Şimdi Ara

T50 KULLANICILARI KULÜBÜ (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.707
Cevap
45
Favori
203.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kullanım kılavuzunda sar değeri için şu yazıyor

Mobil cihazlar için SAR sınırı 2 W/kg’dir ve bu cihazın kulakta test edilen en yüksek SAR değeri 1.253 W/kg’dir*.

bana Çok yüksek geldi.
  • şarj değerleri nasıl t 50 nin 1 günü çıkarırmı oyunlarda kasıyormu cevap pls..
  • arkadasında yazan ce0700 zte china felan yazısı cıkarmalımı
  • speedsoul S kullanıcısına yanıt
    Cinli tellerin sar degerleri genelde yuksek oluyor. İphone,blackberfy ve htcler de bu seviyede sar degdri aunar.
    En dusuk sar samsung modellerinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • discoveryi çıkar kafandan, moto g & t50 arasında kaldıysan hangisi kafana yattıysa al. alamadığın içinde kalacak.

@dgreex

evet, sar değeri yüksek. kullanmadan önce kafaya folyo sarmak gerekiyor

bunun gibi

T50 KULLANICILARI KULÜBÜ

@speedsoul

yazılar çıkarmalı değil

@dgreex
  • abi o ne ya arkadasında yazılar iğrenç duruyo
  • dgreex kullanıcısına yanıt
    kılıf alırsan kapanır başka çözümü yok :D, telefonun arkası karbon kaplama gibi kendin de karbon kaplayabilirsin yada siyah oje sürersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanxtr

quote:

Orijinalden alıntı: sangreal_1905

bende moto g ve t50 arasında kaldım.T50 buyuk ekranı dolayısıyla bıraz kendıne ceksede guncelleme sıkıntısının olacagını dusundugunden dolayı ve düzgün calısan custom rom bulmanın sıkıntısını cekmemek ıcın %90 moto g alacagım android L de moto g ıcın dogrulandı ztn

Moto g forumunu takip edersen iyi olur moto g için Android L yalanlandı. Bende bunu alacağım sanırım.

hadi yalanlandı diyelim.T50 ye kim custom rom yapcak developer destegının kısıtlı sayıda oldugunu dusndugumuzde moto g nın xdadakı ılgısının fazla oldugunu dusunursek ılerkı androıd surumlerı custom romlar tarafında verılecektır.

Ama genede ıncelıgı ekranı gıbı detaylarıyla t50 aklımı celmıyor değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangreal_1905 -- 19 Temmuz 2014; 23:21:09 >

• 3 gündür kullanıyorum. artıları zaten belli eksileri;

1- ram az. 2gb veya en azından 1.5 olsa tadından yenmez.

2- otomatik ekran ışığı ayarlama fonksiyonu biraz kararsız geldi bana

3- turkcell uygulamalarıyla geliyor. (gerçi hepsi silinebiliyor)

4- 16 gb bellek var lakin 3e bölünmüş. 3 gblık kısımda sistem var. 4 gblık kısımda kullanıcı rom diye bişey var. programları oraya kuruyor. bunun ne demek olduğunu tam anlayamadım. yani 4 gb dan fazla program yüklemesi yapılamıyor mu? henüz anlamadım. geri kalan zaten foto moto depolama alanı.

bunların dışında çok güzel cihaz. zarif kibar hafif...
  • volkann86 kullanıcısına yanıt
    kardeş sence arkaşındaki zte chine felan yazısı rahatsız edicimi bide ekranı nasıl bir yerde ıps bir yerde tft yazıyo ekranı cok merak ettim sence sağlammı gorilla glass yok ama cok dandik değil dimi
  • Bakin biri bana su sacma turkcell uygulamalarini tamamen nasil silcegimi soyleyebilirm devre disi birakiliyo simgesi ugulamalarin haleda menude duruyo bunlari tamamen silemiyozmu

• benlik sorun yok, ekran tft. ips değil. ekranda koruyucu yok ama parlaklık falan iyi dandik değil. ekran koruyucu jelatin almadım 1 haftadır öyle kullanıyorum cebe filan attım ama henüz çizdirmedik allaha şükür

@dgreex

bazıları silinmiyor, çoğunu sildim. root bekleyin sizde. maxiplus 5 gibi bir telefona bile çıktı bu telefona hayli hayli çıkar @tespot
  • Tft mi ips diye telefona gecicektim.

• Selam arkadaşlar sene başından bu yana Discovery 2 bekleyenlerdenim :) son günlerde bir kaç gelişme oldu disco ile ilgili t50 ile çıkış tarihi kesin olarak bilinmeyen Discovery 2 arasında kaldım.
    Oyunla flan işim olmaz genelde nete girerim ilgi çekici bir manzara olursa fotoğraf çekerim telefonla bu açıdan baktığımızda t50 almalımıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: pierceltics

ÇOK YAVAŞ ŞARJ OLUYOR, İLGİLENENE.

Hızlı şarj olayi tamamen hikaye o zaman

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kulaklık sesi nasıl...

• tespot T kullanıcısına yanıt
    Turkcell'den tarifeyle telefon alınmaz. 250 mb netli 46tl.
  • kullanan arkadaşlar sizcede şarj konusu sıkıntı değil mi? fazla yavaş ve bu kadar yavaşlığa rağmen hızlı gitmiyor mu şarjı? gece kapatıp uyuyacağım bundan sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgreex

kardeş sence arkaşındaki zte chine felan yazısı rahatsız edicimi bide ekranı nasıl bir yerde ıps bir yerde tft yazıyo ekranı cok merak ettim sence sağlammı gorilla glass yok ama cok dandik değil dimi

o yazıları eline alıp iyice yaklaştırıp bakmazsan göremezsin. küçücük yazmışlar. hatta sen deyince şimdi baktım. 3-4 gündür farketmemişim bile :)

ekran IPS. güneşte filan güzel. gorilla glass değil. normal bildiğimiz ekran işte :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: escala

quote:

Orijinalden alıntı: pierceltics

ÇOK YAVAŞ ŞARJ OLUYOR, İLGİLENENE.

Hızlı şarj olayi tamamen hikaye o zaman

bu sabah denedim, %0 dan %100e 2 saatten biraz az zamanda şarj oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.