğenmedim eski bir Iphone 4s kullanıcısı olarak.

Şu ana kadar 1 haftalık tespitlerim 700 TL bir orta segmentindeki bir telefon için 10 üzerinden 8 ikinci parti üretim T60 2gb rem ve SD Kart slotu ile çıkabilir

Partiye göre özellikler değişmez, yazılımda kronik sorun tespit edilirse fixlenip 2. Parti üretilir

• Annem kontörlü hat kullanıyor 2 yıldır t50 alabilirmiyiz faturalıya geçsek ?

• Bu telefon baş ağrıtır ya 3 dkda bir şarj %1 düşüyor

• quote:

Bu telefon baş ağrıtır ya 3 dkda bir şarj %1 düşüyor

Yoğun kullanımda hepsi öyle ne yazik ki.

• Arkadaşlar daha önceki sayfalarda gördüğümü hatırlamıyorum ama benim gibi geliştirici seçeneklerine giremeyen ya da bulamayan varsa eğer :) ayarlardan telefon hakkında kısmına tıklayın derleme numarasının üzerine gelip 7 defa tıklamanız lzım.......
  • Telefon'un biraz ısındığını farkettim var mı aynı sorunu yaşayan.
  • quote:

quote:

Ne yoğun kullanımı dostum, yukarda dedim. bluetooth, mobil veri, konum bilgisi, kapalı. parlaklık en düşükte. pil tasarruf modu açık. bitek wifi açık. forumda takılıyorum şarj düşüyor. hani desem mobil veri falan açık ondan gidiyor, telefonda sim kart bile yok.
  • 180 günlük faturalı olmanız, ödenmemiş faturanızın olmaması gerekiyor. Hat sahibi olmanız halinde alabilirsiniz. Bundan başka banka kredisi ile alabilirsiniz. Ama ben karşıyım . Yasal tefecilik haline gelmiş sektörden çok zorda kalmadıkça yararlanmak istemez. İlla bir Bit yeniği çıkar bu banka işleri de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 25 Temmuz 2014; 12:05:31 >
  • quote:

quote:

quote:

Ne yoğun kullanımı dostum, yukarda dedim. bluetooth, mobil veri, konum bilgisi, kapalı. parlaklık en düşükte. pil tasarruf modu açık. bitek wifi açık. forumda takılıyorum şarj düşüyor. hani desem mobil veri falan açık ondan gidiyor, telefonda sim kart bile yok.

Alla alla o kadar çok yememesi lazım.Gerçi yüzdelik oranı bir garip.Bende internette gezinirken dediğiniz gibi 2-3 dakikada %1 düşüyordu.HD video izlerken şarj azalım süresi daha da azaldı(Yine internet üzerinden izliyordum)Bakalım şuanda şarjda.Umarız batarya stabil bir hale gelir.(Bendede sim kart takılı değil şuanda bugün gidip hem yeni kart alıcam hemde orada sim kart yuvasına taktırıcam.Ne yaptıysam açamadım iğneyle yuvayı)

Şuan için rahatsızlık veren tek şey telefonun ısınması.Bilmiyorum ben ace gibi oyun açmayan bir telefondan geçtiğim için mi fazla geliyor ellerime bu sıcaklık ama ciddi anlamda ısınıyor oyunda,internette.Kasanın plastik ve cam olması ısıyı yaymasını önlediğinden içeriyi iyice ısıtıyor sanırsam.Arka yüzey aliminyum olsaydı böyle ciddi bir ısınma olmazdı diye düşünüyorum.

Ekleme:

Bu arada siz telefonu 12 saat şarj ettiniz mi.Telefoncu öyle demiş diyorum artık bunlar palavra 10 yıl öncesine kaldı diye peder olsun sen yinede bir 12 saat şarja tak adamlar öyle dedi diyor.(Telefoncular kaç senedir sağolsun ilk şarj 10-12 saat olsun diyip duruyorlarda bu cihazların koruması yok mu şarj olduğunda amaç ne 12 saat şarjın)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 25 Temmuz 2014; 12:40:45 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wwwkral

+1 TEST deası ön kamera mükemmel 2 MP göre çok harika fotolar çekiyor kendi kamera uygulaması çok iyi Google kamerada denedim bu başarıyı göremedim 13mp arka kamerada iyi yaniii

Partiye göre özellikler değişmez, yazılımda kronik sorun tespit edilirse fixlenip 2. Parti üretilir

+1

Aynı fiyata 2gb ramlisi gelirse üzülürüm cidden beklemedik diye.

• telefonu almayı düşünüyorum f/p olarak çok güzel bir telefon ama kafamı karıştırıyor yorumlar. kimisi şarjın sıkıntılı olduğunu söylüyor kimisi telefonun her şeyinden memnun. acaba ilk üretim olduğu için mi sıkıntılı bazıları biraz saçma bir soru oldu ama :D

@wwwkral hocam detaylı incelemenizi bekleyeceğim
  • 2 gb ramı unutun arkadaşlar telefonun üretim yeri değişecek sadece.
  • Kullanicilar ramin cok da buyuk sorun olmadigini soyluyorlar.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.